Hu d fak kers?

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Da li brinete za zdravlje, pratite tu i tamo događanja u životu bivših? Da li u direktnom kontaktu sa tom osobom jednom godišnje ili koliko god, ili indirektno preko ljudi koji ih znaju, preko fejkbuka i ostalih sociopatskih mreža?

Gde je linija gde ta osoba ostaje samo u sećanju ?
 
Mislim da je to individualno i razlicito kod svakog od nas..to je onaj trenutak kada brigu i zal smestis u secanje..ispocetka intenzivno .kasnije sve slabije ..dok se ne svede..na povremeno secanje..izazvano nekom muzikom..recju..pesmom..nekom osobom..ili ovakvom temom..:D
 
Naravno da pitam.. ali samo za neke, odabrane.. :)
I naravno da me interesuje kako su, da li su srećni, kakav život sada imaju..
I volim da ih vidim i da popijemo i piće i da se ispričamo...
To mi je nekako normalno.. pa ako smo bili zajedno, poštovali se i voleli, zašto ne bi nastavili sa svim tim i posle raskida... mislim, kad ostane samo prijateljstvo..
Jer su meni npr. dvojica bivših momaka baš jako dobri prijatelji... ok, ne viđamo se stalno, nekoliko puta godišnje, ponekad se čujemo, i naravno da me zanima kako su...
Retko kad pitam nekog drugog...
FB profil, nemam niti planiram da ga napravim, pa se ne raspitujem ni na taj način...
Znači, samo direktno :)
 
e bas sam pustio poruku bivsoj kada sam sa sadasnjom uplacivao za more pre neki dan
i mi smo isli zajedno pa me setilo
pitao kako je, porodica i to
ovako mi bas i ne prolazi mislima
a ove ostale i nisu bile nesto da bi se urezale, imam crne rupe
 
Uvijek mi je drago kad za nekoga od njih cujem da je dobro i srecno... Nekima za koje nema mogucnosti da ih sretnem ili od nekoga cujem nesto o njima, imam obicaj da se povremeno javim, ono otprilike jednom godisnje i da priupitam za zdravlje...
 
Nesto se ne raspitujem..i ne zovem..kada se slucajno sretnemo odemo na pice..ili nesto vise ako smo oboje za..i tako...brzo se zivi,da bih se trosio na bivse,da je valjalo trajalo bi još....:cool:
 

Back
Top