Ikariam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ух колико имам, па имам доста, али још више трошим на све и свашта... циљ је направити што више градова и подићи их на што већи ниво (градска кућа), самим тим ћеш имати и више грађана, више грађана значи више новца и радника у рудницима и то је то...Све остало је умеће ратовања и шлихтање јакима :)
 
Ma da...ja napravio tri grada, ali sam se zeznuo na pocetku... Nisam unapredio palatu bio.
Sad trebam da unapredim palatu dva puta posto sam napravio dva nova grada...vidis kako sam se zeznuo.:lol:

A skupo je unaprediti palatu sunce ti...:eek:
 
Ma da...ja napravio tri grada, ali sam se zeznuo na pocetku... Nisam unapredio palatu bio.
Sad trebam da unapredim palatu dva puta posto sam napravio dva nova grada...vidis kako sam se zeznuo.:lol:

A skupo je unaprediti palatu sunce ti...:eek:


јесте, и све ће скупље бити. Дижи обавезно и гувернерове резиденције да убијеш корупцију
 
Ja sam pocinjao da igram 10-ak puta, i svaki put nesto sj****, pa se iznerviram i izbrisem profil. Igra je mnogo dobra, mada mi se ne svidja sto nema neki konacan cilj, samo gomilas resurse i nadogradjujes gradove, i to je to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top