Da li je matematicki TOLIKO strasan?????
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Da li je matematicki TOLIKO strasan?????

Poplasena
    Guest

Podrazumevano Da li je matematicki TOLIKO strasan?????

Zavrsavam gimnaziju,prirdono-matematicki smer,volim matematiku,matematika mi dobro ide,to je nesto sto mi najlakse pada kada treba uciti,ALI ja NE ZELIM da UCIM po 6-8-10 sati dnevno!To NE mogu!Spremna sam da odradjujem ali neee toliko?
    HOcu da upisem informatiku i racunarstvo na MATEMATICKOmM,(zbog posla..i tako da ne davim)Nego recit VI meni SADASNJI ili BIVSI studenti MATEMATIKE,Da li se MAtematicki zavrsava samo ako strebas po citav dan?Da li je to BAS tako Strasno,Ucenje po 8 sati i tako to!OHRABRITE ili _____ buducu koleginicu,treba mi VASE ISKUSTVO

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Posto imam utisak da sam te ja preplasila na slicnoj temi, osecam se malcice krivom i obaveznom da ti pojasnim...
    Naravno da necu reci nista novo, ako kazem da studirati i ici u skolu nije isto te sa razlogom verujem da ti je to jasno. "8 sati rada/ucenja" koje sam pomenula ne odnosi se samo na individualno ucenje, vec ukljucuje i vreme provedeno na fakultetu i predstavlja neki prosek. Naravno da nismo svi isti, kao sto nam nesto ide bolje, nesto gore...
    Dakle, ako je to ono sto volis i sto ti dobro ide, pa jos ako imas dobru osnovu - nemas razloga da se plasis.

Slične teme

1. Imam strasan problem
    Autor ocajan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 26.07.2015., 11:14
  2. Imam strasan problem. neverovatno,...
    Autor samijak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 14.10.2008., 00:39
  3. Kako da postanem strašan? 8. ?(
    Autor TOMAX u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.04.2005., 01:14
  4. Imam strasan problem. H E L P
    Autor YGS u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 01:04

Pravila za slanje poruka