mrsava kuca,ako neko moze...

Izgleda da sad bas i nemamo neko resenje za smestaj, pa je mozda najbolje da odradis operaciju kod veta (kad bude mogao neka ti kaze i prognozu za nju, sta je najbolje resenje u datim okolnostima), a posle nam kazi stanje, troskove, trenutni smestaj, pa da gledamo sta se moze dalje...
 
za par sati bi trebalo da imam prevoz da krenemo.
uradicu sve!!ali posle toga je ostavljam na ulici gde je i bila,ako neko slucajno moze da je cuva..javite.drzite palceve.jer ni vet ne zna kolko dugo ima to i dal je dobil asepsu.
rekao mi je da se spremim i na najgore.rekao je da je spasavao takve slucajeve ali nisu bili poodmakli.kad je vidi znace.
jedini spas i mogucnost je operacija.

Cim se krece i normalno ponasa,nije sepsa,sigurno.Ali jeste veoma riskantna situacija za dobijanje iste.
 
setala sam po sred srede tj ulice kad me je Jovana dozvala.potrcala sam i vrckala.ujedala sam je za ruku od srece..ali nije mi dala da jedem:(((
grizla sam joj narukvicu. i obletala ko prava milica:)
onda me je podigla u vis i ubacila u kola a ja sam tuzno gledala za sobom


 
ostatak niej u slikama..stigli smo kod veta.odmah je opersina ,bukvalno odmah.

imala je piometru i to dosta.izvadjeno joj je komplet sve!i dobro je uradjeno.izlecena je!
zasto ja iscedakl nisam primetila ranije?!
jer:
nije izlazio..zasto?!jer je pre par dana usla u teranje i vagina joj se rasirila i zato je iscedak krenuo vise..srecom sve je uradjeno kako treba

evo je u povratku kuci..vise ne visi po prozorima


 
i za kraj:


koga interesuje,duzna sam hiljadarku za gorivo,
antibiotik sam ja platila-1000 din.
moram da joj kupim panklav da joj dajem naredna tri dana.

gde je kujica sada?!---kod zene koaj je usvojila i lasa apso.zadrzace je do sutra da malo dodje sebi.
svaka cast zeni.ona je dokaz da mozemo svi mi da pricuvamo psa.

ima 3 psa,1 macku,papagaja i hrca,pa je i ovu mogla da primi na jednu noc.
lepo se probudila iz anestezije,dobro je.


ako slucajno neko zlei da pomogne kuci,ne meni,potrebno je

ako moze neko da je cuvai podgoji,

ako ne,sutra ide na ulicu--bilo bi dobro ako neko moze da joj kupi neku lepu hranu i da dodje da je upozna i donese joj.ja sam skoro kupila za moje ulicne pse 130 kg hrane al to je bezveze.ne bih joj davala to .eto tako.
hvala svima na ponudjenoj pomoci!na podrsci!
spasili smo jos jedan zivot!
 
Divno Mina :D. Sjajno da je lepo podnela i da u prevozu nije pravila problem. Kakve su sanse da je, ukoliko ne bude nigde privremeno/stalno smestena sniteri ne pokupe posle ovolikog truda ?

Sve dok se pas ne ozakoni na ulici imacemo ovaj problem. Mozda ce da taljiga nekako jos narednih pet godina, a mozda neki idiot, kad je vidi onako nikakvu i u ranama, sutra pozove sintere..ili malo pusti svog psa na nju..
Bar je spreceno da umre u mukama.
A Mina nije napisala, ima i dve rane, verovatno od ujeda..:(
 
pocela je da pije panklav.dobro je.setala sam je napolju .piskila je.zbunjena je malo.ali je jako pametna i dobra.
plasi se.
zna da ide na povodac.

zaista moze da zivi i u stanu ako bi je neko hteo.mirna je lezi.ne cuje se uopste.seta na povocu.


 
Da ne bi dobila proliv od Panklava(a desava se zivotinjama) ,dajte joj i po jedan onaj jogurt sa probioticima(ima ih jeftinih,i niej neki izdatak,dok recimoLiobif kosta preko 240 dinara).Vet mi je uvek govorio kad su mi zivotinje bile pod oralnim antibioticima da im obavezno dajem jogurt.
 

Back
Top