Da li nam trebaju hrvatski proizvodi?

Da li kupujete proizvode iz hrvatske?

  • nikada

  • ponekad

  • ne obracam paznju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
S obzirom na uvoz iz EU ništa od hrvatskih proizvoda nam ne treba.Sve ono što su kupili od naših preduzeća i deo tržišta koji su zauzeli mogu da zahvale našim korumpiranim ministrima i ostalim političarima.

Objektivno, mi nismp prinudjeni da kupujemo podravkine supe, npr, ali se ipak prodaju i pored C supa. sad ne verujem da ljudi kupuju te supe jer hoce da se dodvore hrvatima.
da nemaju trziste, povukli bi se.zar ne?
 
Већ скоро две деценије не купујем хрватске производе, из принципа, исто као што из принципа не идем у Хрватску од '88.
(Једини мали изузетак што се производа тиче, су - књиге, једног мога пријатеља, хрватског писца, или, боље, писца из Хрватске, како и он сам више воли да каже).
 
Већ скоро две деценије не купујем хрватске производе, из принципа, исто као што из принципа не идем у Хрватску од '88.
(Једини мали изузетак што се производа тиче, су - књиге, једног мога пријатеља, хрватског писца, или, боље, писца из Хрватске, како и он сам више воли да каже).
:ok: a knjige jel za čitanje il za WC-a?
 
:ok: a knjige jel za čitanje il za WC-a?
Књиге су му превођене на енглески, италијански, немачки, руски, француски... Драме извођене по многим земљама наведеног говорног подручја, књиге доживеле не зна се колико издања, има и гомилу награда, опет, дакако, изван Хрватске, у којој је, заправо, још увек непоћудан, а, због медијске блокаде, ето, и релативно непознат.
 
Bio sam postavio ovu temu i iz nekog razloga je skinuta.Danas kad sam hteo da je otvorim dobio sam informaciju da ta tema ne postoji,a od moderatora da on ne zna za tu temu i da ne zna gde je?
PA,POKUSAJMO PONOVO!!!

Да, била је на подфоруму Дом и породица и ја сам се уписала, међутим после видим нестала тема. :eek:

Дакле, да одговорим на питање, хрватски производи нам уопште не требају.
Наша храна је одлична, техничка роба климе, компјутери, телевизори,... па све више и аутомобили, праве се повољно на Истоку, Кина, Кореја, Јапан,...
 

Back
Top