Capriolo ili Pollar bajs?

nijedan... al poshto spominjesh te marke, pretpostavljam da si voljan da izdvojish 15-20 hiljada? potrazi polovan, ochuvan bajs, mnogo cesh bolje proci...
a ako bash mora izmedju ova dva... pa sve jedno ti je... jer samo se ram razlikuje kad se uporede modeli iz iste klase... tj nalepnica na ramu, poshto su slichni...
 
polar je mnogo bolji mada istina obrati paznju na deleve od kojih su sacinjeni.Imas za 20-30 000 din nakamuru jako dobru novu u novom merkatoru.Polovni bicikli imaju svojih mana .Moze da se desi da kupis super bajk a onda saznas da moras da menjas patronu koja kosta 5000 din ili je pak ram pukao pa ti glava visi u torbi .Kupi nov bajk pa makar i na rate ali nikako ispod 20 000 din ili za dvanest hiljada sa navodnim amortizerom u sredini.Kad kupis bajk cak i nov posle 500 km idi i srvisiraj bajk tj neka ti sve provere dotegnu i podmazu jer se nov lanac prakticno malo razvuce u tih 500-1500 km.
 
:lol:aman kakav amortizer u sredini..nije bajs da sednes i gledas tv..aj ne zaebaj..valjda covek ima oci i alu ramovi ne pucaju tako lako..ako kupi te krseve za jednu sezonu ce sve morati da menja..ja sam sa nekom srednjom klasom delova presao preko 20 hiljada menjajuci samo gume..polovan koji uzme za 300-400e nov vredi 3x vise..a nije u 3 x losijem stanju..dobri delovi se ne habaju i za jeftine pare se nalaze polovni nevidjeno ocuvani
 
Prvo moras da kazes za sta ce prvenstveno da ti sluzi taj bajs!Ako ces da divljas po nekim brdima onda mora da ide dosta kvalitetan bajs,za normalnu voznju asfaltom i ponekad izlet van puta ova dva bajsa ce raditi posao.

Ja imam POLAR Avalance vec 7g i jos uvek me dobro sluzi...
 

Back
Top