problem koji dugo traje
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: problem koji dugo traje

mikeleole
    Guest

Podrazumevano problem koji dugo traje

Da li iko zna kako da se ovo resi a traje vec dugo dugo. veoma kratka erekcija {udji dva tri puta i gotovo}. Niko nije zadovoljan, odnosi postaju sve gori i gori, ne znam dokle ce ona moci da izdrzi ovo mucenje. Ja jednostavno ne mogu da se usredsredim, a strah od ponovnog neuspeha je sve veci. Toliko veliki da i sama pomisao na to ukoci mozak i zaustavi na samom pocetku odnosa. Da li je ko imao slican problem i da li je mogao da ga resi??? Pomoc, bilo kakva mi je potrebna Help ili cu da poludim i otkacim.

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Probaj ono sto sam ukratko opisao u topicu KEGELOVE VEZBE, trebalo bi da pomogne....Mislim da je stvar u cirkulaciji krvi i njenog dovoda u sundjerasto tkivo....Osim ako stvar nije psihicke prirode....Druga stvar jeste da popricas sa devojkom o svemu, ne znam koji vam je kvalitet veze i samog seksualnog zivota, ali ne bi bio ti ovde da je u pitanju samo neka prolazna veza....Zatrazi njenu pomoc i misljenje o svemu, jedino zajedno mozete da resite taj tvoj problem....

Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Drugo pitanje jeste da li ti se to desavalo sa drugim devojkama ili samo sa sadasnjom?

Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Treca stvar, kada dobijes erekciju i kada pocne da se smanjuje, probaj da stimulises vrhom kaziprsta meko tkivo neposredno iznad testisa, ili zatrazi to od svoje partnerke....Isto to mogla bi da radi i u toku samog koitusa....

Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Cetvrta stvar - desava se svakome, samo sto retko ko ima balls da to prizna....I budi faking opusten....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Znam sta hoces da kazes. Meni se isto to desavalo na pocetku. Resenja je da probas da budes KRAJNJE opusten. Ja sam bio preterano nervozan iz prostog razloga sto mi je ta devojka (i dalje smo zajedno, znaci nije smak sveta) puno, puno znaci. Ne mogu da ti opisem koliko sam bio nervozan. Probaj i Kegelove vezbe, a probaj i da ne razmisljas o tome kako sad treba da "udjes" jer to moze da te optereti. Jednostavno ne razmisljaj o tome, prepusti se momentu i opusti. U kombinaciji sa Kegelovim vezbama, mislim da ce dati rezultat.

mikeleole
    Guest

Podrazumevano

Da, ona mi puno znaci i ne mogu da zamislim da mi se to desava, ne mogu da zamislim da cu je izgubiti zbog toga. Zelja ne nedostaje niti privlacnost, prosto me boli kada pomislim na trenutke kada je to bilo ok. Istina je da ne mogu da se opustim, da se jednostavno bojim od samog ulaska, da ce se odmah desiti i da ce ponovo da bude isto. Bojim se da joj je postalo dosadno, da vise nema snage za mene.
    Kao sto je i muskarcu potrebno, tako je i zenama potrebno fizicko zadovoljenje, i da ce jednostavno.... Probacu kegelove vezbe (skinuo sam sa sajta detalje), probacu da se maksimalno opustim i da ne mislim o neuspehu. Hvala vam na odgovorima, ima li jos koji savet, jos koje iskustvo, ova diskusija opusta. :roll

Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Pazi, ovo je test mozda cak i vise za nju nego za tebe....Ako joj je stalo do tebe, izgurace sa tobom, ako kod nje nesto krene naopako, znaces da to nije bila prava stvar.....Nije brak, ali prava veza podrazumeva zajednistvo i u dobru i u zlu. Sve najbolje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Obavestavaj nas kako napredujes. Znam kako ti je i jedva cekam da resis problem. Ime istine u ovom sto je Lord of...rekao, ali to je ipak nesto opterecujuce cega zelis da se resis. Verovatno si pitao sebe 1000 puta "A sto bas meni to da se desi i to bas s njom?" Probaj da se opustis, a mozda cak i da kad odes s njom u krevet uopste ne razmisljas o sexu. Reci sebi "Ok, ljubimo se, mazimo i to je to! Nista dalje nece biti" A onda probaj spontano, kao slucajno, da "udjes". I obavezno onaj trik sto je Lord reako o mekanom mestu iznad testisa!!! Opasno oruzje kad prigusti! 8) Javi kako ide! Samo opusteno!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Postoji jos jedna stara fora.ukoliko te riba suvise pali,neposredno pre odnosa ga izdrndaj.pomaze u vecini slucajeva.Malo je teze dostici erekciju,ali je dugotrajnija. 8)

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Citat Original postavio Lord of Chaos
    Cetvrta stvar - desava se svakome, samo sto retko ko ima balls da to prizna....I budi faking opusten....
    Ma jok!!!

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Pa ako znas da ces je navece kresnuti,,, izjutra masturbiraj jednom .,,,, popodne jos jednom i onda uvece zurka u krevetu !!!!!

Ovo ti je najbolji moguci SAVET..Nema boljeg!!!!

nije mi samo jasno zssto to vec nije neko napisao...To ti je lek....

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio yugoslav
    Pa ako znas da ces je navece kresnuti,,, izjutra masturbiraj jednom .,,,, popodne jos jednom i onda uvece zurka u krevetu !!!!!

Ovo ti je najbolji moguci SAVET..Nema boljeg!!!!

nije mi samo jasno zssto to vec nije neko napisao...To ti je lek....

Izgleda da nisis shvatio bas najbolje...
    nije stvar u preranoj ejakulaciji vec u problemu sa erekcijom...
    pazljivije citaj postove pre nego zakljucis na precac....

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio Kelis
    Izgleda da nisis shvatio bas najbolje...
    nije stvar u preranoj ejakulaciji vec u problemu sa erekcijom...
    pazljivije citaj postove pre nego zakljucis na precac....[/i]
    Uffff jest jest, pazi stvarno...Moja greska????

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano Re: problem koji dugo traje

To je preuranjena ejakulacija a ne kratka erekcija. Sve id iz glave i ne slusaj te price opusti se jer to 'opusti se' ce ispasti da za vreme sexa mislis na pokojnu babu i neplacene racune za struju. Onda partnerka vidi da ebes a mozak ti negde daleko.
    Rekao sam da ne bih trebao da odajem svoje fore sabanima ali ovako:

parnerka moze da zapati dlake na cmaru i kad oces da svrsis samo pogledaj u tu sumu i neces svrsiti.
    Ili ako te i to pali onda podzaraj glavicem po tim dlacurinama i najezices sa tako da od svrsha nema govora.
    Naravno ovo je za pozu odpozadi.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Slične teme

1. Suncan dan koji predugo traje
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.04.2008., 18:17
  2. MENSTRUACIJA DUGO TRAJE
    Autor mimikrija.d u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2007., 15:43
  3. poklon koji traje!
    Autor deejayo u forumu Muškarci
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.01.2005., 16:24
  4. Koliko vam dugo traje kredit na mob. ?
    Autor Umno poremecena osoba u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 17.08.2004., 01:34
  5. Devojke vole da traje dugo?!
    Autor Penelope* u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 26.02.2004., 00:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku