Jeremić je ...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
nisam primetio temu na forumu, a vest mi bas izgleda interesantna. bas me interesuje zasto ljudi izbegavaju coveka

Ni Džozef Bajden ne želi da se sretne sa Jeremićem
13.05.2009.


Vuk Jeremić ponovo će biti diskretno zaobiđen prilikom posete potpredsednika SAD Džozefa Bajdena, kao što se to desilo prilikom posete hrvatskog premijera Ive Sanadera Beogradu prošlog meseca

http://www.borba.rs/content/view/5683/123/
 
Pa ovi nasi mogu da zaobidju bajdena s obzirom na njegov bogat srbofobski pedigre, ili da okrenu list pa stvarno uz pocasti i sa uvazavanjem docekaju tog visokog americkog zvanicnika, a zna se sta to onda znaci...
 
...руски шпиЈун :super: :super: :super:

Али ни БоТа више не игра по њиховом ритму. Мењају нам владаре ал им увек испадне на исто. Вероватно нас зато ни неће у својим напредним организацијама.
 
Јеремић је члан ДС-а који је пристао на долазак еулекс-а на Космет, индиректно дозволивши формирање војске ''Косова''.
Јеремић је човек који је Мантеру обећао признање Космета- што је Мантер и потврдио јавно,а Јеремић није опвргао.
Јеремић је син Мише Јеремића и Суаде Буљубашић.
Јеремић је директан потомак Хамдије Поздерца.
Јеремић је све школе завршио у САД.
Паметном доста!
 
Јеремић је члан ДС-а који је пристао на долазак еулекс-а на Космет, индиректно дозволивши формирање војске ''Косова''.
Јеремић је човек који је Мантеру обећао признање Космета- што је Мантер и потврдио јавно,а Јеремић није опвргао.
Јеремић је син Мише Јеремића и Суаде Буљубашић.
Јеремић је директан потомак Хамдије Поздерца.
Јеремић је све школе завршио у САД.
Паметном доста!

Мамицу му козачку :hahaha: :hahaha:
 
Јеремић је члан ДС-а који је пристао на долазак еулекс-а на Космет, индиректно дозволивши формирање војске ''Косова''.
Јеремић је човек који је Мантеру обећао признање Космета- што је Мантер и потврдио јавно,а Јеремић није опвргао.
Јеремић је син Мише Јеремића и Суаде Буљубашић.
Јеремић је директан потомак Хамдије Поздерца.
Јеремић је све школе завршио у САД.
Паметном доста!

Cenjena Sofija a da ga nisu na to školovanje poslali Rusi?
I molio bih objašnjenje ko je Miša Jeremić?
 
Cenjena Sofija a da ga nisu na to školovanje poslali Rusi?
I molio bih objašnjenje ko je Miša Jeremić?
Руси? Наравно да нису.;) Па добро осмотри чији је пореклом.

Миша Јеремић је човек који је био веза између СПС-а и ДОС-а...тачније, у договору са Томићем, тадашњим директором Југопетрола , направио је дил да му Томић препусти своје директорско месту у замену да не буде процесуиран за све малверзације које је направио на тој позицији. Дакле, то је Јеремићев тата...иначе, био је истакнути члан СПС-а. Јеремић је, као што видиш, из ''веома поштене'' куће.;)

Има једна добра прича, испричао ми је мој отац лично: док је радио за једну инжењерску кућу, овде у Србији, наводно су финансијски директор и генерални били у свађи. ( радња се одвија крајем 80-их година). Неко је ту неког, шатро ухватио у малверзацијама. И састанак радничког савета ( или како се већ звало то тело), на коме се ова двојица свађају, међусобно оптужују , у једном тренутку почну да се туку, финансијски директор почне око стола да бежи од генералног...генерални га шутне у позадину...наравно, нараод седи , посматра, једни се сврстали на једну страну, други на другу, неки уздржани ( а све се то бележи у главама ове двојице)...да би их мој отац, игром случаја, после два-три дана срео у кафани како ждеру заједно и заливају винцем пождерано...а пред народном у љутом рату, дају изјаве један против другог, изигравају строгоћу...па ти сад, по аналогији, закључи.;)

Шта мислиш, зашто је у београдском ресторану ''Франш'' забрањено уношење фотоапарата, камера и мобилних телефона који могу да фотографишу?;)
 
to sto on ne igra kako mu ameri sviraju je za postovanje. ali to sto on kao domacin mora napustati svoju kucu [drzavu] kad god dodje neki stranac, e to mi bas ne uliva neko postovanje


Ko kaže da mora...hoće i ima pravo da primi koga on smatra da treba i ja to poštujem.:worth::hvala::ok:

Nasmejaše me neki komentari, u pokušaju da diskredituju lik i delo Vuka Jeremića...:lol:

Hebote koliko neki ljudi moraju i mogu nisko da padnu da bi "otplatili" "pošteno" zauzeto radno mesto ili neku drugu " preko veze" protekciju, a na račun nekoga ko to zaista zaslužuje ...dno se ni ne nazire:sad2::sad2:
 
Руси? Наравно да нису.;) Па добро осмотри чији је пореклом.

Миша Јеремић је човек који је био веза између СПС-а и ДОС-а...тачније, у договору са Томићем, тадашњим директором Југопетрола , направио је дил да му Томић препусти своје директорско месту у замену да не буде процесуиран за све малверзације које је направио на тој позицији. Дакле, то је Јеремићев тата...иначе, био је истакнути члан СПС-а. Јеремић је, као што видиш, из ''веома поштене'' куће.;)

Има једна добра прича, испричао ми је мој отац лично: док је радио за једну инжењерску кућу, овде у Србији, наводно су финансијски директор и генерални били у свађи. ( радња се одвија крајем 80-их година). Неко је ту неког, шатро ухватио у малверзацијама. И састанак радничког савета ( или како се већ звало то тело), на коме се ова двојица свађају, међусобно оптужују , у једном тренутку почну да се туку, финансијски директор почне око стола да бежи од генералног...генерални га шутне у позадину...наравно, нараод седи , посматра, једни се сврстали на једну страну, други на другу, неки уздржани ( а све се то бележи у главама ове двојице)...да би их мој отац, игром случаја, после два-три дана срео у кафани како ждеру заједно и заливају винцем пождерано...а пред народном у љутом рату, дају изјаве један против другог, изигравају строгоћу...па ти сад, по аналогији, закључи.;)

Шта мислиш, зашто је у београдском ресторану ''Франш'' забрањено уношење фотоапарата, камера и мобилних телефона који могу да фотографишу?;)

Ovo oko poštene porodice to je jer mu je baba bio u SPS ili zato što mu je baba bio lopov?

A di je taj Franš,baš bi volo da otidnem da virnem ?
 
nisam primetio temu na forumu, a vest mi bas izgleda interesantna. bas me interesuje zasto ljudi izbegavaju coveka



http://www.borba.rs/content/view/5683/123/


Vuce ...Srbine...
aplaudirao patrijotski blok, a kako sam rekla prije pola godine, nece trajati dugo i tjerati ce ga motkom sa pozicije ministra spoljnog...
iako, za vas Albance je on najbolje sto Srbija pruza
budite bar malo zahvalni...:)
 
Ovo oko poštene porodice to je jer mu je baba bio u SPS ili zato što mu je baba bio lopov?

A di je taj Franš,baš bi volo da otidnem da virnem ?
Породица:ма јок, тата му је био поштењачина.:lol:
''Франш'' на Аутокоманди...мало испод ветеринарског факултета...само понеси доста пара.;)
 
Vuce ...Srbine...
aplaudirao patrijotski blok, a kako sam rekla prije pola godine, nece trajati dugo i tjerati ce ga motkom sa pozicije ministra spoljnog...
iako, za vas Albance je on najbolje sto Srbija pruza
budite bar malo zahvalni...:)

Јоооој убише се од бриге за каријеру младог Јеремије здрушене снаге форумашких кроасана и шиптара :hahaha: али неће да скапирају да је иза Јеремије стоји БоТа главом и слепим цревом :super: и уз то успоставља диктатуру :super:
 
Ko kaže da mora...hoće i ima pravo da primi koga on smatra da treba i ja to poštujem.:worth::hvala::ok:

Nasmejaše me neki komentari, u pokušaju da diskredituju lik i delo Vuka Jeremića...:lol:

Hebote koliko neki ljudi moraju i mogu nisko da padnu da bi "otplatili" "pošteno" zauzeto radno mesto ili neku drugu " preko veze" protekciju, a na račun nekoga ko to zaista zaslužuje ...dno se ni ne nazire:sad2::sad2:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
izvini, ali doista...
 
Ovo oko poštene porodice to je jer mu je baba bio u SPS ili zato što mu je baba bio lopov?

A di je taj Franš,baš bi volo da otidnem da virnem ?

Kod Autokomande , tačnije pored Veterinarskog fakulteta...šta te interesuje , možda ja mogu da pomognem?:cool:
Trknuću časkom tamo i za cca pola sata imaćeš informaciju koja te interesuje i vezano za koga , neće mi biti teško;):lol:

I onako ne moram da se dogibavam iz nekog prigradskog , vikend naselja u Beograd, to mi pred kućom takoreći:lol:
 

Back
Top