Sta ste sve spremni da uradite zbog novca??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Moj drugar ima oca koji ima novac i sina je poslao na studije u Rim.
I sad mi pun zara prica kako on mnogo vredi i kako zna sta znaci u zivotu kada je tesko itd. i da je svima tesko, jer zaboga kad je dosao sa aerodroma odmah je otseo u hotel, problem je bio samo da pocne da uci jezik i da nadje salter za upis na fakultet.

Naravno da je malo zaguljeno dok se ne nauci jezik, ali sta?? Zar moj zivot nije tezak?
Ja imam zdravstveni problem za koji mi treba 4000 eura da ga resim i svaki dan razmisljam o tom problemu i kako nemam novaca a ni moji roditelji, a to je tako mala suma....Da ne govorimo o automobilima ili studijama u Rimu.

Zato ih mrzim sve. Sve drugare svakoga. Oni nizi su suvise pateticni i samo me podsecaju na moje stanje, a one vise ne mogu da gledam jer zavist...kako da je se oslobodim?

Jedini izlaz mi je da ga ubijem. To dokazuje poentu da i imucniji dozivljavaju nesrece, da je sve u zivotu podlozno preokretu i da iznad svega novac ne znaci moc, jer ja bez novca sam ga ubio, moc i njegov zivot su u mojim rukama....Ah kako je to divan osecaj drugar :zag:
 
Nemoj samo da se mnogo pališ.Jes da je internet forum mesto gde možeš da se predstavljaš za nešto što tog dana odabereš da budeš ali pretnje mogu uvek da budu opasne po onog ko ih makar i u šali iznosi.
Zato moli boga da se ovom tvom drugaru nešto ne desi pa da ti zakucaju inspektori na vrata sa pitanjem"šta ste ono pisali na forumu Krstarice u 13 :40 "
Edituj ti ovaj tekst dok ga nije još kogod pročito a ako rešiš da ispravljaš svoje lične frustracije zagledaj se u sebe i pronađi razlog za radovanje.Rad na sebi uvek donosi rezultate.
Ja sam svoj lek pronašao u alkoholu,natučem se pa me baš briga za sve.
Naravno šala.
 
Ako je ono sto si napisao zaista tacno, nisu ti bas lepa ni osecanja ni razmisljanja. Tvoja sreca je u tebi samom. Koliko god ona trajala, jer to niko od nas ne zna.

Necu te citirati jer bi, mozda, moglo i da ti naskodi. Za pocetak, naisao si na dvoje ljudi koji te ne znaju, ali su vise nego korektni prema tebi, s obzirom da post koji si postavio nije bas na mestu :aha:. Mozda je i to dovoljan razlog da se obradujes :).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top