Туча у Крушевцу! / Нови раскол у СРС

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
Tuča u kancelarijama gradonačelnika Kruševca
Ponedeljak, 11. maj 2009. 17:40


Dvojica radikala sukobila su se u kancelariji zamenika gradonačelnika Kruševca nakon čega je intervenisala policija.

Kako je rečeno u policiji, sukobili su se zamenik gradonačelnika Kruševca i predsednik Opštinskog odbora Srpske radikalne stranke Radovan Milovankić i predsednik Okružnog odbora SRS Momčilo Duvnjak.

"Policija je intervenisala nakon što ju je pozvao zamenik gradonačelnika Radovan Milovankić", rečeno je u policiji.

U policiji su naveli i da su učesnici sukoba dali izjave te da će, nakon utvrđivanja činjenica, biti podneta prekršajna prijava.

Prema nezvaničnim saznanjima sukob se dogodio jer je Milovankić odbio da popusti pritisku za dalje stranačko zapošljavanje, što je razljutilo njegovog stranačkog kolegu, posle čega su se radikali sukobili a "stradao" je kancelarijski nameštaj.

(Beta)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Па ови кренуше на самоуништење!
 
ovo je bezazleno u odnosu kakvo je stanje u sns gde je mnogo krokodila(krimosa bivsih julovaca,sps spo propalih kadrova ) a mala bara...............djuka ne treba da postavlja nove teme nego da odgovori sta je uradio sa 4 miliona dinara koje je njegova mamica dobila kao clan republicke izborne komisije ispred srs..................da li je to buducnost koju nam ti djuko nudis,da narod nema leba da jede da bi ti i tvija majka ziveli na racun svih nas..........odgovori ako imas onu stvar naprdnjak:rtfm::rtfm:
 
А што се тиче РИК, одговорио сам и то врло сажето. Друго је то што ти ниси научио сва слова. И када ми будеш нашао макар једног члана РИК који је примио толике паре које наводиш, можемо да озбиљно разговарамо. До тада, питај чланове РИК из СРС зашто су највише, заједно са жутима, отимали новац грађана Србије.
 
Прво није нико крао. Ја немам проблем са тим. Моја мајка је добила 2,5 милиона динара и то је била цифра коју су добили АПСОЛУТНО сви чланови РИК-а. Значи минимум, јер је РИК изгласао те надокнаде. Чланови РИК из СРС, међу којима је била моја мајка, гласали су против, али је већина одлучила да буду толике надокнаде, а Влада је аминовала. Према томе, једини начин да не примиш тај новац био је да га подигнеш са рачуна и да све лепо вратиш у Скупштину, што је признаћеш ненормално. Цифре су биле тотално абнормалне и то јесте за сваку осуду.
Е сад, неки су намерно се лактали да буду на још неким функцијама у РИК-у па су добијали додатне надокнаде. И ја никог не оптужујем за крађу, већ за непотизам. Ставити жену или сестру посланика, да поред оноликих плата које они примају, приде и њихова фамилија узима толе надокнаде у РИК, заиста је мало неморално. Али, тако је странка одлучила, па нека бирачи суде.
Узгред, сви чланови РИК-а из СНС су поднели оставке!
 
A tvoja majka kao nije krala a svi ostali jesu?

Rugala se serpa loncu...auuuuuuu...znaci ovako ovaj SNSovac otplacuje dug zutacima ?:eek:

Tctctc...da nije ruzno i nadasve pohlepno i zalosno bilo bi urnebesno smesno:dash::dash::dash:

I dokle vise ovakvih tema i ovoliko besplatnih reklama i promocije ove minorne i lopovske druzine hajduka iz kojekakvih vukohebina, Bajcetine i slicnih ?:dontunderstand:

Pa i neka su oba moda deklarisani snsovci , sto je mnogo , mnogo je:dash:
 
Према томе, једини начин да не примиш тај новац био је да га подигнеш са рачуна и да све лепо вратиш у Скупштину, што је признаћеш ненормално. Цифре су биле тотално абнормалне и то јесте за сваку осуду.

Nije nenormalno. Neka vrati pare, pa makar to izgledalo demagoski i simbolicki.

Узгред, сви чланови РИК-а из СНС су поднели оставке!

Pazi da me ne raznezis.

No ajmo mi sad opet da ponovimo gradivo :

1. Sta ce Miroslav Toholj, Brana Crncevic i Luka Karadzic u vasoj stranci?
2. Kako mislis da nastavimo pricu oko EU bez izrucenja Mladica , ciji si ti idolpoklonik.

Kad odgovoris na ovo ceka te jos pitanja za ribanje.
 
Прво, хвала свимана увредама. Драго ми је што настављате по старом. Само напред.

1. Свако је добродошао у нашу странку, па и људи које си споменуо. Хвала им на томе.

2. О ЕУ ћемо размишљати када и ако дође време. С обзиром да из ЕУ стижу сигнали да не желе да нас приме, нема разлога ни да ми размишљамо нешто посебно о том чланству. Да прво средимо стање у нашој држави, а ово је на дугом штапу.
 
Не пљујем. Понекад одговорим ликовима који су тамо остали, али и то све мање. Просто, не занимају ме. Био сам члан СРС, то је тада била нека нормалнија странка, а данас то није више иста она СРС. Ја њима заиста желим све најбоље, појединци су ми и даље остали добри пријатељи и немам намеру да их пљујем, али кад понекад пређу границу пристојности онда ћу им одговорити. Мада, има ли више сврхе, пошто су почели међусобно да се туку!
 
Не пљујем. Понекад одговорим ликовима који су тамо остали, али и то све мање. Просто, не занимају ме. Био сам члан СРС, то је тада била нека нормалнија странка, а данас то није више иста она СРС. Ја њима заиста желим све најбоље, појединци су ми и даље остали добри пријатељи и немам намеру да их пљујем, али кад понекад пређу границу пристојности онда ћу им одговорити. Мада, има ли више сврхе, пошто су почели међусобно да се туку!

Imas gore na Zalbama.....dve prijave, jedan kazneni poen:confused:
Ne znam da li ce te prijaviti ako objavis rezultate lokalnih izbora u Zemunu i na Vozdovcu, ali, ako tebi uspeju (a trude se) da nakarikaju dovoljno kaznenih bodova, posalji meni na PP, ja cu!
Mogu da mi pljunu pod prozor vise, ima i drugih foruma:evil:
 
Tuča u kancelarijama gradonačelnika Kruševca
Ponedeljak, 11. maj 2009. 17:40


Dvojica radikala sukobila su se u kancelariji zamenika gradonačelnika Kruševca nakon čega je intervenisala policija.

Kako je rečeno u policiji, sukobili su se zamenik gradonačelnika Kruševca i predsednik Opštinskog odbora Srpske radikalne stranke Radovan Milovankić i predsednik Okružnog odbora SRS Momčilo Duvnjak.

"Policija je intervenisala nakon što ju je pozvao zamenik gradonačelnika Radovan Milovankić", rečeno je u policiji.

U policiji su naveli i da su učesnici sukoba dali izjave te da će, nakon utvrđivanja činjenica, biti podneta prekršajna prijava.

Prema nezvaničnim saznanjima sukob se dogodio jer je Milovankić odbio da popusti pritisku za dalje stranačko zapošljavanje, što je razljutilo njegovog stranačkog kolegu, posle čega su se radikali sukobili a "stradao" je kancelarijski nameštaj.

(Beta)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Па ови кренуше на самоуништење!

Туча! Туча! Луција и Снупи се туку!
 
1. Свако је добродошао у нашу странку, па и људи које си споменуо. Хвала им на томе.

Znaci primice i najveci nacionalisticki otpad samo da bi dosli do vlasti?

2. О ЕУ ћемо размишљати када и ако дође време. С обзиром да из ЕУ стижу сигнали да не желе да нас приме, нема разлога ни да ми размишљамо нешто посебно о том чланству. Да прво средимо стање у нашој држави, а ово је на дугом штапу.

A-ha!!!
Vidi majku mu kako si o ovim pitanjima ranije govorio kroz svoj lichni stav neovisno od stava stranke, sad ipak govorish u pluralu tj. u ime stranke. Mislim stvarno, dokle ces da se blamiras bre.
A kad si vec postao euro-optimista, kratko blic pitanje da li bi napustio stranku da sutra zbog Eu integracija SNS isporuci Ratka Mladica?
 
Imas gore na Zalbama.....dve prijave, jedan kazneni poen:confused:
Ne znam da li ce te prijaviti ako objavis rezultate lokalnih izbora u Zemunu i na Vozdovcu, ali, ako tebi uspeju (a trude se) da nakarikaju dovoljno kaznenih bodova, posalji meni na PP, ja cu!
Mogu da mi pljunu pod prozor vise, ima i drugih foruma:evil:

Ђука краде Радикалима поЈене!
 
Алексреед, па прво реши проблем у свом дворишту, па казни ове што се баве непотизмом, па што су узели по пет пута веће накнаде него што је било предвиђено... Они су код вас у редовима. Или, пошто већ тако размишљаш, ухвати фино као прави револуционар, упадни у РИК и све стрељај. Али и радикале, јер они су уз Соњу Бркић и ону Маловићку, највише покрали пара!
 

Back
Top