MILF

f_52m_c29f754.gif
 
Moram da priznam da je to malo skakljiva tema za mene. U pocetku nisam ni znala sta znaci skracenica, ali, sada mogu da kazem da je prilicno nevaljalo. Ja nemam predrasude prema razlici u godinama, pa cu reci sto da ne, ali naravno, nadam se da se misli na neke moderne emancipovane zene, a ne na neke zene koje su uskih pogleda.
 
jamoram nesto dapitamjermi ovdek nista nije jasno.
sta ako je ta zgodna mama devojcurak od 18-19 godina, imala jedno muskoi ceo njen seksualni staz dolazi do citavih 6meseci seksa? sta, ona je ipak, samim tim sto je RODILA DETE opaka riba jebbacica?:think:

ili se ovde radi o majkama sa malo vise godina i mnogo vise seksualnog staza odnosno iskustva...
a opet, takva zena ne mora da je rodila dete da bi bila odlicna u krevetu:think:

na sta se svodi ova tema prosvetlite me
 
ne.
objasni mi u cemu je razlika (seksualne prirode) izmedju dve zene istih godina s tim sto je jedna rodila a druga nije?

el ova prva bolje pushi, bolje se nabija na tuki a ova druga to ne ume jer nije majka?:think:

MILF ne podrazumeva da je "majka",misli se na tetku,tetu ili ko sto rekoh polovnjacu :lol:
 

Slične teme


Back
Top