Sajtovi za ocenjivanje i komentare

masterelement:
Zavrsio sam sajt koji sam radio kao diplomski rad iz informatike. Diplomirao sam sa ocenom 5, a zelim da cujem i Vase misljenje o sajtu pa skoknite i pogledajte ga... www.gimnazijablace.com :lol:

Dobar sajt ,al ajd pogledajte najbolji sajt jedne srednje škole www.gimnazijasm.edu.yu


Što se tiče mog sajta skroz novi dizajn - pa mislim da ovako treba da izgleda pravi sajt jer ništa nema suvišnog , ajd da vidim komentare i za moj sajt i naravno www.kovacic.co.sr

poz
 
Pedja Kovacic:
masterelement:
Zavrsio sam sajt koji sam radio kao diplomski rad iz informatike. Diplomirao sam sa ocenom 5, a zelim da cujem i Vase misljenje o sajtu pa skoknite i pogledajte ga... www.gimnazijablace.com :lol:

Dobar sajt ,al ajd pogledajte najbolji sajt jedne srednje škole www.gimnazijasm.edu.yu


Što se tiče mog sajta skroz novi dizajn - pa mislim da ovako treba da izgleda pravi sajt jer ništa nema suvišnog , ajd da vidim komentare i za moj sajt i naravno www.kovacic.co.sr

poz
Bio si u pravu stvarno je najbolji sajt jedne srednje skole, bar je na mene ostavio utisak...
Tvoj sajt je odlican, i hvala na savetima za XP neke stvari koje si tamo pomenuo mene su stvarno mucile... POZDRAV!
 
Bozo:
Dobar sajt ,al ajd pogledajte najbolji sajt jedne srednje škole www.gimnazijasm.edu.yu

Covek uzeo gotov template i stavio svoj tekst, sta je ovde toliko specijalno? A plus je ruzno...
Posto je uzeo gotov template onda je to sasvim druga stvar, ja sam mislio da je sve sam uradio sto bi bilo za svaku pohvalu. Jel ima negde i na kojoj adresi da se preuzmu gotovi template-ovi???
 
Koliko se svi vi bavite izradom web prezentacija ? ? ?

Sve stranice sto su dati linkovi od njih mi se ne svidjaju... Stranice uopste nisu dinamicne!

Onaj tip sto je imao za diplomski stranicu da odradi i sto je rekao da je dobio 5,volio bi znati kakv je to onda profesor (ocito da se profesor nerazumije u WEB)

Ove sve web prezentacije sto sam vidio su sve ukradene !

Pogledajte dugmad ili linkove na stranici sto je bila za diplomski, pogledajte grafiku, bcgd, onda sto mi se nikako ne svidja to je sto nema slova sa kvacicama. Recite mi onda koji je to jezik ? ? ? :D

To je gramaticki neispravno... Zatim stavljate ogromne slike pa se stranice sporo ucitavaju...

------------------------------------

POZDRAV ZA SVE !

:P
 
Z-a-g-i:
Koliko se svi vi bavite izradom web prezentacija ? ? ?

Sve stranice sto su dati linkovi od njih mi se ne svidjaju... Stranice uopste nisu dinamicne!

Onaj tip sto je imao za diplomski stranicu da odradi i sto je rekao da je dobio 5,volio bi znati kakv je to onda profesor (ocito da se profesor nerazumije u WEB)

Ove sve web prezentacije sto sam vidio su sve ukradene !

Pogledajte dugmad ili linkove na stranici sto je bila za diplomski, pogledajte grafiku, bcgd, onda sto mi se nikako ne svidja to je sto nema slova sa kvacicama. Recite mi onda koji je to jezik ? ? ? :D

To je gramaticki neispravno... Zatim stavljate ogromne slike pa se stranice sporo ucitavaju...

------------------------------------

POZDRAV ZA SVE !

:P

Ja ne znam šta je to ''ukradeno'' na mojim stranicama, baš bih volio znat.
 
pota:
neki od vas su vec dali komentare za moj sajt.nastojala sam ispraviti ono sto ne valja.
molim vas pogledajte ga ponovo!!!svaki komentar prihvatam :cry:

www.monika75.100freemb.com

promeni taj 100freemb.com hosting. Imaš na mom sajtu na stranici hostinzi veliki broj besplatni hostinga bez banera i popup prozora sa protokom od 2gb, ali možeš izabrati šta god hoćeš.
Suviše malo matarijala a jedan takav sajt , al valjda je u izradi pa če možda i biti od njega.
 

Back
Top