Jos godinu dana....i kraj :(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

love_girl

Ističe se
Poruka
2.786
Pratila sam 89 godiste i veoma sam bila tuzna,cak sam i plakala. Sama pomisao da cu i ja tako za godinu dana rastati od svoje generacije me rasplace. Znam da posle toga nece biti nista kao i pre,da neke vise nece ni da vidim. Da pored mnogih mogu da prodjem za par godina a i ida ih ne prepoznam... Moje pitanje je u stvari...Kako da se oslobodim svega toga,kako je bilo kada ste se vi rastajali...? I kolko je druzenje potrajalo?
 
E, a sta misis kako je tek meni ? !
Pre 3 nedelje sam zavrsila 4. god :cry:
Za razliku od svih drugih, ja sam shvatila da je kraj vec u martu, mada mi je bilo jako cudno kad pomislim "mi=maturanti". Pola mojih je shvatilo da je kraj kada je bio ispracaj (nas poslednji dan skole), druga polovina nije shvatila (da se razumemo, vecini njih ni nije bitno) ni tad.
Od kad nema skole, svaki dan se vidjam sa drustvom iz odeljenja (nasa grupa od negde nas 10ak). Ni 1 jedini dan ne prodje da se ne vidimo, tako da mi je to za sada extra :lol: Ali, pitanje je kako ce da bude sve to, koliko cemo se druziti kad se svako vrati sa mora, u septembru ? :(
 
Jao...
Neces mi verovati kad ti kazem da ces se za dve godine tome smejati. I mi smo prosle godine mislili da nas niko i nista nece razdvojiti, a gledaj nas sad... Neki se medjusobno ni ne javljaju na ulici. Svaki rastanak je tezak, to ne poricem, i nama je bilo jako tesko, ali sve se preboli, pa i na ruzan nacin. Ono sto je sigurno u mom slucaju, jeste da sam se mnogo vezala za drugove iz novog odeljenja, i mnogo ih volim, nakon samo jedne skolske godine, kao sto sam volela drugove iz osnovne nakon osam! Ljudi sazru... :roll:
 
Ja sam upravo zavrsio 4. god srednje skole i verujte mi da sada uopste i ne razmisljam o tim ljudima iz osnove. Sada cak mnogo manje razmisljam i o ljudima iz srednje koje mozda vise necu videti. Sazrevanje je to verovatno... uzivajte dok ste mladi.
 
love_girl:
Pratila sam 89 godiste i veoma sam bila tuzna,cak sam i plakala. Sama pomisao da cu i ja tako za godinu dana rastati od svoje generacije me rasplace. Znam da posle toga nece biti nista kao i pre,da neke vise nece ni da vidim. Da pored mnogih mogu da prodjem za par godina a i ida ih ne prepoznam... Moje pitanje je u stvari...Kako da se oslobodim svega toga,kako je bilo kada ste se vi rastajali...? I kolko je druzenje potrajalo?
procice te cim krenes u srednju....veruj mi :wink:
 
Eto sta tebe brine.
Normalno je da ces ostati u vezi sa dobrim drugovima u razredu.
A oni sa kojima se manje druzis mozda se neces ni javljati.
Siguran sam da se ne bi druzila sa svakim iz svog razreda (da uvek postoji neko ko te nervira).
Pa ako imas dobrih drugova oni ce to i ostati, drustvo ti ne odredjuje skola vec ti.
Jedino za kime ces zaliti su mozda nastavnici, pa kad dodjes na cas u srednjoj na omiljeni predmet iz osnovne, a ono neki baksuz ti kazes: "e, da mi je sad stari nastavnik".
 
nema potrebe da se cimas i budes tuzna :wink:
s onima s kojima zelis, ostaces u kontaktu
a nove ces upoznati 8)
jeste, nece biti celo odeljene na okupu, ali to sve zavisi od vas :wink:
ja svoje iz osnovne ne vidjam uopste, ali mi nije krivo
oni koji su plakali pri rastanku, druze se s onima koji su im znacili i znace...
a vreme prolazi... ljudi se menjaju...
 
ha ha ha....ja sam u sedmom razredu plakala sto za godinu dana moram da se rastanem sa mojim dragim drugovima i drugaricama...a sada...na maturi su svi suze prolili sem mene...jedva cekam da se otarasim ove zabokrecine...
moja procena...vidjacete se jos koji mesec i onda-adio!
 
Кад је прошла генерација одлазила ,мислила сам да нећу преживети кад се ми будемо растајали.Плакала сам јер сам знала да ништа неће бити исто.И не знам само како сам преживела наш растанак.То је само у тренутку,бол,сузе...прође то.Само се треба навићи..е то је мало теже.ја се још увек нисам навикла... :(
 
fizio:
love_girl:
Pratila sam 89 godiste i veoma sam bila tuzna,cak sam i plakala. Sama pomisao da cu i ja tako za godinu dana rastati od svoje generacije me rasplace. Znam da posle toga nece biti nista kao i pre,da neke vise nece ni da vidim. Da pored mnogih mogu da prodjem za par godina a i ida ih ne prepoznam... Moje pitanje je u stvari...Kako da se oslobodim svega toga,kako je bilo kada ste se vi rastajali...? I kolko je druzenje potrajalo?
procice te cim krenes u srednju....veruj mi :wink:
Istina!!!Navicices se, ako stvarno ne mozes e onda ti vec treba strucna pomoc :wink:
Xexe salu na stranu, na tebi je da se pobrines da ne dodje do te situacije da se ne javljate jedni drugima na ulici...Jednostavno zvrcnes ljude telefonom ponekad malo se cujete, izadjete malo zajedno svi kao razred ili se dopisujete preko net-a ili sms-a...
Ali sustina je da ces sa vecinom ljudi do kojih ti je bas stalo ostati u kontaktu...Bar bi tako trebalo da bude... :wink:
 
love_girl:
Hvala vam puno,sada se osecam bolje,ali opet taj osecaj je prisutan,i kao sto vi kazete,verovatno ce nestati tek kada krenem u srednju,
Sada mogu samo da pokusam da osmi razred provedem sto bolje...
Тако и треба,то ћеш најдуже памтити...а и ту ти је матурска екскурзија па матура...толико лепих ствари...опусти се и уживај...само једном си осми :wink:
 
NI JA NE ZNAM...jups...mrzim velika slova...i ja sam sad osmi rayred...i ne mogu da yamislim moje matursko vece...mi smo jako slozna generacija...

već sam bila na maturskoj i....želim opet...nećete verovati...kad smo se vraćali morali smo da stanemo na neku pumpu...toliko smo plakali ko da treba da nas streljaju :-(
jedna devojcica se gusila...užas...

ma preživećemo mi to.. ;)
 
Eksukrzije ove godine...najbolja stvar do sada.Budva,crnogorsko primorje (jes da je bio oktobar,ali sta da se radi,morali smo da se okupamo) hotel,zurke u sobama,TROCADERO!!!!!!!! Ma super je bilo!! Zalim sto se nece ponoviti. Inace ni meni nije jasno kako posle u srednju ali sta da se radi......
 
ahahah na mojoj polumaturskoj vecheri cijelo odjeljenje se gushi, lije suze, kamera snima razrednu kako plache i sve to... odjednom u kadar dolazimo moje dvije naj drugarice i ja i umiremo od smijeha LoL jeste da se nismo uklapale u taj snimak i tu atmosferu ali jbg nama je bilo to baaash smijeshno... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top