Просидба...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Прича ми друг пре неки дан како му се десило да га запроси девојка коју зна из виђења.
Добро, није баш из виђења... Разговарали су неколико пута, једном изашли, а могло би се рећи и да припадају истом друштву... Или, боље, да имају заједничке пријатеље...
И ја га упитах како је схватио ту просидбу и шта планира да ради, а он ми рече да би прихватио да је био сигуран да је озбиљна...
Да ли вам се десило некад нешто слично?
И шта бисте урадили?
 
Прича ми друг пре неки дан како му се десило да га запроси девојка коју зна из виђења.
Добро, није баш из виђења... Разговарали су неколико пута, једном изашли, а могло би се рећи и да припадају истом друштву... Или, боље, да имају заједничке пријатеље...
И ја га упитах како је схватио ту просидбу и шта планира да ради, а он ми рече да би прихватио да је био сигуран да је озбиљна...
Да ли вам се десило некад нешто слично?
И шта бисте урадили?

pa mene kad bi poznanica zaprosila ja bi je prebila jer je lezbejak :lol:

a musko, poznanik samo..:roll:. ako mi nije decko bilo bi mi cudno.
 
A šta da li mi se desilo?
Da sam ja zaprosila nekog koga sam videla par puta ili da li je mene tako neko zaprosio?
Mislim, kako god, odgovor je ne..
Prosili su me samo bivši momci i to obojica kad su postali bivši, pa mi nikad nije bilo jasno da li se zezaju ili šta je u pitanju.. bzvz..
 
Ja bi mu rekla da sam udata...:p
A desilo mi se da me "prosi" potpuni neznanac, na moru...Imala sam 17 godina. On kao nesto ozbiljno prica a ja ga ispljuvala strasno...Ono kao "ti ces mene da zafrkavas". A bio je uporan do kraja letovanja, bez obzira sto sam bila grozna prema njemu...
 
Жалићеш једног дана, ја ти кажем...
Иначе, ја мислим да сам лично довољно луда да бих прихватио нешто слично у одређеној ситуацији...
Има једна девојка због које бих пошао на крај света, ако би ми платила карту... :)
 
Meh.. znam ja da se oni ne šale, samo mi nije jasno takvo ponašanje... nije ni bitno..
Dan je suviše lep da bi se o tome sad razmišljalo... a možda i napravim temu jednom kad se stužnim tako skroz kako nijedan nije hteo da me ženi dok je bio u vezi nego tek posle.. :D
 
Ma, gde da nam se desi... To se desava samo tvojim prijateljima i pevacici...

Ali, sta znam... Ako mu se svidja, sto da ne... Neka proba... Mozda je ona vec dugo vremena zaljubljena u njega... Samo neka bude punoletna, pa i kum da budes...
 
Прича ми друг пре неки дан како му се десило да га запроси девојка коју зна из виђења.
Добро, није баш из виђења... Разговарали су неколико пута, једном изашли, а могло би се рећи и да припадају истом друштву... Или, боље, да имају заједничке пријатеље...
И ја га упитах како је схватио ту просидбу и шта планира да ради, а он ми рече да би прихватио да је био сигуран да је озбиљна...
Да ли вам се десило некад нешто слично?
И шта бисте урадили?

:lol: nije
isto...
 
Жалићеш једног дана, ја ти кажем...
Иначе, ја мислим да сам лично довољно луда да бих прихватио нешто слично у одређеној ситуацији...
Има једна девојка због које бих пошао на крај света, ако би ми платила карту... :)

Blesavo, ali beskrajno slatko :)
 
i meni navru emocije kad vidim ovakve teme i shvatim kakvi su muskarci pichitji. svi bi nesto dobro ali da im neko drugi plati. e pa stisnite djechaci malo muda! svi bi dijete i zenu ali bez da iamju bilo kakvu odgovornot. a nemaju ono najbitnije. odgovornost prema sebi.
 

Back
Top