SAVET
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: SAVET

Obećava
    Učlanjen
    04.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano SAVET

Devojka ima probleme sa infekcijama, pece je kad mokri. Na testu nemamo ni hlamidiju, ni microplazmu ni ureaplazmu. Vaginalni bris joj je bio cist,kao i urinokultura. Ja jos nisam radio bris uretre, ali ja imam visak leukocita u urinu. Ona mi je inace prva devojka, pa pitam da li ja treba da radim bris uretre, i da li to boli? Da li je moguce da je u pitanju pesak u bubregu, neka unutrasnja povreda, jer joj se infekcije stalno vracaju? Da li je moguce da ja imam neke bakterije na koje je ona osetljiva? Da LI SU to simptomi onog bakterijskog vaginitisa ili slicno? Da li treba da ide na PAPA test? Hvala unapred

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: SAVET

Infekcija - cime? I kako znas d aje infekcija ako su joj mikrobioloski brisevi cisti a i u urinokulturi nema bakterija? Koje nalaze treba d aradi reci ce joj njeni lekari (kojima se, podrazumevam, javila?), a mi joj odavde svakako ne mozemo reci ni koje pretrage da radi niti od cega boluje. A postoje i tema ginekologija, i tema o urinarnim infekcijama, pa nema potrebe za novom, zar ne?

Ps. Sto se tebe tice, visak leukocita urinu moze a i ne mora da ukazuje na bilo sta: urinokultura za pocetak, i javi se svom lekaru.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. savet...
    Autor mamaroze u forumu Žene
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 11.02.2008., 17:08
  2. Savet
    Autor najsnp u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.07.2004., 23:47
  3. savet
    Autor bata djora u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7