Koju platformu koristite(seat box)!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Koju platformu koristite(seat box)!

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Koju platformu koristite(seat box)!

Mislim da ove teme nema pa reko ajde da je pocnemo!
    Izuzetno dobra stvar za sve match ribolovce a i amatere kako za reke tako i za jezera jer na svakom terenu mozete da je postavite vodoravno,cuvate skoro svu pratecu opremu u njoj i pecate komfortabilno!
    Mana im je sto su malo vece za transport pa za vecinu morate imati kolica i auto a nisu ni jeftine!
    Mada dobra investicija moze da traje i po deset i kusur godina!
    Najbolje su ubedljivo od francuske firme RIVE,zatim je tu BOSS,MILO,TRABUCCO,MAVER,DAIWA,i po jos koji poznati proizvodjac!
    Ja imam FOX STAX 175(http://www.foxint.com/uploads/catalogues/catalogue2/section75/fox-stax-boxes.pdf) sa stalkom za noge koju nisam puno koristio ali sam presrecan za sada snjom jer se moze skinuti baza i prepraviti u ultra laku sto je za hobi ribolovca kao ja idealno!
    Bolji poznavaoci bi mogli da napisu i neka njihova iskustva i savete kako bi pomogli zainteresovanima oko kupovine i odluke!
    Poslednji put ažurirao/la spectron : 13.05.2009. u 00:17

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Podrazumevano Re: Koju platformu koristite(seat box)!

Bacanje para, po meni. Al' ako si ti srećan...nemam ništa protiv tvoje sreće.

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne bih se bas slozio !Za aktivno pecanje na plovak ili feeder ovo je stvar koju moras imati !
    Mnogoi puta me bolela kicma zbog neravnog terena ili pak ajd uzmi ovo ,ajd dohvati ono ,dodaj malo olovo na sistem ,promeni udicu ,jaoj mamci su iza mene,gde su mi pracke itd itd !Dok ja otvorim svaku kutiju i dohvatim sve sto mi treba riba prestade da radi ili mi se pecanje pretvori u tezak fizicki rad!
    Na zapadu svi imaju box pa cak i klinci,nas najvise muci kupovna moc!A da vredi vredi!
    Ne znam samo zasto ih ne proizvode kod nas u vecem broju kladim se da neke prostije sa metalnim okvirom i telom od lima mogu da se naprave ne za vise od 40/50 evra maximalno!

Zainteresovan član ninjoslav (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Ako hoćeš da svaki ribolov bude užuvanje moraš imati bilo kakvu platformicu. Svi su pričali ovu priču, ali dok nisam probao nisam verovao. Na bilo kakvom ravnom i neravnom terenu sediš kao u fotelji a sve ti je pri ruci.
    Nabavio sam ovu. Nije baš neka marka, ali kakva je takva je. Najbitinije je da funkcioniše.
    .

Početnik
    Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nista joj ne hvali!Cak nekada sto je prostija to je dugotrajnija!Limene su mozda i najbolje jer se lim da iskriviti od udarca ali ne i trajno ostetiti,dok drvene,karbonske i fibreglasove puknu i toliko!Najbitnija je stvar da se nogice mogu nastelovati ,staviti neki pribor u nju i isto tako da su ti mamci na dohvat ruke!
    Ta tvoja je bas prakticna!
    Moja nije toliko jaka jer je od drveta i fibreglasa ali jedina vrlina je sto se da podesavati kako ti zelja i potreba!Hoces ultra laku ili super tesku sto bi rekli!
    Poslednji put ažurirao/la spectron : 16.05.2009. u 20:38

Slične teme

1. Koju Linux distribuciju koristite?
    Autor Адриан u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 19.03.2010., 11:57
  2. Koju mrezu koristite?
    Autor ssstefansss u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 23:03
  3. KOJU VI KORISTITE?
    Autor laf u crcu u forumu Internet