insekti

neka zolja( ne osa,nego ona dugacka crna tanka zoljica) mi uletela u stan i pala na pod...ja mislila nesto nije u redu,koprcala se i delovala da ne moze da leti...
ja uzmem papir i nju na papir i htedoh da je izbacim napolje,kad ona polete i krenu na mene pravo....ja je rukom klepim i ona odleti,medjutim krene opet ka meni i naravno,sta cu drugo,ja vrisnem i pobegnem :lol:
uzmem raid sprej i krenem da se shunjam po stanu da vidim gde je,a nje nema :sad2:
Vec sam imala scenario u glavi kako spavam a ona dolece na mene i ja je u snu cacnem rukom a ona me ubode :eek:
sreca,nasla sam je,pa sam je ulovila sa chashom i papirom i bacila je napolje
E zato nisam ljubitelj insekata...uvek idu na ljude tako....
A ona je vala letela pravolinijski na mene :sad2:
 
i ogromni strshljen mi se motao oko prozora danas,pa sam dva sata provela u skoro pa hermetichki zatvorenom stanu

kako to da u gradu ima strshljena...ranije ih nije bilo
 
Pa to su, i jedna i druga, neke forme drvenarica. Mnooogo gadne živuljke i još i ujedaju. Meni puno dvorište bilo pre par dana tih sa druge slike, grozne su. A jesi čula za ose šišarice? One što snesu jaja u mlad žir pa ga larve iznutra deformišu, naprave od žira šišarku. Jadne veverice, posle usled nedostatka žirova moraju da napadaju ljudima orahe i leske pa stradaju.
 
prvi put cujem za te ....
fuj bre
preksinoc je strsljen u jedan nocu uleteo mojoj drugarici u stan :lol:
ona nije imala raid,pa ga je isprskala osvezivacem vazduha od borovine :lol:
on se taaaako razbesneo kada je to uradila :eek:
poceo neartikulisano da leti po sobi fazon 1m/s :eek:
i ona izleti iz sobe i proviri,a on ludak leti i udara u zidove i odjednom je nestao....i ajde sad,udji u sobu :lol:
na kraju ona udje i cekala ga je dva sata,bukvalno.Kad on se sakrio u nekoj rupi kod lustera...ona ga opet isprska i on se malo vec osamutio i na kraju je uspela da ga istreska papuchom....al kaze da ga je jedva ubila...ona udara,udara a on i dalje pokusava da gmize
bbbbrrrrrhhhhh :rida:
 
Mene je juče na Savi jurio bukvalno roj komaraca! Ja brže oni brže, ja usporim oni još oko mene samo lete i ujedaju! :besna: Po tri su me ujedala istovremeno :eek::eek: Drugarica, Širlica i ja smo krenule kroz šumu uz Savu do Galovice i na sred šume su me uhvatili. Trčala sam potpuno sumanuto da nađem prvi prohodan put do čistine :lol:
Epilog je da sam imala jedno 12 ujeda, a moja kuma 2! I to još kada sam ja počela da trčim ona je nastavila da hoda i oko nje više nije bilo komaraca!!
Širlici je naravno bilo zabavno, mislim trčanje zajedno.. :manikir:

I šta onda ja da kažem? :hahaha:
 

Back
Top