...e, sretja...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...da kazzem kunem se u intenet, ili neshto kao sve za ljubav...
...al da pochnem, eto imao sam jednu osobu, prijatelja, nisam je video sto godine, svojom nemarnoshtju sam pogubijo svaki kontakt shnjome, i taj internet odradi svoje, nadjem je posle 7 godina i obradujem se ko malo dete, a i ona...:)
...mi se posle toliko godina praktichno i ne poznajemo, ona je u inostranstvu i zzivi sasvim druchi zzivot od ovog ovde...
...e posle odushevljenje shto sam je nasho i setijo, prvo ozbiljno shto me je pitala je kratko i prosto, ali sveobuhvatno i sushtinsko " el si sretjan"...?
...pa to je stverno neshto shto me niko nije pito, i bash mi bilo onako kul...
...pa da podelim svama, el ste sretjni...?
...elem, da tema ne bi bila prokleto preozbiljna da ja ubacim i podpitanje za one kojima se ne dopadne nek tjute vechno, da li sretjni ljudi vole nanal...?:rumenko?
 
srecan... pa to je relativno, bolje reci zadovoljan
zadovoljan sto imam osobu koju mogu da uhvatim za ruku i odletimo gde god pozelimo
zadovoljan sto zavrsavam fakultet
zadovoljan sto sam fizicki spremniji nego ikada
opet imas one stvari koje te cine nezadovoljnim
vize na primer :lol:
i ta dva elementa se spajaju i daju leguru koja bas i zavisi od njih
ali vise ima stvari koje me cine zadovoljnim
pa zato zaokruzim srecan
a na podpitanje, ne navijam za nadala, samo za jokera :super:
 
ujutro kad otovorim oci i dok jos ne razmisljam srecna sam..onda se pogledam u ogledalo..shvatim da sam plavusa i da vise ne moram da razmisljam pa sam opet srecna jopet..mada mislim da je sreca pre svega nedefinisana i precenjena...i za svakog nesto drugo znaci..pre bih rekla da znam da budem srecna..nekad.
 
...e posle odushevljenje shto sam je nasho i setijo, prvo ozbiljno shto me je pitala je kratko i prosto, ali sveobuhvatno i sushtinsko " el si sretjan"...?
...pa to je stverno neshto shto me niko nije pito, i bash mi bilo onako kul...
...pa da podelim svama, el ste sretjni...?
...elem, da tema ne bi bila prokleto preozbiljna da ja ubacim i podpitanje za one kojima se ne dopadne nek tjute vechno, da li sretjni ljudi vole nanal...?:rumenko?​


Izvuko si se kao i obichno sa analom.. zamalo da me razochara$ :)

Taman sam hteo da protestujem kod moderatora $to temu o srecji gura$ na LJiS kad u poslednjem momentu utrchava$ sa analom... Trebao bi da uradi$ analizze :)
 
...da kazzem kunem se u intenet, ili neshto kao sve za ljubav...
...al da pochnem, eto imao sam jednu osobu, prijatelja, nisam je video sto godine, svojom nemarnoshtju sam pogubijo svaki kontakt shnjome, i taj internet odradi svoje, nadjem je posle 7 godina i obradujem se ko malo dete, a i ona...:)
...mi se posle toliko godina praktichno i ne poznajemo, ona je u inostranstvu i zzivi sasvim druchi zzivot od ovog ovde...
...e posle odushevljenje shto sam je nasho i setijo, prvo ozbiljno shto me je pitala je kratko i prosto, ali sveobuhvatno i sushtinsko " el si sretjan"...?
...pa to je stverno neshto shto me niko nije pito, i bash mi bilo onako kul...
...pa da podelim svama, el ste sretjni...?
...elem, da tema ne bi bila prokleto preozbiljna da ja ubacim i podpitanje za one kojima se ne dopadne nek tjute vechno, da li sretjni ljudi vole nanal...?:rumenko?

не даде ми идиот крста да ти дам ретупацију
ал питање је од курцијалног значаја

а интернет је право место за покретање истог

кликнем чим ми дозволе

:worth:
 

Back
Top