Razlozi i objasnjenja
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 215

Tema: Razlozi i objasnjenja

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Razlozi i objasnjenja

Kraj bez objasnjenja tj raskidi.. Po scenariju on ili ona ispari i tajac.. Prekine se mozda flert, mozda komunikacija, mozda veza.. Po meni kukavice.. Nisu imali hrabrosti da vam kazu sve u 'oci'.. Imali takav prekid? Dajete li objasnjenja na kraju i razloge za raskid? Koliko vam je to bitno da se posle ne bi preispitivali 'gde sam pogresio/la'?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Razlozi i objasnjenja

a meni je baš to odličan raskid..sa razumevanjem..
    pljooc, dmevo ( :

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    a meni je baš to odličan raskid..sa razumevanjem..
    pljooc, dmevo ( :
    Pa s tobom i ne može da se raskine . Imaš puno posla

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    Kraj bez objasnjenja tj raskidi.. Po scenariju on ili ona ispari i tajac.. Prekine se mozda flert, mozda komunikacija, mozda veza.. Po meni kukavice.. Nisu imali hrabrosti da vam kazu sve u 'oci'.. Imali takav prekid? Dajete li objasnjenja na kraju i razloge za raskid? Koliko vam je to bitno da se posle ne bi preispitivali 'gde sam pogresio/la'?
    Ja mislim da ti ne spremas te ispite dovoljno cim imas ovoliko vremena da otvaras teme
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Ja mislim da ti ne spremas te ispite dovoljno cim imas ovoliko vremena da otvaras teme
    O hello friend
    A ja sam polaskana sto se pojavis i na Zenama i na LjiS-u samo da mi spamujes temu

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

O hello friend
    A ja sam polaskana sto se pojavis i na Zenama i na LjiS-u samo da mi spamujes temu
    Ma vidoh u onom cudu desno

Spamujem tako svima

A tema - ja uvek namestim da one raskinu samnom,nemam srca da ih ostavim
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Ma vidoh u onom cudu desno

Spamujem tako svima

A tema - ja uvek namestim da one raskinu samnom,nemam srca da ih ostavim
    Slab izgovor

Zainteresovan član Lillian. (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

Pa kao tako je lakse...Poznajem dosta ljudi koji imaju taj model ponasanja,jednom se i meni desilo da budem tako 'ostavljena',ja nikada nisam to uradila....
    Sta ja znam,u biti to je kukavicluk i bezanje...
    Al opet nekako elegantnije od razvlacenja nekakvih bljutavih prica,objasnjenja i izvinjenja...Mozda je nekad stvarno bolje samo otici....Ne znam...
    Idi..
    Znam da nemas kud i ne znas gde...
    Idi!

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nancy011 Pogledaj poruku
    Pa s tobom i ne može da se raskine . Imaš puno posla
    ša ti znaš o tome kako ja raskidam??

Iskusan Šmiki (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    241

Po meni je to skroz kukavicki stav...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Lillian. Pogledaj poruku
    Pa kao tako je lakse...Poznajem dosta ljudi koji imaju taj model ponasanja,jednom se i meni desilo da budem tako 'ostavljena',ja nikada nisam to uradila....
    Sta ja znam,u biti to je kukavicluk i bezanje...
    Al opet nekako elegantnije od razvlacenja nekakvih bljutavih prica,objasnjenja i izvinjenja...Mozda je nekad stvarno bolje samo otici....Ne znam...
    A mislim da je najgore kad sve ide super. Nebitno da li je flert ili veza i onda samo prekine neko nesto

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Po meni je to skroz kukavicki stav...
    ma jeste baš je kukavički, nego treba drama i šizenje..zašo si me ostavio u ženu me u crnom pretvorio..oh, ah, ko će me teti sad...pošteni čoek i žena, oni raskinu sa razumevanjem i poštovanjem druge strane...

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Slab izgovor
    Al istinit

Al i dalje mislim da imas suvise slobodnog vremena

Iskusan Šmiki (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    241

ma jeste baš je kukavički, nego treba drama i šizenje..zašo si me ostavio u ženu me u crnom pretvorio..oh, ah, ko će me teti sad...pošteni čoek i žena, oni raskinu sa razumevanjem i poštovanjem druge strane...
    Sa razumevanjem je kad se nesto kaze a druga strana to prihvati normalno. A sa ne razumevanjem je kad se ode bez reci. I vrlo kukavicki, jer onaj drugi zasluzuje bar da zna zasto je ostavljen. Ispostovati i udostijiti razgovorom. Pa posle kud koji mili moji. Niko ovde ne govori o kuknjavi itd...

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

ša ti znaš o tome kako ja raskidam??
    Pročitala na drugoj temi. Ajd, sad se demantuj

Jašta! A šta kad on/ona neće?

Šalim se. Nema tu velike mudrosti. Pre samog raskida prethodi mnogo toga što ne valja. Zavisi samo od mentalnog sklopa, vaspitanja, a nekad i od nekih dogadjaja koji su prethodili kako će se ljudi razići.

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

dripacki su fazni tipa prestati da se javljas, i tako nesto.
    znaci lepo kazes, izvini, oprosti, ali mene tu vise nema.
    ali ne razumem najbolje kakav je razlog potreban? objasnjenje?

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sa razumevanjem je kad se nesto kaze a druga strana to prihvati normalno. A sa ne razumevanjem je kad se ode bez reci. I vrlo kukavicki, jer onaj drugi zasluzuje bar da zna zasto je ostavljen. Ispostovati i udostijiti razgovorom. Pa posle kud koji mili moji. Niko ovde ne govori o kuknjavi itd...
    pa ne mora da se objašnjava ako se ne volimo više, a to se vidi. ako me ne voli, ne znači i da mora da mi kaže da me ne voli, moonjo - ne volem te od četvrtka, nisi mi u mislima, a sa đorđetom sam se ljibila i spavala sa markom...ma nebitni su ti razlozi.. vidimo mi kako stvari stoje oboje..a ono predgovor, razgovor, komentari...meni bi tako bilo malo kretenski..kao sad da imam i planiram dan za raskid. i to bi meni bilo kvarno.....dan za raslid, znoje mi se dlanovi, ja njoj kažem..onda ona kaže: e, razumem..onda se ne čujemo i ne vidimo od tog momenta nikad više.. mi nismo više par.. :kmez:
    misim, mi smo prestali mnogo pre toga da budemo par....i kad dođe taj čas, taj tren - oboje znamo jer ...ljoobaf je kao cfet, ja tučak ona prašnik....ne moramo da zakazujemo raskid..meni je to ljig..

nensi011 slažem se sa izrečenim..a prvo neam pojma..nejasan mi je hint..

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio smizla s.S Pogledaj poruku
    ne pucaju veze tek tako a da ona druga strana nema pojma zasto je ostavljena
    i vec kada dodje do raskida, lijepo je biti fer i razgovarati o tome, ali pravdati se zasto i kako je totalno suvisno
    ostavljeni zeli da zna razloge, da bi mogao malo da drami i omalovazi njihovu vrijednost
    ako neko ne zeli da bude sa tobom, ko ga hebe, neka ide, zar moras znati zasto te je ostavio
    ionako ti nece reci potpuno iskreno, vec ce uviti u oblande

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

zar su bitni razlozi
    meni bi bilo glupo da neko ostavi nekog a da pre toga ne proba nešto da popravi
    ako i dalje ne ide, onda ....kraj
    ali ne postoji 1 razlog , mislim da su u pitanju skup okolnosti, razloga i svega

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne dajem niti trazim razloge, vecinom odlazim iz dosade pa bi se na kraju trebala potruditi da nadjem neki "validan razlog" za odlazak da ne povrijeim ego nekom
    a na kraju svejedno ispanem vjestica pa nema poente
    u obrnutom slucaju opet ne vidim razlog za ta ispitivanja.... jednom kada se izgubi nema poente prekopavati i analizirati
    ili ozivljavati vezu kao dr frankenshtajn cudoviste... jer to vise nije to, veza u kojoj neko nije zadovoljan nije ok

i smatram da je malo egoisticno pitati - u cemu sam pogrijesila jer se time automatski iskljucuje onej drugi i njegovi moguci razlozi, kao da su manje vazni od naseg ponasanja
    kada me to neko pita onda se tek ohladim

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Nekad je to raskidanje vise nego bezobrazno i kukavno - kad se jedan ulaze onoliko (i pojma nema da nesto ne stima), drugi odlucuje da se bez reci skloni iz price jer nema herza (a ni bundu od nerza ) da resi sto je do njega/nje.

Nekada i pored sjajnog odnosa u znacajnom delu, veza ne napreduje vec stoji u mestu, obe strane shvataju sta je posredi, znaju da od diskusije nema nista (nece biti promene na bolje) i ... prica pocinje da bledi.

Postoje i medjukombinacije, ali o njima drugi put .
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1578

Па не...није ми се дешавало да ми се дуге везе тако завршавају...а кад је у питању нека шема, нешто необавезно, тад би могло да ме штрецне, али последице тог ''штреца'' да трају пар сати и то је то.

Десило ми се једном да ме је син кућних пријатеља оставио смс-ом.
    Написао ми је нешто у стилу ''ја се нисам заљубио у тебе, и пошто је то тако нема смисла настављати везу''...у реалности је било другачије...он се јесте заљубио, а ја нисам, што се по мени јасно и видело...ондаК је он, сирома, решио да прекине агонију, па ми дао ногу...ваљда да би ме предухитрио, ваљда му је тако било лакше.
    Иначе, и дан данас ме зивка и стално се распитује како ми је са садашњим, кад се удајем и сл.
    Толико о његовој незаљубљености.
    А ратишли смо се јако давно, има сигурно бар три године...ах да, оставио ме је на дан мог рођендана.

Знам човека који је оставио девојку са којом је био четири године и није јој ништа рекао. Чак је прошао поред ње на улици и није хтео да јој се јави.
    Ова, мученица, се распала. Није јој било јасно због чега.
    Што је најгоре, мислила је да је нешто згрешила, чим он неће ни здраво да јој каже.
    А уствари је он нашао био другу.

Ја сам , увек, за фер и творен однос- ''не бих више с тобом'' и крај приче.
    Зашто? Због тога и тога...
    Након коректних разилазака људи могу остати и добри пријатељи.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Veoma poznat ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    304

zavisno do raspolozenje i okolnosti...
    nekad volim da dizem dramu, da li ja nekog ostavljam ili neko mene...

nekad samo tako prestanem da se javljam...ili da se meni neko javlja, obicno kad je nesto neozbiljno u pitanju...
    nekad mi je sujeta povredjena, nekad nije...

posto smo ja i bivsi raskinuli...ja bih iskreno volela da ostanemo prijatelji, ali on kaze da ne moze, iako je to bila iskrena veza, nimalo povrsna....

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

O hello friend
    Muahaha meni je tako jednom ispodizao nekih 5-6 dinosaurusa samo da bi me isprozivo

Tema: sasvim poznata situacija. Mrzim to. I mrzim kad neko drugi napravi sranye pa onda ja treba da raščistim sve i recimo da sam trenutno u takvoj situaciji.
    Janidebi

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

..onda ona kaže: e, razumem..onda se ne čujemo i ne vidimo od tog momenta nikad više.. mi nismo više par.. :kmez:
    U tome je i fora. Nakon normalnog razjašnjenja ne postoji nijedan razlog da se ne vidimo nikada više i ad budemo neprijatelji. Ovako je odvratno. Lepo se sve kaže. Ne vidim razlog da se bilo šta prećuti, zaista izostaje razlog.
    Janidebi

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. RAM memorija, razvitak, objasnjenja.
    Autor sweex u forumu Hardver
    Odgovora: 231
    Poslednja poruka: 11.10.2016., 21:18
  2. Neophodna objašnjenja
    Autor Ocili.com u forumu Humor
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.11.2007., 16:13
  3. Ja sam strelac i potrebna su mi neka objasnjenja....
    Autor absonic u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 05.01.2004., 17:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •