Orthodox Celts

Momci (i devojka, naravno) su pioniri kod nas i najiskrenije postujem to sto rade. Originalnost je od izuzetne vaznosti these days...


Zlobnici pljuju "Moment..." govoreci da je komercijala, ali meni se mnooogo svidja. Pa, ok, mozda ima malo vise pop elemenata, ali...? Album je stvarno kvalitetan!!!

P.S. Omiljena pesma od Celts-a?
 
Prvi bend koji svira irsku muziku kod nas, 19 jula u festu je bilo vece irske muzike i tu su bili i oni, aca je otpevao jednu pesmu...
malo sam se iznenadila kad sam cula poslednji album jer se pricalo da ce imati malo rockkersko-metalskog u sebi ali dobro.inace s tog albuma mi je najdraza sail away
 
Bio sam sa drugom na Gocu u njegovoj vikendici..Znate kad nema ljudi , nema buke grada...
Samo Celts, hladna planinska recica i nista vise...
E, kad neko to oseti, znace ko su Celts, podignuce glavu i otpevati Blue...

P.S. pozdrav za sve Celt fanove, posebno guitarr babe i Vlado KV. Go Kraljevo, da i mi prestanemo vec jednom sa komercijalom!
 
Nenad_KV:
Bio sam sa drugom na Gocu u njegovoj vikendici..Znate kad nema ljudi , nema buke grada...
Samo Celts, hladna planinska recica i nista vise...
E, kad neko to oseti, znace ko su Celts, podignuce glavu i otpevati Blue...

P.S. pozdrav za sve Celt fanove, posebno guitarr babe i Vlado KV. Go Kraljevo, da i mi prestanemo vec jednom sa komercijalom!

Pozdrav, and slazem se za prekid sa komercijalom! IMA NAS!!!
 
Lepi su, fini su ali ima i boljih. Licno vise preferiram na album Cruachan-a Folk-Lore. Nadam se samo da nece obraditi "Ride On" je cito sumnjam da bi mogli tako lepu pesmu da urade dovoljno kvalitetno. Ima i boljih, ali ni oni nisu losi kao npr. Van Gogh
 
guitarrr_babe:
Momci (i devojka, naravno) su pioniri kod nas i najiskrenije postujem to sto rade. Originalnost je od izuzetne vaznosti these days...


Zlobnici pljuju "Moment..." govoreci da je komercijala, ali meni se mnooogo svidja. Pa, ok, mozda ima malo vise pop elemenata, ali...? Album je stvarno kvalitetan!!!

P.S. Omiljena pesma od Celts-a?

Whisky You're the Devil,Peggy Lettermore,Jar of Porter,Foggy Dew,The Celts Strike Again...
 
Obozavam ih!!!!Mogu da ih slusam konstantno i da ih pratim na sve svirke a da mi ne dosade.MIslim da su me oni najvishe i odusevili na Exitu.Kisa pljusti a ja skacem i skacem :) :D
Doduse posle nisam mogla da hodam ali otkacim na Irish rovera i Far away i naravno nezaobilazna himna svih alkoholicara :wink:
 
wild_child:
Obozavam ih!!!!Mogu da ih slusam konstantno i da ih pratim na sve svirke a da mi ne dosade.MIslim da su me oni najvishe i odusevili na Exitu.Kisa pljusti a ja skacem i skacem :) :D
Doduse posle nisam mogla da hodam ali otkacim na Irish rovera i Far away i naravno nezaobilazna himna svih alkoholicara :wink:
:D :D :D me too :D
dolazis na BF :D :? :D
 
mortishaaa:
and here you go! :wink:

jel ovo?
:wink:
ah kelti....
sta reci? obozavam ih i jako mi je zao sto necu biti tu na beer festu gde sviraju....mislim da su sjajni, i muzika, novi album je ok ne znam zasto za svakog posle nekog vremena kazu da su komercijala?
kako mogu da navedem omiljenu pesmu...sindidum, celts strike again, drinking song, me myself and sky, gravemans walk, nancy whiskey....mogu ovako do sutra da vam nabrajam...
pozdrav....
PS
zagrlila sam ga!!!!! :D :D :D :D :D
 

Back
Top