Dylan Dog

i posto je to? ta tri i kakvi su? lupi ovde slike ako imas.

DSC03580.jpg


DSC03620.jpg


DSC03618.jpg
 
Poslednja izmena:
Droid imam ja :
Mister NO LMS 582 Zlatna Cerbetana
Mister NO LMS 716 Makoritina osveta
Mister NO LMS 777 Decak Santijago
Mister NO LMS 852 Sera kobras
Mister NO LMS 880 Kuca obojenih snova
Mister NO LMS 939 Kalahari
Mister NO LMS 959 Zaboravljeni Faraon
Mister NO VC 8 Pobuna
 
pa nemam ja .. al ovo je katastrofa stanje.

a i kolekcionar ce to valjano da pokrije.

Da, ali skoro svi Dnevnikovi stripovi su u slicnom stanju.
Znam da ce koloekcionarsko izdanje to da pokrije, ali ima ljudi koji vole ta starija izdanja. Na primer skoro je neko kupio na aukciji Zagor LMS Blago crvene planine za 600 evra!
A ja ga ne bih platio ni 600 dinara.
 
E pa Gibice, hoces da cujes jednu pricu, meni su '93 kada je plata bila 2 marke nudili 1000 maraka za nasilje u darkvudu. I znas sta nisam ga prodao. Dakle to sto ti ne bi dao 600 dinara za neki strip ne znaci da neko ne bi platio 600 evra za isti strip. Na kraju krajeva dobro je da ti nisi merna jedinica vrednosti pojedinih stripova:)
 
Ja imam Dnevnikove stripove u super stanju,ali samo zato sto sam ih kupovao od kolekcionara,koji su ih jos tada cuvali i stavljali u kesice.
Ovako,tesko se nalaze glanceri.
A i sta ce coveku glanceri.Strip je strip,bio uzas ili glanc
 
pa nemam ja .. al ovo je katastrofa stanje.

a i kolekcionar ce to valjano da pokrije.
Pazi,od svih dnevnikovih stripova Dilan je najosetljiviji
Dovoljno je par citanja da se crveni rub unisti,i govorim o pazljivom citanju.
Znam iz iskustva jer sam imao dosta Dilana od dnevnika u glanc stanju.
Glupo je sto si cinican prema masnom,ako imas bolje-fotoaparat pa pokazi,jer ce uvek vise vredeti od "nazovimo ga" kolekcionarski DD.
 
Poslednja izmena:
E pa Gibice, hoces da cujes jednu pricu, meni su '93 kada je plata bila 2 marke nudili 1000 maraka za nasilje u darkvudu. I znas sta nisam ga prodao. Dakle to sto ti ne bi dao 600 dinara za neki strip ne znaci da neko ne bi platio 600 evra za isti strip. Na kraju krajeva dobro je da ti nisi merna jedinica vrednosti pojedinih stripova:)

Nisi ti mene razumeo. Ja sam hteo da kazem da svaki strip ima svog kupca. A po cemu ti ocenjujes vrednost stripa? Po godinio kada je izaso?
 
Pazi,od svih dnevnikovih stripova Dilan je najosetljiviji
Dovoljno je par citanja da se crveni rub unisti,i govorim o pazljivom citanju.
Znam iz iskustva jer sam imao dosta Dilana od dnevnika u glanc stanju.
Glupo je sto si cinican prema masnom,ako imas bolje-fotoaparat pa pokazi,jer ce uvek vise vredeti od "nazovimo ga" kolekcionarski DD.

Potpuno se slazem sa ovim!
 
ma Na droidove provokacije se ne osvrcem , jer on nista drugo i ne zna nego da provocira.
Stripovi su bolji nego na slici narucito redovni broj. Kad uvatim volje uslikacu ih lepse
 

Back
Top