NOSTALGIJA

Lideru Beograda treba ici napred...
Eeejj...to kaze osoba koja je unazadila ovaj forum barem 5 god. i ucinila da podforum NS bude poseceniji i ima vise postova od BG-a :neutral:
Pa...cini mi se da otkad tebe nema,da forum cveta,a te stare teme su i afirmisale ovaj podforum.
Bas si dosadan sa tim upadicama,oteran si odavde jer te niko nije voleo i sad dolazis da smaras :confused:
Idi bre tamo i moderisi one "Igre" :neutral:,znas ono..."Ne ljuti se covece" :mrgreen:
Bas si smesan :hahaha:
 
Eeejj...to kaze osoba koja je unazadila ovaj forum barem 5 god. i ucinila da podforum NS bude poseceniji i ima vise postova od BG-a :neutral:
Pa...cini mi se da otkad tebe nema,da forum cveta,a te stare teme su i afirmisale ovaj podforum.
Bas si dosadan sa tim upadicama,oteran si odavde jer te niko nije voleo i sad dolazis da smaras :confused:
Idi bre tamo i moderisi one "Igre" :neutral:,znas ono..."Ne ljuti se covece" :mrgreen:
Bas si smesan :hahaha:

Ziveti u proslosti kao sto ti trazis ok./za tebe je u redu za mene ne/
Na pocetku je zahtevano kvalitet a ne kvantitet.
Posto je bilo kvantiteta dosta.
Sad negde sam gresio naravno,priznajem.
Zato sto znam da sam gresio,nije me niko skinuo nego sam sam
podneo ostavku na moderizaciju Beograda.
LIDER to radi SUPER i ima covek ideje,
nemam nista protiv...
Znam ga od ranije i sa drugih foruma gde moderise.
Cim sam postao bezidejan nema svrhe...
Cenim tvoje misljenje ali bez ignorisanja i takvih upadica ubuduce.
 
Ziveti u proslosti kao sto ti trazis ok./za tebe je u redu za mene ne/
Na pocetku je zahtevano kvalitet a ne kvantitet.
Posto je bilo kvantiteta dosta.
Sad negde sam gresio naravno,priznajem.
Zato sto znam da sam gresio,nije me niko skinuo nego sam sam
podneo ostavku na moderizaciju Beograda.
LIDER to radi SUPER i ima covek ideje,
nemam nista protiv...
Znam ga od ranije i sa drugih foruma gde moderise.
Cim sam postao bezidejan nema svrhe...
Cenim tvoje misljenje ali bez ignorisanja i takvih upadica ubuduce.

a ti si kao mali potrcko administracije radio sve sto su ti rekli, mislim onako... bez mozga... azurno brisao svaki chat
to pravilo o kvalitetu je vazilo za sve pdf i moderatore ali eto, oni sa vise mozga su uspeli da odrze i kvalitet i kvantitet.
protiv tebe su se svi bunili, pisane su i zalbe, neke peticije koliko se secam, ma svasta jos,
a tebi je tek sad kliknulo da si negde "gresio",
da si razdrockao ovaj pdf gde smo se dobro druzili,
da te bre niko ne voli jer si glup, nepismen i dosadan,
i da je bilo krajnje vreme da se pokunjis i odes.
a najveca misterija je to zasto te je administracija toliko dugo drzala na tronu, znajuci za sve ovo sto sam napisala.
 
Mislim da nije tema o moderatorima.
Ponekad je ljudima tesko da se uklope ali ne treba zato biti od one dece koja vicu iz gomile "coro, coro".
Dzabe sve ako ti ne pomognu oni koji su starosedeoci na ovom pdf-u.

Mislim da treba oziveti teme koje se ticu bitnih stvari o Beogradu i zivotu u istom. Ovo je veliki grad sa mnogo problema a sigurno postoji bar delic stvari koje mozemo da uradimo i mi sami, a da nam forum posluzi za neku vrstu organizacije. Izbacimo sve ideje pa vidimo sta dalje. Ako nema dalje onda smo dobili samo jos jednu "baba seru"...
 

Back
Top