Cip u pasosima

Da li moze da se vrsi pracenje osoba koje imaju pasos sa sobom preko cipa u pasosu ili ne. Tj da li taj pasos ostvaruje vezu sa nekom GPRS ili GSM mrezom?

Не. То о чему ти говориш, мислим на чипове, можеш детањније видети у филму Дигитални анђео. Тема нема везе са политиком...
 
Zeitgeist deluje zanimljivo i ispravno ali ustvari je majka svih propagandi.Uostalom ovo nije tema za ove price koga zanima nesto imate grupu za raspravljanje na tu temu,Sto se tice ove teme jezim se da pomislim da neko moze da me prati a pogotovo da mi naudi preko cipa
 
Не. То о чему ти говориш, мислим на чипове, можеш детањније видети у филму Дигитални анђео. Тема нема везе са политиком...


:rotf::rotf::rotf:

Jedan maloumnik koji je gledao film sa mnom rece: samo se molis Bogu, a snage antihrista te preko satelita prate, vide energiju koju saljes hristu, lociraju te preko cipa na licnoj karti, dodje dzip i odvede te...ja reko, :eek::eek:gde te odvede:eek::eek:, a covek rece, pa u pakao direktno.
 
А што би пасош користили за то кад се не одвајаш од мобилног, а преко истог могу и да те прате и да те слушају!

Pasose tj. dokumenta koriste za kontrolisanje onog sto je preko mobitela nemoguce, tako ce da prosire kontrolu sa razgovora i kretanja na sve ostalo sta ljudi rade, ili bar veci deo toga. Skrivena diktatura, ili kako ja to vec odavno zovem - Matrix.
 

Back
Top