Hitno,jaaaako hitno,hitno,hitno. 5 malishana

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Neko je juce u kutiji pored kontejnera(gde bi drugo),ostavio 5 minijaturnih stenaca starih oko mesec do mesec i po dana.
Problem je da ih sakrijem negde,jer u ovom kraju nema sigurnog mesta na kome ih niko ne bi dirao,a kraj ima dosta baksuza,pa bi tako zavrsili u nekom kontejneru ili bi ih neko ubio.A deca ako ih vide,jedno po jedno bi razvukla po kraju i ostavila kada ih roditelji pozovu na rucak(desavalo se milion puta)i onda nece da kazu gde su ostavili stene.
Ako neko moze da ih pricuva u dvoristu,ja cu ih nositi na standove dok se ne udome.
Ovde gde su sada nikako nije dobro za njih,ima i stakla i automobili prolaze stalno.
Mogu sami da jedu,tako da to ne predstavlja problem....
Samo je bitno da se sklone na sigurno da bi doziveli standove i da bi se udomili.
:(
 
milice a ono sto sam mislila nema sanse..
ja ne znam sta da ti kazem..
mora da postoji rupa..negde..
sto ih ne odneses kod onih cigosa preko puta omv pumpe da ih stave u dvoriste i akzi da cemo da i damo pare da ih cuvajua ti ih hrani i obilazi.i kazi da ce doci policija ako ih diraju i muce,znas ono napakuj pricu..
 
milice a ono sto sam mislila nema sanse..
ja ne znam sta da ti kazem..
mora da postoji rupa..negde..
sto ih ne odneses kod onih cigosa preko puta omv pumpe da ih stave u dvoriste i akzi da cemo da i damo pare da ih cuvajua ti ih hrani i obilazi.i kazi da ce doci policija ako ih diraju i muce,znas ono napakuj pricu..

tim psihopatama ni buba shvabu ne bi dala
znam ja kako oni "chuvaju" stence
svako stene koje su oni "chuvali" je zavrsilo pod tockovima
 
ti na koje ti mislis imaju dva agresivna psa u dvoristu.
ranije su izlazili kroz neku rupu i napadali mene i Unu
neka ih tamo ispod terase,bolje i tu nego na mestu gde ima agresivnih i teritorijalnih pasa.\ocigledno ih neko pazi tamo,ima i cinija sa mlekom i cebence...
verovatno je vlasnik terase sklonio male tu.A ta dva sto fale je neko verovatno uzeo.
saznacu danas vise o tome
 

Back
Top