Za sad bez dobrog naslova...

Dolcezza

Primećen član
Poruka
661
.... Ovo je topic o tome kakav vam je bio danasnji dan u NS! Ja prva:

11.06.2004. Zakljucujem i stajem iza sledece tvrdnje: Ne postoji nista bolje od kafenisanja sa drugarima i otpadanja na Strandu! Nakon sto sam iskoolirala kvalitetna 4 sata na kafi, i veceras sam se vratila u Operu, sto u mom slucaju potvrdjuje da je za mene, Opera leti neprikosnovena!!! Nakon toga jos otpadacine na Beer Baru na Strandu! Vracala sam se kuci, u kolima je bio neki straaaasno dobar mjuz.... ulice su bile puste.... grad je divan ovako kasno.....Danas sam bila sa nekim ko mi se svidja... bio je ovo lep dan u NS, nisam zelela da budem nigde drugde... 8)
 
Ovo je neshto kao dnevnik,ha? OK...
:arrow: Ove nedelje stekla sam nekoliko novih prijatelja,duhovitnih,inteligentnih i prijatnih (ne laskam,nisam taj tip..samo sam iskrena)...Danas sam provela predivan dan..mnogo se muchim oko ispita...emocije su mi vrlo uzburkane,u totalnom haosu....Globalno gledajuci - /me vrlo zbunjena... :roll: :wink:
 
Imam dobar naslov: Tinejdžerske nedoumice i dokolice. Nije baš originalan priznajem, ali odgovara sadržaju. :twisted: Ipak, moram reći da vam pomalo zavidim (znam, nije lepo) na društvu koje ste danas imale, ako je već tako lepo i kvalitetno. :)
 
Dolcezza:
.... Ovo je topic o tome kakav vam je bio danasnji dan u NS! Ja prva:

11.06.2004. Zakljucujem i stajem iza sledece tvrdnje: Ne postoji nista bolje od kafenisanja sa drugarima i otpadanja na Strandu! Nakon sto sam iskoolirala kvalitetna 4 sata na kafi, i veceras sam se vratila u Operu, sto u mom slucaju potvrdjuje da je za mene, Opera leti neprikosnovena!!! Nakon toga jos otpadacine na Beer Baru na Strandu! Vracala sam se kuci, u kolima je bio neki straaaasno dobar mjuz.... ulice su bile puste.... grad je divan ovako kasno.....Danas sam bila sa nekim ko mi se svidja... bio je ovo lep dan u NS, nisam zelela da budem nigde drugde... 8)

A neces u Porec ? :lol:
 

Back
Top