True Blood

Kako je dobra ova serija. Ja sam trenutno na polovini četvrte, radujem se sledećim sezonama.
Meni su najdraži likovi Pam, koja ima duhovite opaske, Tara, Eric, Sam i Jason (lik je lud sto posto),a znam da mi je skakala po živcima ona Maryann iz druge sezone, kao lik.

I mene zanima kako je Velečasni postao vampir?
 
7 sezona:
1 epizoda: hep v zarazeni vampiri se pojavljuju preteci da uniste i vampirsku i ljudsku rasu pamela pocinje potragu za erikom
2 epizoda: hep v vampiri uzimaju taoce iz bon tempsa, susedni grad je pigodila apokalipsa niko ziv nije ostao u njemu pamela nalazi erika ali zarazenog hep v virusom (proslogodisnji cliffhanger kojim se ozbiljno doveo u pitanje erik nije ga ni dotakao samo je izazvao lavinu kojom je unistio celo selo)
3 epizoda suki smislja plan kako da ubije nekoliko zarazenih vampira erik i pamela krecu u potragu za sarom
4 epizoda suki pre borbe hrani bila svojom krvlju i na taj nacin zarazuje i billa virusom svi oni uspevaju da pobiju zarazene vampire
5 epizoda stanovnici bon tempsa organizuju zurku nebi li zaboravili na apokalipsu koja je strefila njihov grad erik i pamela i dalje jure saru
6 epizoda suki saznaje da je zarazila bila erik i pamela sklapaju partnerstvo sa jakuzama (sta bi sa vampirima koji izazivaju apokalipsu)
7 epizoda bilu je sve gore suki se obraca svom 5500 godina starom dedi da joj pomogne oko billa ali on kaze da on nije dobar za nju zvala je i neku babu ali ni ona ga nije izlecila erik i pamela nalaze sarinu sestru koja vise nema virus (hep v vampiri koji ce da sve pobiju sami od sebe nestali sa lica zemlje) hojt se vraca
8 epizoda erik i pamela ulovili saru i erik ozdravljuje lafajet i njegova tetka iskopavaju pistolj iz nekog dvorista bill odbija da ozdravi (nista od apokalipse izgleda)
9 epizoda hojt i jason razmenjuju devojke hojtu se vratilo pamcenje
10 epizoda hojt i jesika se vencavaju dobar deo epizode suki probode bila sa neomascen kolac erik i pamela stvaraju biznis od sare na kraju zavrsetak kao iz bajki svi srecni trudni ili imaju decu uveliko
 
it's the end of an era or is it?

anna-paquin-twins-nyc.jpg
 

Back
Top