Pravda za Jovanku

Da li Jovanki treba vratiti privilegije.........

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kOJA ISTINA,Tito je umro i zemlja treba da nastavi dalje.
Nego smo mi narod sa pogresnim PREDSEDNICIMA,i svim onim POTPREDSEDNICIMA koji su bili posle Tita.
Tu,treba traziti gresku.Mi,i niko od nas nije bio posle Tita na prestolu.
 
Због чега привилегије...због стрељања Срба у комунистичким затворима...или што је са титом стварала крватску, мухамеданце, македонце и милогорце 50 година..

Треба јој све укинути и затворити!

Ne znam koliko imas godina... Ali ako si imao prilike sto to nisi rekao njemu u oci... Sto se sada kurchis posle 30 god od njegove smrti... Sto mu to nije rekao tvoj otac... Nego, tada ste svi plakali za njim, a sada prosipate hrabrost...
 
Prvo lepo da nam (javno) isprica (na detektor lazi prikljuchena) , ko je bio copavi broz.
Pa ako nije slagala (BANDA CRVENA je to) , da joj se da adekvatan smestaj (ca. 40 kvadrata).
P.S
Vilu i privilegije neka joj da Jugoslavija u kojoj je kraljica bila .

:hahaha:
Pa znamo ko je bio broz,sta ima da nam prica :hahaha:

Pa Srbija je pravni naslednik Jugoslavije :hahaha:

On je odgovoran za SVE i dok se god on i njegova uloga u SVEMU ne razjasni , niti Srbija ,niti regija NE MOZE da se smiri i krene u normalan zivot.

Ako njega proglasimo odgovorim za sve,njoj cemo jos i duzni ostati........bolje nemoj.:mrgreen:

stoka komunisticka

Nije o tome tema :roll:
 
kOJA ISTINA,Tito je umro i zemlja treba da nastavi dalje.
Nego smo mi narod sa pogresnim PREDSEDNICIMA,i svim onim POTPREDSEDNICIMA koji su bili posle Tita.
Tu,treba traziti gresku.Mi,i niko od nas nije bio posle Tita na prestolu.

Zemlja ne moze da nastavi dalje(kako bi trebala) dok se "misterija" oko njega ne razreshi , a to tebi ochigledno nije jasno :think:
Sa "raschishcenom" proshloshcu moze da se ide u "svetlu" buducnost !!!
 
Zemlja ne moze da nastavi dalje(kako bi trebala) dok se "misterija" oko njega ne razreshi , a to tebi ochigledno nije jasno :think:
Sa "raschishcenom" proshloshcu moze da se ide u "svetlu" buducnost !!!
И сад због тога све треба да стане? :roll:
Права ствар би била, да се то ради упоредо с другим битним питањима.
Једино је мали :roll: проблем, што се овде, на том нивоу државе и власти, углавном, не ради - ништа, ни по ком питању. :mrgreen:
 
]И сад због тога све треба да стане? [/U]:roll:
Права ствар би била, да се то ради упоредо с другим битним питањима.
Једино је мали :roll: проблем, што се овде, на том нивоу државе и власти, углавном, не ради - ништа, ни по ком питању. :mrgreen:

Ne.To se radi paralelno.Ja mislim da je to pitanje KLJUCHNO za buducnost Srbije i regije.
 
:rotf::rotf: Ma koji bre "Srpski faktor" ??? To je BANDA CRVENA kojoj je opran mozak.
P.S
Da li si ikad chuo i video da je Jovanka bila u Crkvi ???
А што би морала бити у цркви? :roll:
Али, кажем, то није најбитнија ствар. Она, независно од свега другог, и мимо политичког контекста, и без обзира шта ми приватно о њој мислили, треба да има основна права као сви остали држављани Србије.
 
Od maja 1980. kada su je ondašnje vlasti SFRJ izbacile iz njenog i Titovog zajedničkog doma i, potpuno izolovale u oronuloj vili, u Bulevaru mira, nadomak Belog dvora, Jovanka je lišena svih prava. “Osim prava na život, i njega umalo da uzmu”, kazala je jednom u intervju “Novostima”.
Suspendovali su joj tada i slobodu kretanja, nadzirali je, prisluškivali telefonske razgovore i pratili malobrojne, koji su se usudili da joj dođu u posetu. Te noći, kada su je izbacili, oduzeli su joj sve: lična dokumenta, odeću, pisma, arhivu, skupocene poklone koje je sama kupovala, ili dobijala od svetskih državnika i naroda. Pa, i one koje je dobila na venčanju od kumova Ivana Gošnjaka i Aleksandra Rankovića. Koju godinu posle, i Jovankinog potresnog obraćanja Predsedništvu SFRJ, vratili su joj tek nešto od nakita. Doduše, samo onaj koji je bio od stakla i školjki.
Za Jovanku Broz, međutim, bilo je potresnije što su je lišili - ljudskih prava. Bez ličnih dokumenata nije mogla nikud da makne. Bez zdravstvene knjižice da se leči. Bez novca, pogotovo.
Advokat Toma Fila, koji je pred sudom zastupao Jovanku, a koji je sa Dačićem posetio Titovu udovicu posvedočio nam je da Jovanka još nema nova lična dokumenta, ali ni penziju.

Jovanku su inace posetili Rasim Ljajic i Ivica Dacic.

..................................
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=145573
..................................
Nemam apsolutno nikakvo misljenje o udovoci bivseg predsednika SFRJ,ali ovo je jednostavno bruka i sramota......cime je ona zasluzila da se neko(ma ko bio) ovako ponasha?

Aloo ovo je zena bivseg predsednika.......obicna zena :roll:

I sta normalan covek posle ovako necega da ocekuje od svoje drzave,znajuci da ovo nije jedini ovakav primer.

Ako je zena za nesto kriva,optuzis je i odvedes u zatvor,ali onaj najvise kategorije a ne ovako ko stoka :roll:

Da li neko zna,posto ja ne znam da li je Jovanka necim ovo zasluzila........mislim,samo da se manete tita,chetnika,komunista itd.

Nemam komentara.

Заслужила је. Није правила кривична дела, није пљачкала и крала.
Ако удовица Зорана Ђ има права и привилегије, мора и Јованка Броз.
Са друге стране Јопванка Броз је била прогањана од Комуниста.
 
Заслужила је. Није правила кривична дела, није пљачкала и крала.
Ако удовица Зорана Ђ има права и привилегије, мора и Јованка Броз.
Са друге стране Јопванка Броз је била прогањана од Комуниста.
Тачно.
Па, то је то, што стално понављам: она је држављанка Србије, и има сва права, ни већа ни мања, него било који други грађанин ове државе.
 
Ето колико сте се потрудили да што брже изнесете своје мишљење, заборавили сте да се упитате који је суд Јованки одузео сву имовину и сва права, и на основу које оптужнице, и какве казне? Ја сам за то да јој се врати све што јој је одузето, апсолутно све.
 
:rotf::rotf: Ma koji bre "Srpski faktor" ??? To je BANDA CRVENA kojoj je opran mozak.
P.S
Da li si ikad chuo i video da je Jovanka bila u Crkvi ???

Ala ti smaras s' tom bandom crvenom,ima da se uclanim u neke komuniste,i da dodjem ovde da pisem pionirske pamflete po citav dan,samo da bi vas nervirao :mrgreen::hahaha:

p.s-pa ni ja sebe nikad nisam video u crkvi..........doduse jesam par puta,ugurali me unutra na prevaru :mrgreen:
 
:rotf::rotf: Ma koji bre "Srpski faktor" ??? To je BANDA CRVENA kojoj je opran mozak.
P.S
Da li si ikad chuo i video da je Jovanka bila u Crkvi ???

A sta ce Jovanka u crkvi??? Evo ti danas crkvenjaka na tone... Ne mozes da nabrojis samo koliko se raznih pravaca namnozilu u prvoslavnoj crkvi... Onda bi trebalo da naglasis u pitanju, u kojoj crkvi... Ovoj sto menja liturgiju... Onoj sto priznaje samo grcku pravoslavnu crkvu... Onoj sta vaga u sredini... Ekumenisti, ziloti, klinac, palac... Sto sada mesas Jovankina prava sa njenim verskim opredelenjem...
 
Ето колико сте се потрудили да што брже изнесете своје мишљење, заборавили сте да се упитате који је суд Јованки одузео сву имовину и сва права, и на основу које оптужнице, и какве казне? Ја сам за то да јој се врати све што јој је одузето, апсолутно све.

Po ovome,sada ja napr. treba da dodjem na vlast i da se izivljavam........ma dokle ce u Srbiji da bude jedina istina ona istina koju forsira trenutna vladajuca elita.........za sve ima sud pa nek' odluci :evil:
 
А што би морала бити у цркви? :roll:
Али, кажем, то није најбитнија ствар. Она, независно од свега другог, и мимо политичког контекста, и без обзира шта ми приватно о њој мислили, треба да има основна права као сви остали држављани Србије.

Prava povlache za sobom i obaveze .
 

Back
Top