Usamljena

Poruka
16.002
Spavala sam na suncu jednog toplog letnjeg dana. Bilo je toplo, a ja sam zelela da svoje telo izlozom toplom milovanju sunca. Htela sam da budem preplanula i vruca. Na sebi sam imala kupaci kostim iz dva dela, jer se uvek pristojno ponasam, pa cak i kada se suncam u svom dvoristu na terasi. Ipak, odjednom mi je gornji deo postao tesan. Znoj je poceo da izbija iz mene. Moje grudi su prosto zelele da budu oslobodjene i to sam i uradila. Bacila sam gornji deo sa sebe i pocela da se mazno milujem. Najpre po grudima. Osetila sam da mi treba jos neko da mi pomogne da ovo mahnito divljanje hormona smirim. Viknula sam svog decka da dodje do mene. Odjednom se pojavio sav znojav posle vezbanja. Trbusnjaci su mu bili zategnuti, a izmedju nabreklih butina mu je bio penis, koji se polako dizao. Pocela sam da ga milujem po preplanulim grudima i po rukama na kojima su sikocile vene, pa po ravnom stomaku. Ljubila sam ga oko pupka, a on je meni spustao glavu sve nize i nize. Videla sam da mu se ukrutio. Polako sam pocela da mu lizem veliki crveni gla.vic. Bio je slan. Kada sam ga stavila u usta bila su potpuno puna. Pocela sam da mu mazim pen.is pokretima gore dole. Pljuvacka je letela i letela po mojim ustima...
 
... a on je sve vise i vise stenjao: "To, to, ahhh, to...!" Njegovo odobravanje me je jos vise palilo. Osetila sam njegovu snaznu ruku ispod gacica. pritiskao mi je guzove sve snaznije i snaznije. Polako je poceo da stavlja prste medju moje guzove, pa nize u moje vlazne skolkice. Gurnuo je prvo srednji prst, tako duboko, naglo ga je izvadio i poceo da gura dva prsta. Osetila sam prijatan bol: Jos, jos, stenjala sam, dok mi je po licu iz njegovog uda pocela da udara njegova bela semena tecnost. Drzala sam se cvrsto za njegove butine, dok mi je jeziko lizao usnice. Prstima mi ih je sirio. Bilo je sve bolje i bolje. Osecala sam vatru po celom telu. Ugrizla sam ga za dlakavu butinu. On je vrisnuo i rekao: "To, kucko, popasi mi sada jaja!" Pocela sam da mu ih lizem. Ogromni testsi su me mamili da ih progutam. Uzala sam u usta desno, jer nisam mogla da stavim tako velika oba. Sisiala sam mu ga, a drugo sam trljala o lice, culi sus e njegovi uzdasi. Poceo je da mi gura prst sve brze i brze. Nisam to mogla da izdrzim, ispljunula sam njegovo jaje, pa sam pocela da mu drk.am, kada se ponovo ukrutio satavila sam ga medju ssisse i pocela da mu lizem glavic. Ponovo je poceo da svrsava po mom licu, a ja sam osetila njegov jezik u svojoj vag.ini. Penis mu je pao, a ja sam bila isprskana po licu kosi i grudima. Sperma mu je bila tako ukusna, a ja sam bila zadovoljena. Poljubila sam se nasim lepljivim ustima i napravili hladovinu i poceli da dremuckamo po letnjem suncu zagrljeni na lezaljci.

Ovo, naravno, nije moja prica, ali je istinita, moja najbolja drugarica mi je opisala njen odnos sa partnerom, pa sam pisala dok mi je diktirala. Morala sam da prekinem, jer joj je zvonio mobilni i morala je da trkne da kupi hleb i mleko, jer je zvala mama.
Ja sam i dalje nevina i to nameravam i da ostanem, a moja drugarica se udala za tog tipa. (Sada je pustio stomak.)
 
Ja se izvinjavam, kucala sam kako mi je diktirala najbolja drugarica. Inace, ja to nikada ne bih javno rekla, cak mi je neprijatno i sto je pod mojim ncikom. :rumenko:

Mozda bi jednostavnije bilo da te je pozvala da snimas video kamerom, posle lepo stavis spot na youtube, ovde postavis link i ne bi morala da se smaras diktiranjem, pisanjem i ostalim. Mislim, cisto da tebi bude lakse oko postavljanja teme.
 
Mozda bi jednostavnije bilo da te je pozvala da snimas video kamerom, posle lepo stavis spot na youtube, ovde postavis link i ne bi morala da se smaras diktiranjem, pisanjem i ostalim. Mislim, cisto da tebi bude lakse oko postavljanja teme.

Hvala za ideju, ali to je bilo ranije, iznosila mi je svoja secanja. A kako ti se cini prica? Meni je malo odvratna.
 
Spavala sam na suncu jednog toplog letnjeg dana. Bilo je toplo, a ja sam zelela da svoje telo izlozom toplom milovanju sunca. Htela sam da budem preplanula i vruca. Na sebi sam imala kupaci kostim iz dva dela, jer se uvek pristojno ponasam, pa cak i kada se suncam u svom dvoristu na terasi. Ipak, odjednom mi je gornji deo postao tesan. Znoj je poceo da izbija iz mene. Moje grudi su prosto zelele da budu oslobodjene i to sam i uradila. Bacila sam gornji deo sa sebe i pocela da se mazno milujem. Najpre po grudima. Osetila sam da mi treba jos neko da mi pomogne da ovo mahnito divljanje hormona smirim. Viknula sam svog decka da dodje do mene. Odjednom se pojavio sav znojav posle vezbanja. Trbusnjaci su mu bili zategnuti, a izmedju nabreklih butina mu je bio penis, koji se polako dizao. Pocela sam da ga milujem po preplanulim grudima i po rukama na kojima su sikocile vene, pa po ravnom stomaku. Ljubila sam ga oko pupka, a on je meni spustao glavu sve nize i nize. Videla sam da mu se ukrutio. Polako sam pocela da mu lizem veliki crveni gla.vic. Bio je slan. Kada sam ga stavila u usta bila su potpuno puna. Pocela sam da mu mazim pen.is pokretima gore dole. Pljuvacka je letela i letela po mojim ustima...




nastavak sledi?pusti mašti na volju biće od tebe . ( ovo je moja prva poruka)
 

Back
Top