Decko-devojka od druga

Ne znam,vjerovatno mu je losa opservacija.
E cudna je to situacija,vidis mozda ti ne gajis neke skrivene tople osjecaje prema njemu,vec on prema tebi,pa je najvjerovatnije da on osjeca nesto prema tebi i sad kao kako da privuce tvoju paznju on nadje neku tako djevojku koja tebi ne godi kako bi izazvao neku reakciju,da bi privukao tvoju paznju...Moguce da mu se svidjas nemoj ni to da iskljucis!
Sve je moguce kao teorija zavjere :)
 
Hej covece lude glave,
zasto su ti oci plave...

Mozda tip slabo vidi, ali se stidi da nosi naocare... Ima danas i takvih... A, mozda samo voli devojke sa lezbejskom frizurom...


Ne znam sta je po sredi, ali njih dvoje lice kao jaje, jajetu. Najgore je sto kada mi kaze da je ona slatka, ja da ga ne bih povredila kazem: "aha!" Naravno da ne mislim tako, jer ako jednom bude pitao: "Da li je slatka, moracu da kazem da nije, pa moze da bude svasta."
 
Ne znam sta je po sredi, ali njih dvoje lice kao jaje, jajetu. Najgore je sto kada mi kaze da je ona slatka, ja da ga ne bih povredila kazem: "aha!" Naravno da ne mislim tako, jer ako jednom bude pitao: "Da li je slatka, moracu da kazem da nije, pa moze da bude svasta."

Pa, sta fali ako tebi nije slatka... Imate razlicite ukuse... Vidjao sam devojke, sa zarozanim pantalonama, kao usrane... Kosa masna... Lici na musko, jedino sto ima sise... ne bih joj oraj iz ruke uzeo... A ona seta sa deckom... Njemu se svidja... Ukusi su razliciti... Zasto bi se ljutio, ako mu kazes svoje iskreno misljenje... Ja vise volim da mi neko kaze istinu u oci (i da ga mlatnem preko nosa) nego da me laze i uvija...
 
Шта год ви мислили, мени је свака тема Модерне певачице пародија на неки сегмент нашег друштва.
Иако ме теме често насмеју, уопште није смешно. :neutral:
 
Uh, sta to znaci? Bas je smijesno.
Нисам написала да је смешно, већ да ме теме насмеју а да у ствари ништа није смешно већ жалосно. Жалосно је то што у РЛ заиста има таквих људи, људи који тако причају, који себи постављају иста питања.
И мислим да ти ниси једна од њих, већ да нам на овај начин преносиш своје виђење друштва у целини.
Пародија и ништа више.
 
Нисам написала да је смешно, већ да ме теме насмеју а да у ствари ништа није смешно већ жалосно. Жалосно је то што у РЛ заиста има таквих људи, људи који тако причају, који себи постављају иста питања.
И мислим да ти ниси једна од њих, већ да нам на овај начин преносиш своје виђење друштва у целини.
Пародија и ништа више.

Ma da bre, ona je sveta Tereza :mrgreen:
Njena je misija sveta :D
 

Back
Top