kako (ne)ostati sam?

pa ne mozes ga upoznati ako sjedis kuci sto ne znaci da moras da izlazis na bucna mjesta.izlazi na mirnija mjesta,setaj,ili probaj prekoforuma mada mislim da je bolje ovo prvo.ne znam sta bih ti drugo preporucila.srecno!! :P
 
divlja-u-srcu:
Kako bre niko ne moze da te zainteresuje????? :shock: :?
Mozda mislis da ti nisi dovoljno interesantna, pa ti je to samo mehanizam odbrane! OTVORI SE MALO, PA CE SVE BITI OK! :D
Izgleda da je nisi dobro razumela, ako sam dobro razumeo ne moze da sretne nekog zato sto se ne krece puno po javnim mestima.

Nadji neki hobi pomocu kog mozes da upoznajes ljude...
 
toliko godina a nemas pojma ''''''''gde bi mogla'''''
sresti nekog ko bi '''''''''mogao'''''''' da te zanima.
Idi u pozoriste,operu,balet,koncerte kulturno-umetnickih ansambala,hor ,....
Ako vec neces u neki klub ili ...(bucno mesto???)
 
vini:
Imama dvadeset i mnogo godina i ne mogu nikako da sretnem coveka koji ce iole da me zainteresuje. Kako upoznati coveka, a da pritom ne moras da izlazis po kaficima i ostalim bucnim mestima?

Chat i Forum makar po mom misljenju ne dolaze u obzir. A kako bi rekla Ceca skoro u nekoj emisiji: "Ljubav se ne trazi, ona dolazi sama od sebe." E, ovo je vrhunac, kad ladno citiram Cecu! Ma nije bitno, od koga dolazi misao cula sam ja to odavno samo se malo salim.
 
Mislim da nije resenju u ocajavanju zbog neceg sto nemas, nego da si srecna zbog onog sto imas.
Na primer ja sam bez decka i prilicno sam srecna, dok moja prijateljica koja je u dugogodisnjoj vezi (veoma zaljubljena u svog decka) stalno je nesto polu-depresivna.
Predlazem ti da pocnes da se bavis rekreativno nekim sportom... U teretani redovno vidjam veoma fine momke :wink:
 
:lol: ma sto da ne, moze i forum :lol: Ako bar od prilike zna sta joj treba, a sta ne u zivotu, moze to i ovde da proba da 'trazi' , ako ni zbog cega drugog onda da shvati kako je stvarno ponekad bolje biti soler, nego ...
Ugl. poenta : :lol: ma koliko to neverovatno zvuchalo cak se i ovde mogu naci izuzetno simpaticni i dragi ljudi :)
... e sad to sto u toj svojoj potrazi moze stvarno svega i svachega da se naslusa i nagleda; od "necu te tuci...", palacanja jezikom,razlicitih verbalnih maltretiranja, do fotografija nechijeg organa u mailboxu, to je vec druga pricha... ali...zbog nekih poznanstava... vredi... :)
 
e vidish to je ideja ! devojka :!: :wink:
nego pade mi na pamet i kucni ljubimac; nabavish sebi psa , ako naravno imash uslove za njega,(moj neki izbor zlatni retriver/labrador, ali ne bitno :) ) i onda:
em imash nekog ko ce uvek da ti se obraduje kad te vidi, nekog ko ce da se smota i spava na tvom stomaku kad si tuzna,uvek raspolozeno drustvo za setnju,i razlog da bar dva-tri puta dnevno izadjes iz kuce negde u prirodu,koja obiluje zanimljivim single male 'primercima' koji su tamo iz istog razloga kao i ti... i eto ti tri puta dnevno prilike za neobaveznu konverzaciju sa nekim za koga bi se kasnije moglo ispostaviti da je zaista interesantan... :wink: :D
 
DellBoy-011:
Osim kucnog ljubimca, moze i strikanje,heklanje, domine, mice, ne ljuti se covece.... :lol:

sashtrika/othekla sebi vencanicu, obuche je, ponese domine/'micu'/ne ljuti se choveche/ shahovsku tablu/u grad/ park/kej, sedne, postavi to sve ispred sebe i onda sacheka 'pravog'/'pravu' ? hm, vidish :wink: koliko samo mogucnosti... :lol: :lol: :lol:
 
Da bi covek upoznao nekog zaista nemora da izlazi na bucna mesta.
Ja sam neko ko je mnogo godina proveo u centru desavanja.Okruzen ljudima i svakakvim budalama.Stvorio sam takav odbrambeni mehanizam da je sve u mom prisustvu postalo nevazno sem mene samog.Neko ce reci NARCIS mozda.Ali ja bih pre rekao covek svestan svojih vrednosti.A svoju suprugu sam sreo u parku na klupi.Malo je falilo da se pobijemo zato sto smo ometali jedno drugo u svom miru i mislima.
Pa eto ti ideje.Tamo gde ti najradije provodis slobodno vreme.Tu mozda upoznas idealnu osobu za sebe.
 
Bas.
Ali poenta nije u tome.
Jednostavno ljudi mogu imati razlicite zivotne stilove.Struku,potrebe i navike.
Ali ako imaju slicne interesne svere po pitanju hobija,sporta i odmora uvek se mogu sloziti.
90% bracnih problema nastaje zbog nerazumevanja partnerovih potreba da svoje slobodno vreme provodi na relaksaciji u mestima koje ih opustaju.
Ili na godisnjim odmorima gde provode 100% vremena zajedno.
Zaista cudno ali mi smo se pronasli na toj klupi.
I mislim da je ona jedina koja je u interesnoj sveri nasih umova. :roll:
 
Izgleda svi znaju foru sa klupama u parku... Tako se meni desilo da sam iz nekog razloga morala nesto da cekam i kao naivna novosadjanka, nova u Bgd, mislila da sam nasla mirnu klupu u parku kada su pocele razne budale da me salecu. Nije bilo vazno to sto sam ocigledno bila okupirana knjigom koju sam citala... Stvarno, budale su se smenjivale... Ustala sam i pitala nekog dedu da li mogu sa njim da podelim malo mira, ali naravno i on je bas cekao nekog sa kim ce da prica :!:
 
Bio je utorak i u to vreme sam jednoj baki malo zbog zabave a malo i zbog rekreacije.A opet i zbog toga sto je baka teska lovatorka koja me obozava i koja mi je manje vise sve ostavila u testamentu i tog dana setao njenog dzukca.Klupa sa dva lica u parku.Na jednoj strani sedi ona i bulji.Ali apsolutno me nije zainteresovala.Cak sta vise nerviralo me sto je tu.Ali do sledece klupe je bilo minimum 500 metara.A nije mi bilo po volji da se yebavam jos toliko zbog nje.
I taman sto sam se spustio ona je prokomentarisala.Kako je nerviraju nekulturne budale.Koje nepitaju da li je slobodno.
:shock: Logicno je da je neptam jer nisam seo do nje.Nego iza nje.
Nadrkan kakav umem da budem odj ebao sam je na najgori moguci nacin.
Ali ona je jos drcnije nastavila da negoduje zhbog moje odluke da joj sednem iza ledja.
I posle rasprave od pola sata.
Odlucio sam da sednem do nje iz inita.Jer apsolutno nemoze da mi zabrani na javnom mestu da radim sta zelim.
Kada sam seo ona je samo slegla ramenima i presla na moju suprotnu stranu.
I tako iz inata jedno drugom sedeli smo sat ipo na toj klupi.Dok ona nije rekla da je iscrpljena i da je logicno da ona prva ustane jer je i sela pre mene.Mada uziva u pogledu.I sve je divno ako zanemari drustvo.
To mi je bilo toliko smesno i simpaticno.A pri tom i vrlo logicno razmisljanje.Da sam je pozvao da idemo negde na rucak.Jer je sigurno ogladnela.A i ker je doziveo vise stres od svih onih gamadi po travi sto su ga ujedali.
I tako smo proveli prvi dan.Rucali setali gradom.Upoznali se.I rastali kao da se nikada i nismo upoznali.Cak ni brojeve telefona nismo razmenili.Ipak znao sam da ako zivi tu gde je rekla.Pre ili kasnije cemo se videti.A za ljubavlju nisam trcao.Iz razloga sto sam jednom bio povredjen.Da sam sebi obecao da moze da se desi samo ako dodje sama od sebe.Da insistiram nezelim.
i tako.
Sledeci put smo se videli posle mesec i po dana.I opet slucajno ali u jednom caffee-u.I tada je pocelo nase intezivno druzenje.Koje se pretvorilo u prijateljstvo pa onda sex.Ljubav i na kraju brak.
Zanimljivo je i to tada sam imao vezu sa jednim tipom ali na daljinu.Vezivalo nas je izuzetno prijateljstvo.I sebe uopste nisam video u vezi sa zenom.Osim u vezi iz interesa.Da zanemarimo novac za mene je interes a podrazumeva se da jeste i sex.

Meni je zao sto nekada ljudi na ovom forumu dozivljavaju mene na jedan cudan nacin.Doduse ja jesam cudan.Ali dovoljno normalan da se izborim sa samim sobom.A da pritom ostanem prirodan i spobntan.Vecina ljudi nije takva.I mozda suvise potenciram na svojoj sexualnoj slobodi.Ali zar zivot i nije dovoljno kratak da bi se krili od samih sebe zarad drugih.
Uvek potenciram svoj zivot iz razloga sto je ocit dokaz.Da za svakog coveka jedna srecna zvezda sija.
 

Back
Top