Zasto mrzimo islam?

daxt

Elita
Poruka
17.079
Ljudi nemoj da vredjate muslimansku veru. Saddam Hussein je uvek bio uz nas. Iran je odbio priznanje Kosova.

Bio je i Cetnicki vojvoda musliman, Ismet Pupovac koji je imao u odredu 2,000 Cetnika muslimana. Bio je i Mustafa Mulalic, pa su mu smrdljivi komunisti sudili isto kao i Drazi.

I svaka cast svim Fikretovcima koji su se borili na stranu pravde i istine.

Ne vodimo rat protiv muslimana, nego protiv terorizma. :)
:worth::worth:
 
Ljudi nemoj da vredjate muslimansku veru. Saddam Hussein je uvek bio uz nas. Iran je odbio priznanje Kosova.

Bio je i Cetnicki vojvoda musliman, Ismet Pupovac koji je imao u odredu 2,000 Cetnika muslimana. Bio je i Mustafa Mulalic, pa su mu smrdljivi komunisti sudili isto kao i Drazi.

I svaka cast svim Fikretovcima koji su se borili na stranu pravde i istine.

Ne vodimo rat protiv muslimana, nego protiv terorizma. :)
:worth::worth:

Licno, izuzetno cenim islam. I imam veoma pozitivno misljenje o muslimanima. A Iran.... To je zemlja koju moram posetiti.


I da opet napomenem, jer mi moderatori brisu poruke:

Podrzaam Palestice u izraelsko-palestinskom sukobu, ali neto sto sam antisemit ili fasita (ne daj boze).
 
Ja ne mrzim islam, ali se plasim da me ne ubiju muslimani kao sto su srusili kule u Njujorku, kao sto su pobili ljude u Londonu i Madridu i kao sto svakodnevno ubijaju ljude u Izraelu.

:confused: E za to se da raspravljati , ja evo kazhem da nisu ....


To su extremisti.

Mora se praviti razlika izmedju pravog muslimana i extremiste , zbog generalizacija takvi sukobi chesto i pochinju .
Zamisli da ti neko kazhe da si ti neonacista zbog nekoliko majmuna u Srbiji koji onanishu na Hitlera .
 
Poslednja izmena od moderatora:
u samom Kuranu pise da ce Isus doci da sudi zivima i mrtvima a ne priznaju ga za Bozjeg Sina vec samo za proroka...a ne pitaju se muslimani kako ce Isus gledati na njihovo tretiranje Hriscana...I zasto ga ne priznaju za Boga a tvrde da ce opet doci?pa gde je bio 2000 godina ako je samo covek i kako to da ce doci On a ne Muhamed,kad su vec obojica "proroci"...A ako prihvate da je Isus Bog,koja je onda uopste svrha objavljivanja muhamedanstva covecanstvu(a da je od Boga)....sta,Isus nije stigao ili "umeo" sve da kaze pa je trebao neko da ga ispravi i dopuni?negde sam cuo da je,mozda ce neko znati bolje,islam skoro izumro do prvog krstaskog rata(opet delo djavolske rimokatolicke crkve i njihovog "vidjenja" Hriscanstva) kad su uleteli u Jerusalim i pocinili takva zverstva da su se muslimani uplaseni od tog ludila opet setili islama i dzihada i ujedinili se...rezultat:vecita mrznja izmedju muslimana i Hriscana...rezultat "objavljivanja " islama: podela covecanstva u svetu u kome je Bog vec dao svog Sina kao Put i Istinu....sto se tice tih navodnih "ratova protiv terorizma",oni su samo prica amerike da moze blanko da grune po bilo kome na koga pokazu prstom i nazovu ga teroristom...i samo oni imaju to pravo na svetu...zgodno,zar ne?a zna se ko kontrolise Ameriku..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ljudi nemoj da vredjate muslimansku veru. Saddam Hussein je uvek bio uz nas. Iran je odbio priznanje Kosova.

Bio je i Cetnicki vojvoda musliman, Ismet Pupovac koji je imao u odredu 2,000 Cetnika muslimana. Bio je i Mustafa Mulalic, pa su mu smrdljivi komunisti sudili isto kao i Drazi.

I svaka cast svim Fikretovcima koji su se borili na stranu pravde i istine.

Ne vodimo rat protiv muslimana, nego protiv terorizma. :)
:worth::worth:

Па реко да ти речем само један разлог....
Мухамеданци су побили на стотине хиљада Хришћана...
Доста!
 

Ja ne mrzim islam, ali se plasim da me ne ubiju muslimani kao sto su srusili kule u Njujorku, kao sto su pobili ljude u Londonu i Madridu i kao sto svakodnevno ubijaju ljude u Izraelu.

Нису Муслимани порушили те зграде.Немој да наседаш.Авионски удар не може да поруши такве небодере,и то не може да се деси на начин на које су куле пале.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne mrzimo islam. Mrzimo četnike i balije. :confused:

Хех...
s_w.gif
а ја бих се заклео да ме не мрзиш...
 
u samom Kuranu pise da ce Isus doci da sudi zivima i mrtvima a ne priznaju ga za Bozjeg Sina vec samo za proroka...a ne pitaju se muslimani kako ce Isus gledati na njihovo tretiranje Hriscana...I zasto ga ne priznaju za Boga a tvrde da ce opet doci?pa gde je bio 2000 godina ako je samo covek i kako to da ce doci On a ne Muhamed,kad su vec obojica "proroci"...A ako prihvate da je Isus Bog,koja je onda uopste svrha objavljivanja muhamedanstva covecanstvu(a da je od Boga)....sta,Isus nije stigao ili "umeo" sve da kaze pa je trebao neko da ga ispravi i dopuni?negde sam cuo da je,mozda ce neko znati bolje,islam skoro izumro do prvog krstaskog rata(opet delo djavolske rimokatolicke crkve i njihovog "vidjenja" Hriscanstva) kad su uleteli u Jerusalim i pocinili takva zverstva da su se muslimani uplaseni od tog ludila opet setili islama i dzihada i ujedinili se...rezultat:vecita mrznja izmedju muslimana i Hriscana...rezultat "objavljivanja " islama: podela covecanstva u svetu u kome je Bog vec dao svog Sina kao Put i Istinu....sto se tice tih navodnih "ratova protiv terorizma",oni su samo prica amerike da moze blanko da grune po bilo kome na koga pokazu prstom i nazovu ga teroristom...i samo oni imaju to pravo na svetu...zgodno,zar ne?a zna se ko kontrolise Ameriku..


Kada ponekad čujem na tv-u, drugom programu RTS-a, onaj verski kalendar, svakoga dana našega sveca i katoličkog predstave, pa da nikad čuo nisi, ti bi dobio bar osnovnu dozu znanja. Kada dođu do Islama, bez ljutnje, ali, "Slava Alahu, bojte ga se (i ostalo), neka čudna pravila, totalno nedemokratski, i uopšte jedan odnos diskriminacije prema ženi.

Te diskriminacije ima i kod nas, mislim, zašto žena ne može biti sveštenica, ali, kod nas se to završava, dok kod Muslimana, žene su totalno podređene (i ne bune se, ušlo im u genetiku).

Kad bi Islam stvorila žena, sad bi se muškarci oblačili u one duge haljine, a žene vladale :hahaha:

Znači, po Islamu, Alah je stvorio čoveka Adama, i 5-6 Evi, da mu zajedno služe :hahaha::hahaha::hahaha:


Bez uvrede pripadnicima ove religije, samo iskazujem slobodno mišljenje (počelo da se praktikuje u vreme renesanse kod nas, kod vas par vekova kasnije)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top