iskustva sa extrenal usb hard diskovima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
pišem o..

- koji se kupuje u celosti sa kućištem
- extrenal usb hard disku koji je namerno napravljen sa lošim kućištem radi skupljanja informacija
- hard disku od 500gb do 1tb
- dolazi do crkavanja kućišta a ne harda posle mesec dana
- hard napunjen sa dest puta vrednijim informacijama tržišne vrednosti od same cene harda
- hard napunjen sa poverljivim, životnim, važnim ličnim informacijama
- moje vreme i radno vreme cd-dvd drive-ra
- ..itd.
- serviser,prodavac vraća novac za proizvod govoreći da nisu dali garanciju na podatke mada i sam zna da to nije ok.
- šta raditi drugari moji? da li je tako na zapadu?
- po meni bi trebalo kad se utvrdi kvar u garantnom roku vrati novac i proizvod ili barem ga uništiti u servisu.
- koja su vaša iskutva?

čuvajte se takvih proizvoda, pogotovo ovog skupljača TUĐIH informacija

s0218752_sc7
 
kupiš aktn tašnu samsonet, napuniš, zaključaš i ne možeš da je otvoriš, brava crkne, odeš da reklamiraš,(ne znam za dužiniu garancije tih tašni), serviser, mi ne dajemo garanciju za vaše stvari u tašni, možemo samo da vam vratimo pare za tašnu...eto, isto ti je to.
small_002_014.jpg
 
Poslednja izmena:
kupiš aktn tašnu samsonet, napuniš, zaključaš i ne možeš da je otvoriš, brava crkne, odeš da reklamiraš,(ne znam za dužiniu garancije tih tašni), serviser, mi ne dajemo garanciju za vaše stvari u tašni, možemo samo da vam vratimo pare za tašnu...eto, isto ti je to.
small_002_014.jpg
:eek::eek: Kuuukkuuuu....sta si ti sinko sad napisao...pa ti bre sinko nemoj vise Eurokrem da jedes za dorucak...vidis da ne valja....poredis zabe i babe......kuuukkkuuuu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top