Sajtovi za ocenjivanje i komentare

dj_bumba:
Sajt jeste vizuelno dopadljiv, ali veličina od 860kb je ipak malo preko mere, barem ako mene pitaš. Font mi se čini malo nečitak (jedna od mana swisha, što ne poseduje 'alias' opciju kao kod flasha koja značajno izoštrava tekst), što je posledica lošeg kontrasta između boje fonta i pozadine. Druga stvar u vezi teksta je ta što si koristio par različitih fontova, što i ne deluje previše profesionalno.

Inače, sve ostalo je po meni sasvim korektno. Sad bi bio samo red da uplatiš neki hosting, registruješ domen i imaš svetski sajt. :)
 
DabaMAN:
dj_bumba:
Sajt jeste vizuelno dopadljiv, ali veličina od 860kb je ipak malo preko mere, barem ako mene pitaš. Font mi se čini malo nečitak (jedna od mana swisha, što ne poseduje 'alias' opciju kao kod flasha koja značajno izoštrava tekst), što je posledica lošeg kontrasta između boje fonta i pozadine. Druga stvar u vezi teksta je ta što si koristio par različitih fontova, što i ne deluje previše profesionalno.

Inače, sve ostalo je po meni sasvim korektno. Sad bi bio samo red da uplatiš neki hosting, registruješ domen i imaš svetski sajt. :)

havala na koments dabaman!
Sredicu text,znam gde sam zezno.Nije fazon u swishu nego u meni.
Nego aj idi vidi ovo:
http://paintball.on.neobee.net
pa daj sud!
pozdrav.
P.S.imas li ti neki sajt?Nisam imao prilike da primetim.Ajd ako imas daj link.
P.S.2.Upravo planiram COM domen.650din godisnja reg.i 90 mesecni hosting.Pa da me vidi bog.Na switch.co.yu
 
rajkec:
rajkec:
Valja li???

www.kontejner.co.yu

Tek sam ga napravio pa je relativno prazan ali cu stalno dodavati stvari

Zasto niko nece da prokomentarise moj sajt???
Bios am ja vec na sajtu i poceo da pisem koment ali ne znam kako ga nisam poslao.
Pravo da ti kazem:
1.sadrzaj 10(desetka)
2.dizajn(6)
Ne zanam da li si vec pravio sajtove ili ti je ovo prvi ali izgleda totalno pocetnicki.
Deluje nekako nabacano.kako da kazem,slike,baneri,itd nisu uklopljeni.Strche jedni od drugih.
Mozda kad bi sve to nekako poslagao u table ili okvire sa bevel edges.Nesto na taj fazon.
Samo da sredis dizajn a sadrzaj je extra.Svidja mi se jako oni sms i zajebancije.
E tako.
Znaci samo dizajn.Bar po meni.
Ubaci malo flasha.
I horizontal lines izbaci
eto.
pozdrav
 
dj_bumba:
DabaMAN:
dj_bumba:
imas li ti neki sajt?
Radim već proteklih mesec dana na sajtu (čist flash, možda i budem kombinovao sa xml-om ako bude potrebe), koji bi trebao da bude moja lična prezentacija. Mada kako se čini, na kraju ću ga samo prodati kao template.

DAJ MI NEKI LINK ZA PRODAJU TEMPLATA!!!!
OD ONOG TEMPLATE MONSTERA NISTA!
Neznam stvarno ni jedan.
 
Posetite sajt u vezi zdravlja & medicine obavezno se registrujte i pitajte sve vezano za zdravlje sto vas zanima.
Uskoro lekari na forumu
Ukoliko ste lekar (moze i da znate puno o medicini, ili bar nesto o njeno delu) mozete da pomazete ljudima.
Znaci to je u pitanju jedan free forum, i ako zelite da pomognete bilo kako javite se na private. vasa pomoc nece biti naplacena, odnosno pomoc ce za mene biti free.
 
sirNemanjapro:
Ovo je mojih ruku delo. Nadam se da ce dobiti barem 9 od mogucih 10 poena :)

www.freewebs.com/ptscacak

- Ogranicenja koja sam imao:
1. Ne vise od 50 fajlova
2. Ne smem da uploadujem vise od 750kb za prvih 7 dana

Moje misljenje ne skromno misljenje da za date uslove nije mogao bolji sajt 8) valjda
not bad.
Samo ga michi sa freewebs,zvuci jako odvratno!!!
kupi domen inace te niko nece shvatiti za ozbiljno
 

Back
Top