Droga, da ili ne? Put u 3d vision.....

PSY CAT:
Da li si ikada probala drogu?Da li si ikad krocila u svet iracionalnog...boja,zvuka....?Bila na ivici smrti i ponovo dosla u surovu stvarnost....DA LI BI IKADA SMELA???
Ocigledno je da neko ko postavlja pitanje o gudri na ovakav, izazovan i sugestivan nacin,ima osim malo godina i iskustva,i jako malo mozga.Savet je, da kada vec uzimas nesto,prvo saznas sve o odredjenoj gudri,da bi znao kako deluje i sta ostecuje u organizmu i nikako ne sugerisi drugima da rade isto sto i ti
 
Ana-Marija:
PSY CAT:
Da li si ikada probala drogu?
Ne.
PSY CAT:
Da li si ikad krocila u svet iracionalnog...boja,zvuka....?
Da,skoro svaki dan mi je takav :)
PSY CAT:
Bila na ivici smrti i ponovo dosla u surovu stvarnost....
:shock: Ne
PSY CAT:
DA LI BI IKADA SMELA???
Luda sam i bez toga :lol:

:D :D :D Pa definitivno Ana-Marija ti si najbolji lik sa najboljim odgovorima.Kako si coveku sve lepo objasnila :lol: ,pa odusevila si me u ove rane sate
:D pozdrav
 
vutru jesam probala. ne pusim ta govna (da izvinete) vec 3 godine ali obicno sam 'duvala' 2/3X u godinu dana - cisto ono na zurkama, mada to uopste ne podnosim!! poslednji put mi je *****i drug, podvalio kokain, ne znam ni sama ali je bilo pomesano sa travom!!

joj, a proslog leta su mi u yugi stavili nesto u teqilu, mozda je to bio x ili sta vec ali sam se totalno izgubila i da mi drustvo nije bilo tu ko zna kako bi prosla!!

od sada ne radim nista, niti pijem ista dok ne vidim kako i gde je sipano
 
bebidoll:
vutru jesam probala. ne pusim ta govna (da izvinete) vec 3 godine ali obicno sam 'duvala' 2/3X u godinu dana - cisto ono na zurkama, mada to uopste ne podnosim!! poslednji put mi je **i drug, podvalio kokain, ne znam ni sama ali je bilo pomesano sa travom!!

joj, a proslog leta su mi u yugi stavili nesto u teqilu, mozda je to bio x ili sta vec ali sam se totalno izgubila i da mi drustvo nije bilo tu ko zna kako bi prosla!!

od sada ne radim nista, niti pijem ista dok ne vidim kako i gde je sipano

Ako zelis zauvek da ne mislis o tome jednostavno ostavi te drugove. Kod drogiranja nema pravila. Svi narkomani su jednaki. Svi su ti neprijatelji veruj mi. A ako su prijatelji pustice te da na miru odes. Ti proceni.
 
how_high:
bebidoll:
vutru jesam probala. ne pusim ta govna (da izvinete) vec 3 godine ali obicno sam 'duvala' 2/3X u godinu dana - cisto ono na zurkama, mada to uopste ne podnosim!! poslednji put mi je **i drug, podvalio kokain, ne znam ni sama ali je bilo pomesano sa travom!!

joj, a proslog leta su mi u yugi stavili nesto u teqilu, mozda je to bio x ili sta vec ali sam se totalno izgubila i da mi drustvo nije bilo tu ko zna kako bi prosla!!

od sada ne radim nista, niti pijem ista dok ne vidim kako i gde je sipano

Ako zelis zauvek da ne mislis o tome jednostavno ostavi te drugove. Kod drogiranja nema pravila. Svi narkomani su jednaki. Svi su ti neprijatelji veruj mi. A ako su prijatelji pustice te da na miru odes. Ti proceni.

ma napustila sam to 'drustvo' pre jedno 2/3 godine......
 
bebidoll:
how_high:
bebidoll:
vutru jesam probala. ne pusim ta govna (da izvinete) vec 3 godine ali obicno sam 'duvala' 2/3X u godinu dana - cisto ono na zurkama, mada to uopste ne podnosim!! poslednji put mi je **i drug, podvalio kokain, ne znam ni sama ali je bilo pomesano sa travom!!

joj, a proslog leta su mi u yugi stavili nesto u teqilu, mozda je to bio x ili sta vec ali sam se totalno izgubila i da mi drustvo nije bilo tu ko zna kako bi prosla!!

od sada ne radim nista, niti pijem ista dok ne vidim kako i gde je sipano

Ako zelis zauvek da ne mislis o tome jednostavno ostavi te drugove. Kod drogiranja nema pravila. Svi narkomani su jednaki. Svi su ti neprijatelji veruj mi. A ako su prijatelji pustice te da na miru odes. Ti proceni.

ma napustila sam to 'drustvo' pre jedno 2/3 godine......

Izvini , nisam video da si napisala gore...
Umoran sam...evo sav sam se izbecio da vidim ova slovca... :shock: :shock: :shock:
 
how_high:
bebidoll:
how_high:
bebidoll:
vutru jesam probala. ne pusim ta govna (da izvinete) vec 3 godine ali obicno sam 'duvala' 2/3X u godinu dana - cisto ono na zurkama, mada to uopste ne podnosim!! poslednji put mi je **i drug, podvalio kokain, ne znam ni sama ali je bilo pomesano sa travom!!

joj, a proslog leta su mi u yugi stavili nesto u teqilu, mozda je to bio x ili sta vec ali sam se totalno izgubila i da mi drustvo nije bilo tu ko zna kako bi prosla!!

od sada ne radim nista, niti pijem ista dok ne vidim kako i gde je sipano

Ako zelis zauvek da ne mislis o tome jednostavno ostavi te drugove. Kod drogiranja nema pravila. Svi narkomani su jednaki. Svi su ti neprijatelji veruj mi. A ako su prijatelji pustice te da na miru odes. Ti proceni.

ma napustila sam to 'drustvo' pre jedno 2/3 godine......

Izvini , nisam video da si napisala gore...
Umoran sam...evo sav sam se izbecio da vidim ova slovca... :shock: :shock: :shock:

ma nista. upravu si jer stvarno nisam prvi put napisala da sam ostavila to drustvo..nisam htela da razvlacim pricu...i ja crkavam..spava mi se a jos gore sto sam danas izgorela na suncu...pola tela mi je crveno k'o paprika a druga polovina -
 
PSY CAT:
Da li si ikada probala drogu?Da li si ikad krocila u svet iracionalnog...boja,zvuka....?Bila na ivici smrti i ponovo dosla u surovu stvarnost....DA LI BI IKADA SMELA???
Na moju veliku zalost,jesam... I to je trajalo...a,godinama..pochelo sa travom,zavrshilo sa hemijom.... Ali,prizvala sam se pameti na vreme,(koliko-toliko na vreme) i vec duze vreme nishta ne uzimam...i ponosna sam shto je tako... :wink: Svaki chovek nosi u sebi prirodnu hemiju,i moze taj osecaj koji droga izazove da dosegne i bez iste...zato-pamet u glavu i shto dalje od toga! :wink:
 
Peta W.:
PSY CAT:
Da li si ikada probala drogu?Da li si ikad krocila u svet iracionalnog...boja,zvuka....?Bila na ivici smrti i ponovo dosla u surovu stvarnost....DA LI BI IKADA SMELA???
Na moju veliku zalost,jesam... I to je trajalo...a,godinama..pochelo sa travom,zavrshilo sa hemijom.... Ali,prizvala sam se pameti na vreme,(koliko-toliko na vreme) i vec duze vreme nishta ne uzimam...i ponosna sam shto je tako... :wink: Svaki chovek nosi u sebi prirodnu hemiju,i moze taj osecaj koji droga izazove da dosegne i bez iste...zato-pamet u glavu i shto dalje od toga! :wink:

8) 8) 8) Volim te Peta i ljubim duboko, znas i sama koliko i gde sve !!! Ljubavi moja !!! :P :P :P
 

Back
Top