LIMUN

Truman

Elita
Poruka
22.709
Limun...volim da ga isecem kao na slici pa da ga samog jedem. I onda to posle može da se zasladi nekom čokoladom...Ima li još limunosisača na ovom forumu?

limunado, nadam se da ćeš svoju desethiljaditu poruku napisati ovde. Ova tema je i za tebe...

800px-Lemon.jpg
 
Poslednja izmena:
e,hvala ti mnogo,trumane...ali moj jezik već bio brži...:D

nadam se da ništa ne smeta ni 10014-toj poruci...:)

ako obrišu koju temu,možda opet budem na jubilarnoj stala...

p.s. odlična tema...:D
 
Нема...ја га обожавам...могу да га једем и уживам у њему, некад додам мало шећера а некад и не...волим и лимунаду....и сладолед од лимуна...ал да стварно има укус лимуна а не нешто жуто и безвезе.
 
kad pijem limunadu, ne stavljam šećer.
retko gde ima da se nađe sladoled od limuna, a on je zakon.
a ja gajim limun i rodio je prvi put ove godine i bio je skroz super :cool: :D
 
volim limunove ali ne one sto stanu ispred tebe u redu pa se onda guraju i stalno idu unazad,pa kad ih zgazis oni kazu "sto si me brate zgazio" pa nisam te namerno zgazio nego se kreces ko akebono u prodavnici cevapa,mislim zamislio stao lik i kao sad se dere na mene sto sam ga ja zgazio.Jos kupio zilete one za jednokratnu upotrebu.Mislim limunovi....
 
Ima manu. Ima više šećera od jagode.
Kako bilo, pošećereni limun je... savršenstvo.
Ali slabo to jedem, glupo je da dodajem još šećera na kiselo i zdravo voće.
 
Нема...ја га обожавам...могу да га једем и уживам у њему, некад додам мало шећера а некад и не...волим и лимунаду....и сладолед од лимуна...ал да стварно има укус лимуна а не нешто жуто и безвезе.

u potpunosti se slazem sa tobom :super: Obozavam limun, i zimi ga bas dosta jedem...
 

Back
Top