Pokrenuta istraga protiv Dodika

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.686
Kako sam prije par dana i rekao ovdje, Dodiku se sprema masna optuznica za pronevjeru budzetskih sredstava te za zloupotrebu polozaja, a ovo je prvi i najlakse dokazivi dio jer je lako moguce da optuznica vremenom bude prosirena.


Državni tužilac Hari Furlan naredio je otvaranje istrage protiv premijera RS Milorada Dodika i još 15 osoba iz manjeg bh. entiteta, za koje postoji sumnja da su prilikom izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Bosanska Gradiška - Banja Luka oštetili entitetski budžet za 115 miliona maraka.

Osim slučaja izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Banja Luka - Bosanska Gradiška, koji istražuje SIPA, već su započete i policijske istražne radnje u vezi s prodajom Rafinerije Bosanski Brod, u okviru kojih ponovo centralnu ličnost zauzima Dodik.

Link 1
Link 2
Link 3
 
Kako sam prije par dana i rekao ovdje, Dodiku se sprema masna optuznica za pronevjeru budzetskih sredstava te za zloupotrebu polozaja, a ovo je prvi i najlakse dokazivi dio jer je lako moguce da optuznica vremenom bude prosirena.


Državni tužilac Hari Furlan naredio je otvaranje istrage protiv premijera RS Milorada Dodika i još 15 osoba iz manjeg bh. entiteta, za koje postoji sumnja da su prilikom izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Bosanska Gradiška - Banja Luka oštetili entitetski budžet za 115 miliona maraka.

Osim slučaja izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Banja Luka - Bosanska Gradiška, koji istražuje SIPA, već su započete i policijske istražne radnje u vezi s prodajom Rafinerije Bosanski Brod, u okviru kojih ponovo centralnu ličnost zauzima Dodik.

Link 1
Link 2
Link 3

Državni tužilac Hari Furlan :dash::dash::dash:mislim da je ovim sve rečeno a ne volite Dodu :per: :per:
 
Kako sam prije par dana i rekao ovdje, Dodiku se sprema masna optuznica za pronevjeru budzetskih sredstava te za zloupotrebu polozaja, a ovo je prvi i najlakse dokazivi dio jer je lako moguce da optuznica vremenom bude prosirena.


Državni tužilac Hari Furlan naredio je otvaranje istrage protiv premijera RS Milorada Dodika i još 15 osoba iz manjeg bh. entiteta, za koje postoji sumnja da su prilikom izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Bosanska Gradiška - Banja Luka oštetili entitetski budžet za 115 miliona maraka.

Osim slučaja izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Banja Luka - Bosanska Gradiška, koji istražuje SIPA, već su započete i policijske istražne radnje u vezi s prodajom Rafinerije Bosanski Brod, u okviru kojih ponovo centralnu ličnost zauzima Dodik.

Link 1
Link 2
Link 3

Е Хари србендо,немој више бранити РС моле те грађани исте него ти лепо пут под ноге па ајде одакле си дошао.
 
Državni tužilac Hari Furlan :dash::dash::dash:mislim da je ovim sve rečeno a ne volite Dodu :per: :per:

Znao sam da ce se naci genijalac koji ce ima i prezime tuzioca "mudro" povezati sa cijelim dogadjajem :lol:

Kljucni covjek u istrazi je u stvari Dragan Lukac, bosanski Srbin i zamjenik direktora SIPA-e, na kojeg su Dodikovi mediji i stranacki pajdasi pajdasi vrsili nevidjen pritisak da odustane od zahtjeva za istragom.
 
Znao sam da ce se naci genijalac koji ce ima i prezime tuzioca "mudro" povezati sa cijelim dogadjajem :lol:

Kljucni covjek u istrazi je u stvari Dragan Lukac, bosanski Srbin i zamjenik direktora SIPA-e, na kojeg su Dodikovi mediji i stranacki pajdasi pajdasi vrsili nevidjen pritisak da odustane od zahtjeva za istragom.

Ako je Dragan Lukač srbin šta je onda Mirko Lujić, ? Mislim da nemogu biti i direktor i zamjenik iz istog naroda ?
 
SIPA, sinko, SIPA.

I ako se to desi, hvala da im kazes jer se radi o poreskom novcu i tvojih roditelja.

Pazi ovako marinac... Svaki politicar krade i zloupotrebljava funkciju. Poenta je da osim sto lazu i kradu ipak urade nesto za svoj narod. Dodik je mutan tip, sigurno je svasta radio, mozda je i sve napisano tacno, mozda je i manipulacije nesrecnih muja i kroasana... Ali on je ono sto Srpskoj danas treba i nema njega ko u Srpskoj da uhapsi bez zapocinjanja novog rata. Ovo je samo tragikomaican pokusaj blacenja njegovog lika i dela od strane poturica i njihove isfrustriranosti vodjene floskulom o jedinstvenoj multietnickoj BiH.
 
Pazi ovako marinac... Svaki politicar krade i zloupotrebljava funkciju. Poenta je da osim sto lazu i kradu ipak urade nesto za svoj narod. Dodik je mutan tip, sigurno je svasta radio, mozda je i sve napisano tacno, mozda je i manipulacije nesrecnih muja i kroasana... Ali on je ono sto Srpskoj danas treba i nema njega ko u Srpskoj da uhapsi bez zapocinjanja novog rata. Ovo je samo tragikomaican pokusaj blacenja njegovog lika i dela od strane poturica i njihove isfrustriranosti vodjene floskulom o jedinstvenoj multietnickoj BiH.

Tragikomicni su samo tvoji pokusaji da ga opravdas.


Ode Dodik :bye:
 
Ako je Dragan Lukač srbin šta je onda Mirko Lujić, ? Mislim da nemogu biti i direktor i zamjenik iz istog naroda ?

Eto, izgleda da mogu.

"Dragan Lukac, the Commander of the RS Special Police Force who was removed from the post by Radomir Njegus's decision, said that some RS officials had never forgiven him for his role in 1997 when he took Biljana Plavsic's side against Dragan Kijac, the then RS Minister of Internal Affairs and other SDS extremists. He said that Ranko Vukovic, his successor appointed by Radomir Njegus, had taken the side of Kijac and other SDS extremists in 1997. "Radomir Njegus himself said that his decisions were made under political pressure. It means that this is a political construction aimed at justifying the minister and the police director because they were the ones who ordered the operation," said Lukac. "I offered my resignation to Njegus and Zeric second day after the operation. I also suggested that the minister, the police director and the heads of police administrations should step down for moral reasons and in order to protect the dignity of the RS institutions. However, they refused in order to preserve their positions and personal interests," he said."
 
Kako sam prije par dana i rekao ovdje, Dodiku se sprema masna optuznica za pronevjeru budzetskih sredstava te za zloupotrebu polozaja, a ovo je prvi i najlakse dokazivi dio jer je lako moguce da optuznica vremenom bude prosirena.


Državni tužilac Hari Furlan naredio je otvaranje istrage protiv premijera RS Milorada Dodika i još 15 osoba iz manjeg bh. entiteta, za koje postoji sumnja da su prilikom izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Bosanska Gradiška - Banja Luka oštetili entitetski budžet za 115 miliona maraka.

Osim slučaja izgradnje Administrativnog centra RS i autoputa Banja Luka - Bosanska Gradiška, koji istražuje SIPA, već su započete i policijske istražne radnje u vezi s prodajom Rafinerije Bosanski Brod, u okviru kojih ponovo centralnu ličnost zauzima Dodik.

Link 1
Link 2
Link 3
Smješno
 
e jeste vi čudni srbi. vama nije važno što je pokrao sa ostalim banditima 115 miliona maraka, nego odmah okrećete na ugroženost srba u manjem bosanskom entitetu:klap:

Ти си неспоосбан да схватиш шта ја причам. Јел мислиш да су Саламандер и Кремањонац поштени? Да је Тадић поштен? Да је Тома поштен? Јесу мало сутра, њима је у опису посла да лажу народ и користе функције на којима се налазе. Али док раде нешто што мислиш да је корисно за народ, треба да их подржаваш.
 

Back
Top