Ko kosi a ko vodu nosi ...

Poruka
15.196
kazu da se uvek zna u svim odnosima? Kako drage zene dozivljavate sebe? Kao liderski tip, vodju? Timski igrac ste? Ili ste vise za individualne sportove? :think:
U partnerskim odnosima vasa je poslednja ( Ipak cemo OVU stolicu, dragi :manikir: ) ili ne? Ok, ne borite se za dominaciju (to vec unapred cujem):mrgreen: ali postoje neki ljudi koji su prirodno dominantniji od svog partnera ili u svom drustvu... Koja je vasa uloga? Pokretac akcije, sledbenik :lol: ? :)
:hvala:
 
pa mogu da budem timski igrac i to dobar timski igrac al iskreno vise sam individualni tip jer me uznemiravaju ljudi i ne volim ni na koga da se oslanjam i to sve,jedina osoba na koju stvarno mogu da racunam sam ja sama :neutral:

ne borim se sa dominaciju,nisam po definiciji dominantna zenka ali ni sumbisivna :lol: bas onako stvarno,iskreno volim jednakost.

nazalost nadjem se u situacijama kada ja moram da donesem odluku,sto nije problem za neke stvari,ako treba da se organizuje i slicno ali ljudi imaju tendenciju da to koriste,pa iskljuce mozak i tim im radis sve,e tu se bas naljutim.
 
pa mogu da budem timski igrac i to dobar timski igrac al iskreno vise sam individualni tip jer me uznemiravaju ljudi i ne volim ni na koga da se oslanjam i to sve,jedina osoba na koju stvarno mogu da racunam sam ja sama :neutral:

ne borim se sa dominaciju,nisam po definiciji dominantna zenka ali ni sumbisivna :lol: bas onako stvarno,iskreno volim jednakost.

nazalost nadjem se u situacijama kada ja moram da donesem odluku,sto nije problem za neke stvari,ako treba da se organizuje i slicno ali ljudi imaju tendenciju da to koriste,pa iskljuce mozak i tim im radis sve,e tu se bas naljutim.

Da ne ponavljam!
 
kazu da se uvek zna u svim odnosima? Kako drage zene dozivljavate sebe? Kao liderski tip, vodju? Timski igrac ste? Ili ste vise za individualne sportove? :think:
U partnerskim odnosima vasa je poslednja ( Ipak cemo OVU stolicu, dragi :manikir: ) ili ne? Ok, ne borite se za dominaciju (to vec unapred cujem):mrgreen: ali postoje neki ljudi koji su prirodno dominantniji od svog partnera ili u svom drustvu... Koja je vasa uloga? Pokretac akcije, sledbenik :lol: ? :)
:hvala:
Лидер на послу,избегавам претерано интимизирање са колегама, чак то сматрам примитивним, а кућа ми је база у којој надомешћујем потрошену енергију- значи, мир, емоције, пажљив и брижан однос према партнеру.
Иначе, веома сам предузимљива и уме јако да ме нервира то што је он спор као пуж.

Он је доминантнији, јер је старији, а уз то је озбиљан јако. Трчи испред мене у постигнућима читаву деценију. Али не смета ми то, чак ми импонује.

Он се не меша ни у шта кад је уређење стана, куће у питању. И то ми се веома допада. И све му се свиђа шта ја одаберем.:lol:
Тип је који се увек договара...кажу други да је тежак као црна земља, а ја то нпр. не видим, не видим већ годинама...очито смо добро уклопљени карактерно..наравно, није нам однос идеалан...свађамо се због политике.:lol:
 
Poslednja izmena:
kazu da se uvek zna u svim odnosima? Kako drage zene dozivljavate sebe? Kao liderski tip, vodju? Timski igrac ste? Ili ste vise za individualne sportove? :think:
U partnerskim odnosima vasa je poslednja ( Ipak cemo OVU stolicu, dragi :manikir: ) ili ne? Ok, ne borite se za dominaciju (to vec unapred cujem):mrgreen: ali postoje neki ljudi koji su prirodno dominantniji od svog partnera ili u svom drustvu... Koja je vasa uloga? Pokretac akcije, sledbenik :lol: ? :)
:hvala:

Volim da dominiram, pa to ti je. I loš sam timski igrač. I sve (pardon, skoro sve:mrgreen:) uradim najbolje sama. Valjda zato i privlačim sve neke tunjave i šonjave....:confused:

PS. Ti mala bi mogla više da učiš a male da blejiš ovde!! Tz, tz....Sad ću zamolim nekog od modova da te banuju do kraja junskog roka...
 
ja sam shvatila zasto su stranci ludi za nasim devojkama
mozete da pricate sta hocete ali ove nase ne daju na sebe,i onako su prilicno goropadne(sto bi se reklo temperamentne) i u tome se razlikuju od npr francuskinja,koje vole da vode glavnu rec ali nisu tako...lude ko npr sprkinje,i dosta stvari ne vide na isti nacin(npr ako muskarac pokusa da dominira ja cu da malo eksplodiram i da mu saspem u lice ili ga stipnem za goozu da vrisne dok ce moja drugarica francuskinja da mu stalozeno kaze da misli da to nije u redu,ili da ga pita da li je dobro razumela)
ne znam da l sam uspela da objasnim poentu
 
Volim da dominiram, pa to ti je. I loš sam timski igrač. I sve (pardon, skoro sve:mrgreen:) uradim najbolje sama. Valjda zato i privlačim sve neke tunjave i šonjave....:confused:

PS. Ti mala bi mogla više da učiš a male da blejiš ovde!! Tz, tz....Sad ću zamolim nekog od modova da te banuju do kraja junskog roka...

:lol: Koje crno ucenje. Sad idem da vidim dal imaju one jedne cipele za MIrku :lol:, pa ako imaju da mi pokloni kuma :hahaha: Moram bre da se udam.. :mrgreen:
 
kazu da se uvek zna u svim odnosima? Kako drage zene dozivljavate sebe? Kao liderski tip, vodju? Timski igrac ste? Ili ste vise za individualne sportove? :think:
U partnerskim odnosima vasa je poslednja ( Ipak cemo OVU stolicu, dragi :manikir: ) ili ne? Ok, ne borite se za dominaciju (to vec unapred cujem):mrgreen: ali postoje neki ljudi koji su prirodno dominantniji od svog partnera ili u svom drustvu... Koja je vasa uloga? Pokretac akcije, sledbenik :lol: ? :)
:hvala:


Ја сам вођа у неорганизованим групама, тамо ,,испливам'' и усмерим све, а најчешће одрадим цео посао.
Нисам тимски играч, уопште се у тиму не сналазим, јер не могу парцијално да размишљам и радим.

Не борим се за доминацију :mrgreen:, сувише сам доминантна и углавном као таква засметам људима са којима радим. То анулирам тиме што сам симпатична :rumenko:, па ме воле.

Тема ми је нејасна утолико што не знам да ли је уопштена, или се односи само на особу са којом смо у вези. Разлике могу бити драст'ћне.
Са човеком са којим живим сам у врло складним односима, свако има ,,своје поље деловања'' , нисмо се поделили, него смо тај однос градили деценијама...
 
Niti kosim niti vodu nosim,mislim da se o svemu treba dogovarati i da je razgovor i dogovor najvaznija stvar u svakom odnosu.Ne podnosim muskarce vodonose,koji na sve kazu da draga. Volim suprotstavljanje misljenja,pa ko je u pravu neka njegova bude kosa:D.U poslu mogu da budem odlican timski igrac ako nema neko ko sebe smatra najpametnijim a to nije,e onda stvarno poludim i nista od tima.
 

Back
Top