Za svakog ponesto???

piskotica

Zainteresovan član
Poruka
174
:shock:
Devojke, zanima me koliko puta uobicajno mozete da dozivite orgazam?
:twisted:
Koliko vam je uopste orgazama uobicajno/normalno?
:roll:
Znam da je svetski rekord 134 orgazma za 1h, ali mislim da sam se navukla na veliki broj orgazama... Ima li jos neko taj problem?
:?
a sad pitanje za muskarce: 8)
:wink: KOJA VAM JE POZA OMILJENA?
POZZ svima, nadam se da cete mi pomoci da shvatim da nisam 'seksualni ovisnik' :)
 
nema omiljene,sve su mi mile i drage i ssve obozavam samo ako ih 'radim' sa onom sa kojom zelim a zaista ih ima mnogo,mnogo
to shtoo si se navukla na veliki broj orgazama,pa i ja sam jer volim sex,a svako ko ga voli nikada mu dosta uzivanja,napred sexuAlnni ovisnici
 
Prvo, 134 je rekord u zenskim orgazmima, i mislim da su joj verovali na rec, mada je toliko orgazama moguce postici (samo se posle bukvalno onesvestis,iako si samo lezala i svrsavala)
:lol: Apotekarka, ulazim u stranku definitivno! :P
Sto se vas tipova koji se plasite da vam se jaja ne sasuse tice, cini mi se da nigde nisam rekla da se taj broj orgazama moze postici vaginalno. POBOGU LJUDI, IMATE LI VI RUKE I ZNATE LI GDE JE KLITORIS T.J. CEMU SLUZI? :roll:
Inace, ako ima neko ko dovodi devojku vise od 10 puta do orgazma, bez dodatne stimulacije klitorisa, neka se javi! :twisted:
 
Pozdrav svim uzivaocoma dobrog svrsavanja!!!
Pohvalicu Vam se jer sam mislenja da zaista zasluzujemo ja i moja partnerka tako nesto: Nikada do sada sa njom nisam doziveo da svrsi manje od 10 puta a ja manje od 4 puta za period od 1h vodjenja ljubavi... Bitno je samo da atmosfera bude prava a ostalo dolazi samo po sebi ali treba "malo truda i znanja"...
 
piskotica:
Prvo, 134 je rekord u zenskim orgazmima, i mislim da su joj verovali na rec, mada je toliko orgazama moguce postici (samo se posle bukvalno onesvestis,iako si samo lezala i svrsavala)
:lol: Apotekarka, ulazim u stranku definitivno! :P
Sto se vas tipova koji se plasite da vam se jaja ne sasuse tice, cini mi se da nigde nisam rekla da se taj broj orgazama moze postici vaginalno. POBOGU LJUDI, IMATE LI VI RUKE I ZNATE LI GDE JE KLITORIS T.J. CEMU SLUZI? :roll:
Inace, ako ima neko ko dovodi devojku vise od 10 puta do orgazma, bez dodatne stimulacije klitorisa, neka se javi! :twisted:

Ja sam jedanput doziveo orgazam bez ikakve telesne stimulacije, cistom snagom volje... :roll:
 
piskotica:
Prvo, 134 je rekord u zenskim orgazmima, i mislim da su joj verovali na rec, mada je toliko orgazama moguce postici (samo se posle bukvalno onesvestis,iako si samo lezala i svrsavala)
:lol: Apotekarka, ulazim u stranku definitivno! :P
Sto se vas tipova koji se plasite da vam se jaja ne sasuse tice, cini mi se da nigde nisam rekla da se taj broj orgazama moze postici vaginalno. POBOGU LJUDI, IMATE LI VI RUKE I ZNATE LI GDE JE KLITORIS T.J. CEMU SLUZI? :roll:
Inace, ako ima neko ko dovodi devojku vise od 10 puta do orgazma, bez dodatne stimulacije klitorisa, neka se javi! :twisted:
ti bas ne umes da citas kako je napisano :roll:

one more.... medju tim silnim orgazmima ona je uspevala da dodje k sebi svaki put i lupi recku.... vazi :mrgreen:

eeeeee breeeeeeee :!:
 
Ja sam jedanput doziveo orgazam bez ikakve telesne stimulacije, cistom snagom volje... :roll:[/quote]

mora da u tom slucaju nisi JAAAAKOOOO dugo imao sex sa bilo kim osim sa Desankom Shakic - sorry ako si levoruk, onda je u pitanju Levanka :D ) :D :D
 

Back
Top