Sexy garderoba kod muskarca

Posle sam ja sponzorusa.:whistling:

Nisam sponzorusa.
Napisala sam kakav bi moj muskarac morao da izgleda, tj. u cemu bih ga volela gledati, znaci, dobre farmerice, majicice, mozda neki dobar sako, naravno da mu to sve dobro stoji.
Volim lepe i skupe satove... da vidim na muskarcu, kao i da je dobro obuven.
Nisam rekla da imam takvog jednog. Kamo lepe srece da je tako, ali nije...
I nikada nisam bila sponzorusa.
Imala sam muza koji je imao dosta novca, vec sam negde pisala... zivela sam stvarno lepo, mislim glupo mi je sada ovo da pisem ali si me isprovocirala malo... imala sam i previse... hajde da se zaustavim dok je vreme...
Kad smo se razveli, nista nisam htela da mu ,,uzmem,,.
Jednostavno, to me nije zanimalo. E sada da li sam pogresila ili nisam... Sta ti mislis?
Kad odgovoris onda cu znati kakva si osoba.

A ovaj fudbaler mi se zaista ne svidja.
 
Nisam sponzorusa.
Napisala sam kakav bi moj muskarac morao da izgleda, tj. u cemu bih ga volela gledati, znaci, dobre farmerice, majicice, mozda neki dobar sako, naravno da mu to sve dobro stoji.
Volim lepe i skupe satove... da vidim na muskarcu, kao i da je dobro obuven.
Nisam rekla da imam takvog jednog. Kamo lepe srece da je tako, ali nije...

Muškarac sa ovim opisom ima jasan stav o sebi i šta želi u životu i od života. Sat na ruci odaje odgovornu osobu koju ne zanimaju kojekakve lujke koje bi lep, lak i neobavezan život u kom je najvažnije ko je kome šta replicirao uživo i šta o tome misli komšiluk. Slučajno je na ovom forumu ali nikad ga nećeš videti obučenog, ma ni sat na ruci nema kad se slika "za pasoš".

p.s. ne nerviraj se sa klonovima
 

Evo ga fudbaler za ljubiteljke sporta...
nude-football_04.jpg
 

Back
Top