Zacece decaka

dlekic

Početnik
Poruka
47
Čuo sam na televiziji da je moguće izracunati pol deteta pre zaceca.
Neka pevacica koja se skoro porodila je pricala da je ona izracunala
kada treba da zacne dete sa muzem da bi bilo musko dete . Tvrdila je da je to tačno jer svi koji su racunali po toj njenoj metodi su dobili decaka . Njeno objašnjenje se svodilo na nekoj vezi između hormona muza i žene koja omogućava da na svakih četiri godine dobijete musko dete .

Mene zanima da li ima neke medicinske istine u tome , odnosno da li ljudi mogu na osnovu datuma rođenja muza i zene da izracunaju da im se rodi musko dete .

Ako neko zna kako se to racuna bilo bi lepo da objasni

Svako mišljenje je dobrodoslo
 
Čuo sam na televiziji da je moguće izracunati pol deteta pre zaceca.
Neka pevacica koja se skoro porodila je pricala da je ona izracunala
kada treba da zacne dete sa muzem da bi bilo musko dete . Tvrdila je da je to tačno jer svi koji su racunali po toj njenoj metodi su dobili decaka . Njeno objašnjenje se svodilo na nekoj vezi između hormona muza i žene koja omogućava da na svakih četiri godine dobijete musko dete .

Mene zanima da li ima neke medicinske istine u tome , odnosno da li ljudi mogu na osnovu datuma rođenja muza i zene da izracunaju da im se rodi musko dete .

Ako neko zna kako se to racuna bilo bi lepo da objasni

Svako mišljenje je dobrodoslo

au al je neko bezo sa casova biosa iz skole :dash:
 
a sad ozbiljno...recepat...pajzi ovako...uznes glavicu beli luka sitno iseckas i utuchash...jednu dlaku od "voljene" osobe...njusku od svinje bozicnjara...sve to izmesas u sitan prah...dodas malo origana
i das toj osobi da pojede...i preorace zemlju za tobom
 
Recept baba Tijane:
Pa treba se navali. To je sva mudros. I ondak ti Y koji su lakši i brži stignu pre ovih X koji se lagano dogegaju kad je sve već gotovo. :mrgreen:
Znači dvared svaki dan od pre neg što nastupe kritični dani. :eek:
A ćere ondak praviš posle. Ionako služe za utehu u starosti. :D
 
A kad probam ja da proverim, ispade 50%.
Ma, nema ništa dok se ne navali. Jerbo tih 50 posto, to ti je kao cvet umesto testa trudnoće. Čupkaš latice i kažeš "jesam-nisam". Pouzdanost? 50% :hahaha:
Jesi probao sa godinama majke ili tvojim godinama... :lol:

vidiš.. posto postoji šansa 50% da se ti ne računaš, u ovom testu su bitne samo godine majke...:hahaha:
 
Čuo sam na televiziji da je moguće izracunati pol deteta pre zaceca.
Neka pevacica koja se skoro porodila je pricala da je ona izracunala
kada treba da zacne dete sa muzem da bi bilo musko dete . Tvrdila je da je to tačno jer svi koji su racunali po toj njenoj metodi su dobili decaka . Njeno objašnjenje se svodilo na nekoj vezi između hormona muza i žene koja omogućava da na svakih četiri godine dobijete musko dete .

Mene zanima da li ima neke medicinske istine u tome , odnosno da li ljudi mogu na osnovu datuma rođenja muza i zene da izracunaju da im se rodi musko dete .

Ako neko zna kako se to racuna bilo bi lepo da objasni

Svako mišljenje je dobrodoslo

a u medjuvremenu ne? ili se pokusava iskljucivo sa svakim otvaranjem olimpijskih igara?

(jos mi nije jasno odakle danas toliko ljudi koji imaju te neke .... stavove o pozeljnosti radjanja iskljucivo muske djece:neutral:)
 

Back
Top