help

ticjka

Početnik
Poruka
20
Ljudi, zamolila bih vas za savet, mada znam da je najbolji savet ginekologa, ali eto, prvo da cujem jos neko misljenje. Spavala sam ssa deckom prvi put pre 2 dana, bez kondoma, znam da je to dosta neodgovorno ali ***...desilo se. On nije bio nevin, zapravo iskusan je...sad sam zabrinuta, ali ne zbog infekcija, jer je za to kasno da se brinem, vec zato sto je svrsio, tj. izvan mene, ali opet... ne znam, please, dajte savet, da li da pijem pilule za dan posle ili...sta vec...
hvala unapred!
 
Popi jednu za dan pre, onda jednu za dan posle, njemu retroaktivno natakni kondom na glavu (veliku gde su oči i usta) i sve će biti ok....

Jedini problem je što je prošlo dva dana, tako da moraš da izvadiš i celu matericu, jajnike ostavi trebaće ti...
 
Joooooooj znaci zabole me....

najvise me nerviraju ovi sto se hebu a nemaju pojma ni sta ni kako ni nista! :rtfm:

Kao prvo NE MOZES DA PIJES PILULU ZA DAN POSLE ako si imala sex pre 2 dana!!!

Kao drugo mala je verovatnoca da ces ostati trudna ako NIJE svrsio u tebe , ako ti je srsio na licu, sisama, dupetu, ustima onda je mala verovatnoca za trudnocu!!!

Kao trece PRVO PROCITAJ I OBRAZUJ SE sto se tice sexa, bolesti, kontracepcija sad barem imas preko neta, knjiga i svega ne moras da pitas mamu

Kao cetrvto zakazi pregled kod ginekologa cisto radi sebe!!! Izgubila si nevinost i vreme je da pocnes da brines o sebi!!!

:roll:
 
Joooooooj znaci zabole me....

najvise me nerviraju ovi sto se hebu a nemaju pojma ni sta ni kako ni nista! :rtfm:

Kao prvo NE MOZES DA PIJES PILULU ZA DAN POSLE ako si imala sex pre 2 dana!!!

Kao drugo mala je verovatnoca da ces ostati trudna ako NIJE svrsio u tebe , ako ti je srsio na licu, sisama, dupetu, ustima onda je mala verovatnoca za trudnocu!!!

Kao trece PRVO PROCITAJ I OBRAZUJ SE sto se tice sexa, bolesti, kontracepcija sad barem imas preko neta, knjiga i svega ne moras da pitas mamu

Kao cetrvto zakazi pregled kod ginekologa cisto radi sebe!!! Izgubila si nevinost i vreme je da pocnes da brines o sebi!!!

:roll:

ebi joj mater
:mrgreen:
 
ako si već bila spremna na takav korak,budi spremna i da snosiš posledice...verovatno ti nije ništa...al bolje je da lepo odeš kod ginekologa pa sa njim lepo razgovaraj...ovde ti nema pomoći:)
 
Joooooooj znaci zabole me....

najvise me nerviraju ovi sto se hebu a nemaju pojma ni sta ni kako ni nista! :rtfm:

Kao prvo NE MOZES DA PIJES PILULU ZA DAN POSLE ako si imala sex pre 2 dana!!!

Kao drugo mala je verovatnoca da ces ostati trudna ako NIJE svrsio u tebe , ako ti je srsio na licu, sisama, dupetu, ustima onda je mala verovatnoca za trudnocu!!!

Kao trece PRVO PROCITAJ I OBRAZUJ SE sto se tice sexa, bolesti, kontracepcija sad barem imas preko neta, knjiga i svega ne moras da pitas mamu

Kao cetrvto zakazi pregled kod ginekologa cisto radi sebe!!! Izgubila si nevinost i vreme je da pocnes da brines o sebi!!!

:roll:
ebi ga, nisu svi iskusni i obavesteni ko ti, ali hvala na komentarima
postoji pilula za dan posle, koja se pise u roku od 72 h, a meni nije proslo jos uvek ni 48 tacno...

svrsio jeste izvan mene, ali pitam, jer ipak samo je trenutak dovoljan...

poseticu ginekologa, to je sigurno, napisala sam i u prvoj poruci da smatram da je to najbolje, ali hocu i od drugih ljudi da cujem komentare...
 
eto, bzvz skroz... siguran sam da smo svi mi prvo jako puno citali i raspitivali se, pa onda uradili sta god to odrasli rade... i siguran sam kako se nismo pravili da sve znamo i da nam nista ne treba objasnjavati... i nije to problem, da vam ja kazem iskreno... meni je bas nesto cudno kako ljudi mogu da budu tako okrutni... pa sve neka je i 100 puta sala... mislim, kako uopste nekome i moze tako nesto da padne na pamet? a onda, sto mi je jos i gore, odobravanje tog istog, po meni, jako loseg poteza... al', dobro... svakom svoje... na kraju... kako je to vec bezbroj puta receno...
 
ebi ga, nisu svi iskusni i obavesteni ko ti, ali hvala na komentarima
postoji pilula za dan posle, koja se pise u roku od 72 h, a meni nije proslo jos uvek ni 48 tacno...

svrsio jeste izvan mene, ali pitam, jer ipak samo je trenutak dovoljan...

poseticu ginekologa, to je sigurno, napisala sam i u prvoj poruci da smatram da je to najbolje, ali hocu i od drugih ljudi da cujem komentare...

Ne moras ti da budes iskusna ali ako vec planiras da uradis nesto onda malo gledaj sa vise uglova i sta mogu biti posledice i sta se i kako kako pije... ako ti mislis da ces biti sigurna onda ti lepo uzmi pilulu pa je rokni u sebe ... meni je svejedno..

i sta ce ti misljenje drugih ljudi kada se radi o tvom zdravlju??
 
...e da nije vakih... :aha:

kakih?
a015.gif
 
Ne moras ti da budes iskusna ali ako vec planiras da uradis nesto onda malo gledaj sa vise uglova i sta mogu biti posledice i sta se i kako kako pije... ako ti mislis da ces biti sigurna onda ti lepo uzmi pilulu pa je rokni u sebe ... meni je svejedno..

i sta ce ti misljenje drugih ljudi kada se radi o tvom zdravlju??
Zato sto sam nesigurna...treba cuti druge, uostalom zato se i lekari posecuju, da bi se culo i njihovo misljenje i savet, samo sto su svakako oni strucniji za razliku od ljude koji mi pisu ovde... a verovatno i prijatniji...
 
Zato sto sam nesigurna...treba cuti druge, uostalom zato se i lekari posecuju, da bi se culo i njihovo misljenje i savet, samo sto su svakako oni strucniji za razliku od ljude koji mi pisu ovde... a verovatno i prijatniji...

Naravno...ajd ti kod doktora pa nam javi sta je rekao....

zar ne treba ova tema na forum Zdravlje
a015.gif
 
Ljudi, zamolila bih vas za savet, mada znam da je najbolji savet ginekologa, ali eto, prvo da cujem jos neko misljenje. Spavala sam ssa deckom prvi put pre 2 dana, bez kondoma, znam da je to dosta neodgovorno ali ***...desilo se. On nije bio nevin, zapravo iskusan je...sad sam zabrinuta, ali ne zbog infekcija, jer je za to kasno da se brinem, vec zato sto je svrsio, tj. izvan mene, ali opet... ne znam, please, dajte savet, da li da pijem pilule za dan posle ili...sta vec...
hvala unapred!

pa bre ako nije svrsio unutra ne verujem da je mogao da napravi bebu:think:
 
kupi test na trudnoću
on bi trebalo da radi 7 dana nakon odnosa, ukoliko je došlo do začeća
to jest, ako ima humanog genoma (bebe) prisutnog u tebi više nego normaljno, test će ga 99 % primetiti
(ovo 1% se odnosi na žene koje su imale terapije, pa bla i ovako i onako u njima ima malo poviše tog humanog genoma)
samo piški ujutru na testić
ako baš nećeš kod doce
 
Joooooooj znaci zabole me....

najvise me nerviraju ovi sto se hebu a nemaju pojma ni sta ni kako ni nista! :rtfm:

Kao prvo NE MOZES DA PIJES PILULU ZA DAN POSLE ako si imala sex pre 2 dana!!!

Kao drugo mala je verovatnoca da ces ostati trudna ako NIJE svrsio u tebe , ako ti je srsio na licu, sisama, dupetu, ustima onda je mala verovatnoca za trudnocu!!!

Kao trece PRVO PROCITAJ I OBRAZUJ SE sto se tice sexa, bolesti, kontracepcija sad barem imas preko neta, knjiga i svega ne moras da pitas mamu

Kao cetrvto zakazi pregled kod ginekologa cisto radi sebe!!! Izgubila si nevinost i vreme je da pocnes da brines o sebi!!!

:roll:

e malo si preterala. kao da si i ti sve znala pre, dok si bila amterka ;)

nije sramota ne znati.
ali je glupo ne pitati/ne raspitati se
 

Back
Top