Sajtovi za ocenjivanje i komentare

wizard32:
Bas cudna prva stranica, a u neku drugu se ni nemoze uci :? I ono glasanje preko maila me toliko izludjuje :x Ja cu da platim Buvici da mi uradi anketu :D Slazem se sa Hackerom 2+
Pozdrav 8)
Ne razumem ovo u neku drugu se ni ne moze uci... meni rade sve strane. Inace ti i ja se razlikujemo po necemu. I mene nervira anketa preko maila ali ja sada radim trenutno na php-u odnosno ucim ga, a kad budem znao da uradim ja cu postaviti. inace ti ces da platis buvici da ti uradi anketu ali time neces nista nauciti :wink: . Meni je drug koji je od mene stariji godinu dana a poznaje dosta dobro php i ima svoj sajt koji je usput odlican po meni , on je hteo da mi uradi sve to ali ja nisam hteo jer time nista ne dobijam.
Poz.
P.S. Na tvom sajtu mi se najvise ne svidja sto ti se razlikuju strane u dizajnu...
 
ignis:
wizard32:
Bas cudna prva stranica, a u neku drugu se ni nemoze uci :? I ono glasanje preko maila me toliko izludjuje :x Ja cu da platim Buvici da mi uradi anketu :D Slazem se sa Hackerom 2+
Pozdrav 8)
Ne razumem ovo u neku drugu se ni ne moze uci... meni rade sve strane. Inace ti i ja se razlikujemo po necemu. I mene nervira anketa preko maila ali ja sada radim trenutno na php-u odnosno ucim ga, a kad budem znao da uradim ja cu postaviti. inace ti ces da platis buvici da ti uradi anketu ali time neces nista nauciti :wink: . Meni je drug koji je od mene stariji godinu dana a poznaje dosta dobro php i ima svoj sajt koji je usput odlican po meni , on je hteo da mi uradi sve to ali ja nisam hteo jer time nista ne dobijam.
Poz.
P.S. Na tvom sajtu mi se najvise ne svidja sto ti se razlikuju strane u dizajnu...
Pa pokusao sam da udjem u onu stranicu gde pise usluge,cisto da vidim koliko trazis da saljes i moje poruke ljudima koji su se prijavili kod tebe za email news, ali stvarno nikako nisam uspeo da provalim gde da kliknem.Video sam samo slova a okolo je bilo sve plavo :? Ko zna mozda mi nije lepo ucitalo stranicu :oops:
E sto se tice php tu ti zelim mnogo srece!Ja sam procitao knjigu "Osnove PHP4" i kao sto mozes videti kod mene na sajtu naucio sam da napravim da moji posetioci salju poruke preko sajt bez mail managera i jos sam naucio da pravim cookije i naravno imam uvid kako php funkcionise :D
A ono oko upravljanja datotekama i povezivanje sa MySQL je po meni mnogo komplikovano i to je vec posao neko programera a ne web dizajnera.E sad kad meni Buvica bude jednom napravila tu anketu ja cu sam provaliti kako da je menjam ili da pravim novu anketu :D
Ja sam namerno uradio da sve strane budu drugacije jer ne volim sablone ali uzecu tvoju zamerku dobronamerno, kao i sve ostale(cenim i to kad me kritikuju) ,jer je to vec druga te vrste pa cu dobro razmisliti o tome :roll:
Pozdrav 8)
 
wizard32 drago mi je da se ne ljutis za kritiku , a sto se tice usluga ti mozes da kliknes na ono sto se nalazi ispod njih : izrada sajta, marketing, izrada banera i filmovi. To ti je samo taj deo koji predstavlja usluge i zato pise usluge :wink: , kao na primer tekstovi pa u njemu vicevi sms....
poz 8)
 
Naravno da se necu ljutit kad me neko kritikuje cak sta vise voleo bih da me sto vise kritikujete ~ vise cu nauciti :D
A ovo za tvoj sajt stvarno ne znam sta nije u redu.Probao sam sve moguce i nece.Kazem ti kad mi se ucita stranica imam samo tri dugmeta na koja mogu da kliknem i jedan link a to je rezultati.Vidim ja da pise usluge ali nemogu nikako da otvorim neku stranicu da vidim detaljnije o tim uslugama ili da se prijavim na neku :roll:
Kazem ti imaju samo slova i sve okolo je prazno.
IE mi kaze da postoji greska u liniji 150 proveri to :!:
I reci mi molim te precizno i detaljno gde da kliknem da bih dobio vise informacija o uslugama.
Pozdrav 8)

P.S. Malo sam promenio izgled home page pa mi reci da li je bolje sad ili pre :?
 

Back
Top