Tajno oruzje

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Posle onog prvog susreta..kad vas njegovo oko vidi...kad pocne sa vama da prica...i postanete svesni da vam se svidja..kako krenete da osvajate? Koje je vase tajno oruzje..kad zavodite muskarca..na cega padaju..na cega se pecaju....Sta je to sto ste imali prilike da proverite i kazete ............e.da ovo je uspesno..ovo je moje tajno oruzje:D
 
:D razmisli Koto jos jednom..a treptaj tvojih ociju a?neki ono osmeh poluzagonetan..ili nesto slicno... seti se ba:per:
ma jok..to radim samo kad se zahebavam. kad mi se neko zbilja svidi, nema teorije..smotam se ko sajla:roll:
ma ja ti totalno nisam u tom fazonu..ako moze normalno, da budem spontana, moze..ako ne moze, aj zdravo..
ta tajna oruzja imaju uglavnom skorpije:lol:
a posle, kad je vec smotan..onda mozemo da se igramo:)
 
ma jok..to radim samo kad se zahebavam. kad mi se neko zbilja svidi, nema teorije..smotam se ko sajla:roll:
ma ja ti totalno nisam u tom fazonu..ako moze normalno, da budem spontana, moze..ako ne moze, aj zdravo..
ta tajna oruzja imaju uglavnom skorpije:lol:
a posle, kad je vec smotan..onda mozemo da se igramo:)

:eek: skorpije? pa nisam znala...moracu da otkrijem to nesto:rotf:

jedan skroz ok lik mi je rekao da najvise voli zene koje zavode a ne znaju da to rade...tako da draga..imas tajno oruzje..ali ga nisi svesna
 
Poslednja izmena:
ma jok..to radim samo kad se zahebavam. kad mi se neko zbilja svidi, nema teorije..smotam se ko sajla:roll:
ma ja ti totalno nisam u tom fazonu..ako moze normalno, da budem spontana, moze..ako ne moze, aj zdravo..
ta tajna oruzja imaju uglavnom skorpije:lol:
a posle, kad je vec smotan..onda mozemo da se igramo:)

Škorpije nemaju tajna oružja.:manikir:
One su uvek ono što jesu,iskrene...pa neko to možda tako tumači,deluju tajanstveno,ali ne sa nekom zadnjom namerom...
I ja sam smotana kada mi se neko svidi,nema tu mesta promišljenim taktikama zavođenja...samo spontano.:lol:
 
:D..ma da uletela si sestro u skorpiosko gnezdo....mi smo ti sve take..neodoljive:per:

trepp-1.gif
...istina.
 
Ja razmisljala i razmisljala i zakljucila nemam...
Svako zavodjenje mi je prica za sebe ...nikad nisam upotrebila dva ista oruzja :lol:

Dakle nista univerzalno ni uvek upaljivo ...
Nisam cak ni neka zavodnica .
Češće sam zavedena .
 
inače recept za zavođenje je veoma jednostavan:
pusti ga da priča što više, divi mu se ma kakve gluposti pričao, reci samo ono što bi on voleo da čuje i pečen je
E sad ako ti treba takav tip....
A ako ti treba pravi, pusti da on tebe zavede ali ne na opisan način
 
verujem da sve zene imaju svoja tajna oruzija.
I koriste ga po potrebi.
Kada procene da je pravo vreme za jedno onda ga upotrebe;)
Nekad je to osmeh,nekada dodir,nekada neka rec:manikir:
A nekada otrov:mrgreen::mrgreen:
 
inače recept za zavođenje je veoma jednostavan:
pusti ga da priča što više, divi mu se ma kakve gluposti pričao, reci samo ono što bi on voleo da čuje i pečen je
E sad ako ti treba takav tip....
A ako ti treba pravi, pusti da on tebe zavede ali ne na opisan način

Ma nemoj, samo ako on nju zavede, onda je onaj pravi. Mislim, sux ti teorija.
 
Ne verujem u tajna oruzja za osvajanje. Kada se prisetim ko mi se sve dopadao, to su potpuno razliciti ljudi po svim merilima. Verujem da je tako i kada oni stvaraju misljenje o nama. Verujem u ili jeste ili nije kombinacija, a sta je tu presudno nemam pojma...
 

Back
Top