NASLEDNIK TOSETA PROESKOG...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: NASLEDNIK TOSETA PROESKOG...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs up NASLEDNIK TOSETA PROESKOG...

Kad kazem naslednik ne mislim njegov imitator vec pevac koji ce krenuti njegovim putem i dostici njegovu slavu dali znate na koga mislim da li ste ikad culi za...evo pusticu vas da pogodite ime mu je SASA...

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Podrazumevano Re: NASLEDNIK TOSETA PROESKOG...

Ipak mislim da će naslednik njegove slave biti Lambe Alabakovski.

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Ja mislim da ce to biti SASA KAPOR!

Domaćin
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio mjovic95 Pogledaj poruku
    Kad kazem naslednik ne mislim njegov imitator vec pevac koji ce krenuti njegovim putem i dostici njegovu slavu dali znate na koga mislim da li ste ikad culi za...evo pusticu vas da pogodite ime mu je SASA...
    A je li ce i da zavrshi kao Toshe?
    ...Iznad mene tuđa je volja.Hoću da skočim,
    to su nedostupna polja,visine, širine,...

Aktivan član GromHellscream (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

dali se pise odvojeno
    Do why me key too?

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

nece valjda zavrsiti... ali dostici njegovu slavu svakako! Grom ok ne mogu sve napisati pravilno necu traciti zivot na ,. i no evo snimka gde cu sve o potvrditi: pogledajte... https://www.youtube.com/watch?v=bHWJX_xsJus ovo me je sokiralo...kao Tose...

Primećen član -Rocket_Queen- (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Jaooo, dosadni ste vise sa tim Tosetom, msm nemam nista protiv njega al' mrtav je i gotovo, da je Tose ziv nema bio ni pomenut ovde...
    A nemam pojma ko je taj Sasa, inace.
    ^^

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

to sto si ti fensi i hevimetalista ne znaci da mozesda vredjas Toseta koji je i kad je bio ziv bio pominjan naravno a i sad kad je mrtav vi ga... ne mogu verovati da neko moze biti tako zloban da TOSETA PROESKOG naziva "taj" za ono sto je on kao covek ucinio za zivota ti nikad ne bi i zato su kreteni na zemlji a najbolji ljudi umiru... i zato cu ja toseta uvek pominjati jer nebih zeleo da se zaboravi njegov lik delo, i glas a sasa ce postati njegov naslednik a ti kvin...se nosi.

Aktivan član boskko (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Kad kažeš slavu,nije on nikakvu slavu imao dok nije poginuo...Tako da,koji god pevač pogine,biće jaaako slavan i popularan...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

cekaj?! slava nije prepuna beogradska arena, za dan zaljubljenih? slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu? slava nisu onoliko prelepih pesama koji su svi slusali? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji vredjaju lik i delo toseta proeskog ne zato sto je mrtav vec zato sto je obnavljao manastire u srbiji, makedoniji pomagao onima kojima je najpotrebnije...covece...

Ističe se jekana (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    100

cekaj?! slava nije prepuna beogradska arena, za dan zaljubljenih? slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu? slava nisu onoliko prelepih pesama koji su svi slusali? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji vredjaju lik i delo toseta proeskog ne zato sto je mrtav vec zato sto je obnavljao manastire u srbiji, makedoniji pomagao onima kojima je najpotrebnije...covece...
    Ma lupeta, pusti ga. Glupost.
    Kutija puna bezvrednih tajni, glupih nadanja i bolnih izdaja.. Eto, to je covek...

Iskusan fantom piroman (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    99

Meni je toseta jako zao. Tako dobar covek nije zasluzio tako debilne fanove (bez uvrede nikome ali 99.99% tosetovih fanova su moralne budale i wanna-be dobre osobe) a da i ne govorim o osobama koje imitiraju njegov stil i pevanje. Dovoljno je elvis tako eksploatisan. Pustite tosetovu dusu da miruje majku mu :/

Ističe se moonwalker 92 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu?...
    Album Tosta Proeskog medju najprodavanijim u svijetu???
    Keep it In The Closet

Primećen član -Rocket_Queen- (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

to sto si ti fensi i hevimetalista ne znaci da mozesda vredjas Toseta koji je i kad je bio ziv bio pominjan naravno a i sad kad je mrtav vi ga... ne mogu verovati da neko moze biti tako zloban da TOSETA PROESKOG naziva "taj" za ono sto je on kao covek ucinio za zivota ti nikad ne bi i zato su kreteni na zemlji a najbolji ljudi umiru... i zato cu ja toseta uvek pominjati jer nebih zeleo da se zaboravi njegov lik delo, i glas a sasa ce postati njegov naslednik a ti kvin...se nosi.
    Izvini, 'de si ti video da ja vredjam Toseta?
    Ja sam rekla da protiv decka nemam nista niti sam imala...al' cinjenica je da daleko popularniji nego pre svoje smrti.
    Pa sta je on toliko postigao?! Bio pevac? Msm mnogo je postigao....
    Sto se tice obavljanja tih manastira to mnogi obavljaju sad, postalo pomodarstvo.
    ^^

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Iskreno nisam slusao Toseta, ne slusam ga ni sada, ali smatram da je zaista bio odlican pevac u muzici koju je izvodio. Naslov teme je neverovatno glup. Kakvi sad naslednici... Kakav debilni neki Sasa? Koza mi se jezi. Ko jos hoce naslednika ili je mozda pravilnije reci imitatora...

Domaćin
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    69

Mnogo je bitno to shto je napunio Arenu,i Ceca je napunila Ushce,nije to nikakvo merilo...Je li ti siguran da je najprodavaniji u svetu i Evropi?Prelepo-subjektivno,+ja ga nikad nisam slushao,i josh mnogi ga nisu slushali,a (pre)mnogo je pochelo da ga slushaju tek kad je poginuo...I ko ga je vredjao?Meni je zao shto je on poginuo,mislim da je imao talenta,i da ga je tek chekala dobra karijera sa dobrim pesmama,ono shto je ostalo iza njega su tralala pop shit pesmice...

Ako 'ocesh ovom tvom voljenom da obezbedish veliku slavu shto pre,nabavi pishtolj i sasuj mu par metaka u glavu...
    ...Iznad mene tuđa je volja.Hoću da skočim,
    to su nedostupna polja,visine, širine,...

Aktivan član Night.Whisperer. (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio moonwalker 92 Pogledaj poruku
    Album Tosta Proeskog medju najprodavanijim u svijetu???
    Ni ja ne kapiram najbolje tu rečenicu..

@tema

Nikada nisam slušao Proeskog.
    Znam par pesama ovako što sam čuo na TV-u ili tako nešto ...
    ali mislim to biranje naslednika je besmisleno.

i glupo.
    La vie sans plaisir est une mort hideuse. . .

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

rekoh ne njegov imitator sasa ce biti pevac za sebe i dostici tosetovu slavu a poslednji album je najprodavaniji u evropi ako niste znali(dobro sa ovim u svetu sam malo preterao jer tu je pevacica "andjeoskog" glasa madona... ) i molio bih da oni koji znaju ko je i sta je i sta ce tek biti SASA KAPOR nek pisu u ovoj temi a oni koji su tu da vredjaju i toseta i njega oni fensi ljudi(da ne kazem pichke) neka idu u svoj geto da slusaju hevi metal,dead i ostale bolesnike i neka pushe jedni drugom uz malo heroina... covece...

Aktivan član Powerslave94 (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio boskko Pogledaj poruku
    Kad kažeš slavu,nije on nikakvu slavu imao dok nije poginuo...Tako da,koji god pevač pogine,biće jaaako slavan i popularan...
    Jao... SVAKA TI CAST... to je moje razmisljanje o muzici! To je najvise u metalu i u roku, dok je neko ziv, niko ne govori da je dobar, a kad umre, on odjednom postaje najbolji! kakvo sranje
    THEY'LL BE COMING TO BRING THE ETERNAL FLAME, THEY'LL BE BRINGING US ALL IMMORTALITY!!!

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Ja ne kažem za Tošeta da je gad,nego za vas koji ga slušate tek od kada je umro.Žene jedne,gde ste bile da ga hvalite i slušate dok je bio živ?Jok,tada je imao kreštav glas i smaračku muziku.Dan nakon smrti postao je"princ Balkana i najveći talenat ovih prostora i šire".

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Mil00rad Pogledaj poruku
    Ja ne kažem za Tošeta da je gad,nego za vas koji ga slušate tek od kada je umro.Žene jedne,gde ste bile da ga hvalite i slušate dok je bio živ?Jok,tada je imao kreštav glas i smaračku muziku.Dan nakon smrti postao je"princ Balkana i najveći talenat ovih prostora i šire".
    Nazalost, ovo je sasvim tacno...

Primećen član stoned_immaculate (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

sasa djordjevic?

ja evo mislim da ce ga Cormac Neeson naslediti

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Cisto iz znatizelje sam ukucao na you tub-u "Sasa Kapor", da vidim sta covek peva i kako peva...
    Peva ok.
    Kosa, bradica, nacin pevanja, grimase uz "teske stihove" koje u njemu "bude plimu" su potpuno skinute od Toseta. Aj' kapiram ja da ljudi voli Toseta. Covek je odlicno pevao, ali ne razumem kako moze da se ljudima svidja samo jedna kopija, koja nema nista prepoznatljivo svoje. Tosetovu pesmu peva tudjim glasom, pitam se cijim... I kako onda da kazem da nije imitator?

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

dark a da ti nije mozda palo na pamet da ima slican glas Tosetu? a to sto je milorad rekao uopste nije tacno! bar za mene! e sad da li postoje takvi ljudi iliti pichke postoje sigurno ali ih je mali broj jer tose je uvek bio voljen i posten jer su njegove pesme bile medju najboljima na balkana i bio je u drustvu fantasticnih pop pevaca Vlade Georgijeva, Sergeja Cetkovica, Zeljka Samrdzica... zar se ne slazete?

Ističe se
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

dark a da ti nije mozda palo na pamet da ima slican glas Tosetu? a to sto je milorad rekao uopste nije tacno! bar za mene! e sad da li postoje takvi ljudi iliti pichke postoje sigurno ali ih je mali broj jer tose je uvek bio voljen i posten jer su njegove pesme bile medju najboljima na balkana i bio je u drustvu fantasticnih pop pevaca Vlade Georgijeva, Sergeja Cetkovica, Zeljka Samrdzica... zar se ne slazete?
    Ma ko dira Toseta...
    Gde nadje, majke ti, Zeljka Samardzica...
    Nebitno, ja samo kazem da lik mnogo podseca na Toseta, ne toliko fizicki, ali fura isti fazon, jer vidi da je "isplativo" verovatno.
    Jednostavno je... Ne treba traziti dvojnike . Ne trebaju nam duplikati.
    Ako negde cujem Toseta, primera radi, hocu da znam da cujem njega, a ne nekog "ko se trudi" da bude on.

Slične teme

1. PETICIJA ZA TOSETA!!!
    Autor Selesta u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.02.2008., 14:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •