Bebe mesane labradora, terijera

pirgobgd

Zainteresovan član
Poruka
151
Bebe stare 20-tak dana, mesanci labradora, terijera, na poklon naravno:D
Majka im je zujka srednje velicine, trenutno iscrpljena od njih, ali inace preslatka i veoma umiljata (njene slike ce biti kada povrati staru formu;)
 

Prilozi

  • Picture 003.jpg
    Picture 003.jpg
    143,8 KB · Pregleda: 34
  • Picture 005.jpg
    Picture 005.jpg
    139,3 KB · Pregleda: 27
  • Picture 007.jpg
    Picture 007.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 32
  • Picture 009.jpg
    Picture 009.jpg
    136,4 KB · Pregleda: 22
Bebe stare 20-tak dana, mesanci labradora, terijera, na poklon naravno:D
Majka im je zujka srednje velicine, trenutno iscrpljena od njih, ali inace preslatka i veoma umiljata (njene slike ce biti kada povrati staru formu;)

Psi su prelepi,mene zanima ovaj prvi,beli,Da li je zensko ili musko?Zanima me odakle ste,da znam da li ste blizu,i dali je dostava ikako moguca? :D
 
Devojcica koja za sada nije jos rezervisana. Beograd je u pitanju, Banjica, ja dovozim. Trenutno su kod mene u stanu.Javi mi na pp ako ti odgovara. Pozz

evo malo danasnjih slicica:per:
 

Prilozi

  • Picture 013.jpg
    Picture 013.jpg
    138,3 KB · Pregleda: 31
  • Picture 012.jpg
    Picture 012.jpg
    141,1 KB · Pregleda: 30
  • Picture 010.jpg
    Picture 010.jpg
    137,2 KB · Pregleda: 31
  • Picture 009.jpg
    Picture 009.jpg
    134,7 KB · Pregleda: 25
  • Picture 007.jpg
    Picture 007.jpg
    140,8 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:
prva noc u stanu protekla relativno mirno,bebe su lepo spavale (ne plase se mraka u sobi kao tamo neki bezveznjakovici...)malkice su plakali jer ogladne u neko zlo doba,ali malo mlekca resava sve. jutros su opet lepo ruckali i sada dremkaju ususkani ... jedni drugima na glavama bukvalno
 
Evo mene opet, sestra je dezurala kod kompa danima. Zenka je dobro podnela odvajanje, valjda je konacno malo danula dusom i cini mi se da pocinje lagano da se goji. Samo sam ja doduse smela da pridjem stencima, nikog drugog nije pustala. Ono sto ne valja, ona nocu puno laje (radila sam do jutros pa sam je cula, i sto puta izletala napolje da je neko ne bi mlatnuo) ali se nadam da ce i to proci bez nekih posledica.
Stenci su dobro, a mi ukucani ludi jer ne spavamo, moramo da strazarimo da ih moja kucka ne pojede (ne podnosi nijednu drugu zivotinju:(), ali se nadam da ce i to uskoro dobro da se zavrsi.
 

Back
Top