Ilić: NADA KOLUNDŽIJA MI STVARNO REKLA DA JEDEM G...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Lider Nove Srbije Velimir Ilić tvrdi za Press da mu je šefica poslaničkog kluba „Za evropsku Srbiju" Nada Kolundžija zaista u petak usred Skupštine Srbije dobacila da „jede g...."!


Prema njegovim rečima, Nada Kolundžija mu je to dobacila pošto je rekao da „u sali parlamenta ima više članova Vlade Srbije nego poslanika vladajuće koalicije".




- U toku je bila rasprava o predlozima zakona o poljoprivredi. Ja sam dobio reč, napadao sam neke stavke iz tog predloga zakona i usput prokomentarisao da u sali Skupštine ima više članova Vlade Srbije nego poslanika vladajuće koalicije! Jer, sala je bila gotovo prazna: bio je deo radikala, mi iz DSS-NS i naprednjaci, a iz vladajuće koalicije samo Momo Čolaković iz PUPS-a i Mađari. Kada je Nada Kolundžija to čula, valjda ju je istina zabolela, okrenula se ka meni i rekla mi: „Veljo, jedi g....!" Bio sam zabezeknut! Verovao sam da je dama. Pa, ona je šef najvećeg poslaničkog kluba vladajuće koalicije, zalaže se za ulazak Srbije u Evropsku uniju, borbu protiv diskriminacije... Ona, koja je mene optuživala za prostački govor, za govor mržnje, tako nepristojno da se ponaša - kaže Ilić za Press.

Lider NS tvrdi i da ga je Nada Kolundžija svesno izvređala, kako bi pokušala da ga isprovocira.

- Zna ona dobro da sam nedavno imao operaciju i da se još oporavljam. Zato me i vređa, hoće da planem... Ali, nisam naseo na provokaciju, jer su mi lekari zabranili da se nerviram. Čim me je „nahranila", odmah sam izašao iz sale - prepričava Ilić.

On dodaje da ima „svedoke" za sve što mu je rekla Kolundžija, koji su na samoj sednici stali u njegovu zaštitu.

- Poslanik LDP-a Slobodan Maraš je reklamirao povredu Poslovnika i predsedavajuća Gordana Čomić opomenula je Nadu da ne može tako da se ponaša. Drago mi je da su me poslanici opozicije zaštitili i da su se javili za reč kako bi osudili drsko i nevaspitano ponašanje Nade Kolundžije. S njom u poslednje vreme nešto nije u redu. Provocira ona i druge poslanike - navodi Ilić.

S druge strane, šef poslaničkog kluba „Za evropsku Srbiju" Nada Kolundžija nije odgovarala na pozive Pressa. Međutim poslala nam je SMS izjavu u kojoj navodi da je „zgrožena Ilićevim gnusnim izmišljotinama".

- Jezik Velimira Ilića nikada nije, niti će biti jezik kojim ja govorim. Nikada političkim protivnicima nisam uputila nijednu uvredljivu reč, pa tako ni Iliću. Grozim se prostote i smatram je nedopustivom u komunikaciji. To znaju svi, pa i Ilić. Ne postoji provokacija na koju bih reagovala nepristojno, kako to često čini g-din Ilić. Zgrožena sam njegovom spremnošću da tako nešto gnusno izmisli - navodi Nada Kolundžija.
Kolundžija je i na samoj sednici tvrdila da Iliću nije dobacila ove prostačke reči, ali joj je potpredsednica Skupštine Gordana Čomić (DS) ipak izrekla upozorenje.



http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=65406&sectionId=37


ja sam za to da jedu g...... i on i ona:hahaha::hahaha::hahaha:
 
0514_music.gif


јес...јадни Веља...он баш културан!
 
Mа немој да није веља повео Чачане седела би она на вц шољи а не у скупштини неваспитана матора прдара.

ma da, da nije bilo Velje Zloba bi jos vladao, onih milion ljudi na ulici su svi imbecili i da nije bilo sirovog dzibera sve bi propalo.:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top