OZBILJAN PROBLEM

T

TRN

Gost
Iz neshvatljivih razloga nesto mom Norton antivirusu 2004 iskljuci Auto-Protekt i email i automatski update.Nemam pojma sta bi to moglo da bude.Proverio sam spijune i sve ih obrisao ali opet ne mogu da modifikujem antivirus nego moram da deinstaliram pa ponovo da instaliram pa da mu uradim update i sve to traje dva dana pa opet isto.Sumnjam na nekog hackera jer se Zone Alarm sve redje javlja o napadima.Molim sve koji imaju neki predlog da mi ga napisu.Hvala najlepse!!1
 
U Zone Alarm
U Opciji Firewall:
Internet Zone Security: oznaci High
Trusted Zone Security: High

U Privacu
Vidi sta ima pa ako ima neki port ili Loopback levi klik na svaku ( mobile code, Cookie Control..) pa block

U Alerts & Logs
Alerts Ecents Shown: High
Event Logging: On
Program Logging: High
 
Ne verujem da ti je neko upao u comp,imao sam isti-slican problem sa2004, deinstalirao sam ga pa probao sa 2003 opet isto, to dolazi od strane symanteka jer kada instaliras 2004 pa ubacujes aktivacioni broj i tu nesto zeznes on zapamti i napravi log i sta god da instaliras cak 2002 ili 2001 zeza sa abdejtom odnosno i ako ga skine nece da ga instalira!

Moras da ga deinstaliras a posle i sve njegove tragove u programu fajl kao u ad remove programu znaci sve symantekovo i posle da ga instaliras jedino tako ce ispravno raditi!
 

Back
Top