Pomoc oko local card
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pomoc oko local card

Nov član
    Učlanjen
    13.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc oko local card

Drage kolege, polako sam i ja usao u svet CS. Naucio sam neke osnovne stvari. Planiram kupiti jednu local karticu, podignuti mali server da bi se polako ukljucio u CS, da kada dodjem kuci sa posla gledam sta hocu. E sad, koji je vas predlog za kupovinu kartice, najisplativiji predlog kao i koje bi to kartice bile trazene? Drugi problem mi je sto koliko sam se raspitao, u Srbiji je tesko kupiti te kartice. Da li neko zna gde bih ih mogao naci u Srbiji ili nekog preporuciti gde da uzmem.
    Hvala vam svima unapred.

Početnik
    Učlanjen
    19.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomoc oko local card

Citat Original postavio rass Pogledaj poruku
    Drage kolege, polako sam i ja usao u svet CS. Naucio sam neke osnovne stvari. Planiram kupiti jednu local karticu, podignuti mali server da bi se polako ukljucio u CS, da kada dodjem kuci sa posla gledam sta hocu. E sad, koji je vas predlog za kupovinu kartice, najisplativiji predlog kao i koje bi to kartice bile trazene? Drugi problem mi je sto koliko sam se raspitao, u Srbiji je tesko kupiti te kartice. Da li neko zna gde bih ih mogao naci u Srbiji ili nekog preporuciti gde da uzmem.
    Hvala vam svima unapred.
    Eto vidis i mene to isto interesuje.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Pomoc oko local card

Citat Original postavio rass Pogledaj poruku
    Hvala vam svima unapred.
    Najtrazenije kartice su : digi tv, sky uk, sky it, d+ i premiere ali su ove kartice jako skupe. ja sam podigao odlican server sa freex i orf hd karticoama tako da tu nema pravila... kod nas mozes da kupis bilo koju xxx karticu, sky uk i total tv a digi tv zaboravi jer neces moci da iscitas sve podatke potrebne za cs. Preporucio bih ti total tv da uzmes mada ces imati i tu malo muke da podesis jer se nove kartice tope u slotu ( ako dizes server na dreambox a ako je na PC onda nema tih problema) tako da ces morati da ga otvaras i prelemis nesto. dakle, ili total tv ili xxx karticu. Ako se odlucis za xxx javi mi se na pm nacicu ti jeftinije nego sto se prodaje po radnjama u Beogradu. pozz

Slične teme

1. Local Area Connection
    Autor Machak u forumu Hardver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2006., 18:03
  2. POMOC!!! CHRISTV+GIRDER+TV CARD=????
    Autor Knjaz u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.06.2005., 14:02
  3. local problem
    Autor peleplay u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5