Kupio bih stampac....ali koji?

bojana.d:
absonic:
Kupio bih stampac,nista preterano,za kucne upotrebe,u
boji ali ne laserski.
Razmisljao sam da kupim HP 5150,ali mnogi kazu da mnogo trosi.
Zanima me vase misljenje.
Koliko ja znam vise nema Z-35,...
Umesto njih su sad Z-602, 605, 705..
HP 5150 je ok, al mozes da uzmes jeftiniji HP 3650 ili 3550, razlika je i do 20e, pogledaj na www.ciocomputers.co.yu

A u cemu je razlika izmedju HP 5150 ili HP 3650 ili 3550
 
absonic:
bojana.d:
absonic:
Kupio bih stampac,nista preterano,za kucne upotrebe,u
boji ali ne laserski.
Razmisljao sam da kupim HP 5150,ali mnogi kazu da mnogo trosi.
Zanima me vase misljenje.
Koliko ja znam vise nema Z-35,...
Umesto njih su sad Z-602, 605, 705..
HP 5150 je ok, al mozes da uzmes jeftiniji HP 3650 ili 3550, razlika je i do 20e, pogledaj na www.ciocomputers.co.yu

Ti si malo smorila sa tom tvojom firmom plati baner pa se onda hvali do mile volje!!!
 
Nedavno sam imala isti "problem". Nisam imala blage veze (nemam ni sad mnogo vise!) ni o cemu treba da vodim racuna...
Raspitivala sam se, razmisljla, preracunavala se, prikupljala misljenja, "vagala"...
Najpre sam izbor svela na HP i Lexmark... Misljenja su bila podeljena, a ja sam na kraju uzela Lexmark P707 i veoma sam zadovoljna.
Vrlo lepo stampa i fotografije (odgovarajuci HP je 25-30 evra skuplji), ima citac memorijskih kartica i neko u koga imam poverenja, tvrdi da se kertridzi lako pune (to mi je rekao i momak u prodavnici tvrdeci da za dve godine nije prodao ni jedno originalno punjenje!).
 
Skoro sam kupila HP 5150 i prezadovoljna sam!Cula da su original kertridzi u stampacu,kad kupis, napunjeni 1/3 tako da se taj prvi put zaista brzo istrose.Posle sam ih dopunila i nemam utisak da je tako kako kazu.Stampam najvise u boji,slike su perfektne tako da bih zaista svakom preporucila da ga kupi
 
Ako si vec odlucio da uzmes INK-jet i ako imas negde blizu neku prodavnicu/firmu u kojoj mozes naci boju za Lexmark, uzmi Lexmark.
P707 je namenjen prvenstveno fotografijama (i veoma se lako puni - iskustvo).
Ukoliko te interesuju obicne slicice u boji uzmi P705 koji je 10-15€ jeftiniji (i on podzava Photo ketridz koji se mora naknadno kupiti ako ga zelis).
Lexmark ne preporucujem zato sto je bolji od HP-a (uglavnom je sve to isto), vec sto je nestojeftiniji od njega.
Ako se pak ne odlucis ni za jedan od ova dva onda gledaj da uzmes neki stampac u koji moze stati sto vise boje, jer nekad punjenje zna biti veoma gadno.
 

Back
Top