Najmoćniji odlučili o kraju krize

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
http://www.blic.rs/svet.php?id=92885

Da li je ovo moguce? Ovo je ljudi moji "1984".....
Molim vas..da strpljivo procitate ceo tekst...ali na linku .

"Ovom klubu se pripisuju zasluge za osnivanje EU, za NATO bombardovanje Srbije, ali i za izbor američkog predsednika Baraka Obame na prošlogodišnjim izborima.
Prema navodima atinskog dnevnika „Katimerini“, na skupu je učestvovalo oko 130 uticajnih ličnosti iz sveta, među kojima su političari, pripadnici kraljevskih porodica, moćnici iz vojnoindustrijskog i bankarskog sektora, prve ličnosti naftnih kompanija, odnosno oni koji za koje se nezvanično kaže da su krojači sudbine celog sveta.
Bilderberg klub ima tvrdo jezgro koje trenutno čine Dejvid Rokfeler i Henri Kisindžer, a ostatak članova se bira i poziva po trenutnoj aktuelnosti, odnosno po tome koliko je perspektivno „ulagati“ u njih. Nijedan sastanak, od 1954, kada je klub osnovan, nije protekao bez poznatog američkog političara i diplomate Kisindžera. "
 
Pa ovo se zna odavno, to su ljudi koji upravljaju svetom, a posto ljudi ne obracaju paznju na to oni ce i uspeti u svojim ciljevima da zavladaju svetom, a time mislim da ljudi imaju sve manje prava i sve vise postaju robovi!
Samo pogledajte svet oko sebe i shvaticete da je sve ovo istina!:gace:
 
Pa ovo se zna odavno, to su ljudi koji upravljaju svetom, a posto ljudi ne obracaju paznju na to oni ce i uspeti u svojim ciljevima da zavladaju svetom, a time mislim da ljudi imaju sve manje prava i sve vise postaju robovi!
Samo pogledajte svet oko sebe i shvaticete da je sve ovo istina!:gace:

Za utehu, priča se da će ih Kinezi kad-tad poterati u njihove kućice i preuzeti kormilo!?
 
Karl Bilt
Ricard Holbruk
Dejvid Rokfeler
Henri Kisindzer
Joska Fiser
Ima ih nazalost jos sijaset zrikavih, vodnjavih ociju ,odvratnih faca za plasit djecu ko babarogama mog naroda, kome su usput mnogo jada zadali oni se o jadu zabavili.
Ova i ovakva druzina sto god sagrade nece dovijeka.
:thumbdown:
 
Poznata mi je ova priča odavno, baš iz dokumentarca Zeitgeist.
Jako me iritiraju ti ljudi, štaviše oni više ni ne kriju svoje namere već o tome možemo čitati i u našem "Blicu".
Divno.
Ovu "krizu" su oni i napravili da bi resetovali na neki na način svoj bankarski sistem i uveli na velika vrata svoju VELIKU monetu - amero, sve sa ciljem da bi konačno napravili "ameičku uniju".
Pratim ove ljude i mogu Vam reći da im stvarno niko ništa ne može.
Sve je to stvarnost i sve će se to realizovati u sledećih par godina.

Naravno, ukoliko nam se kolektivna svest uskoro ne probudi...
 
Poznata mi je ova priča odavno, baš iz dokumentarca Zeitgeist.
Jako me iritiraju ti ljudi, štaviše oni više ni ne kriju svoje namere već o tome možemo čitati i u našem "Blicu".
Divno.
Ovu "krizu" su oni i napravili da bi resetovali na neki na način svoj bankarski sistem i uveli na velika vrata svoju VELIKU monetu - amero, sve sa ciljem da bi konačno napravili "ameičku uniju".
Pratim ove ljude i mogu Vam reći da im stvarno niko ništa ne može.
Sve je to stvarnost i sve će se to realizovati u sledećih par godina.

Naravno, ukoliko nam se kolektivna svest uskoro ne probudi...
Pobrinuli su se oni i za budne , pa im se zlokobno smjeskaju i bla bla pricaju,iza svake njihove rijeci ja zlo cujem u najgorem obliku izopzcene necovjecne gluposti koja traje,na grbaci malih naroda,i sto imam od toga sto sve to vidim , kad im nista ne mogu do da se nadam.
 

Back
Top